TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Rebel Dream w USA

2002-03-30 08:28:00 JediNet

Parę dni temu w USA pojawiła się już 11 część NEJ, tym razem autorstwa Aarona Allstona, nam nieznanego bliżej, acz weterana serii X-Wingi. Rebel Dream jest pierwszym tomem dylogii Enemy Lines i opowiada Spoiler: o tym jak po upadku Coruscant, cała rada Republiki chce się przenieść na planetę Borleias i do ochrony tego zadania powołuje emerytowanego generała Wedge`a Antillesa. (koniec spoilera). Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że książka ta zostanie wydana w Polsce jeszcze w tym roku.
KOMENTARZE (0)

Książki

Amber szykuje witrynę

2002-03-30 00:09:00 Amber

Wchodząc na stronę Amberu czeka nas niespodzianka, bo na razie nic na niej nie ma. Jednakże jest to okres przejściowy, gdyż Amber szykuje się do kontrataku. Jak już coś będzie widać, damy o tym znać.
KOMENTARZE (0)

Książki

Daty premier książek w USA

2002-03-29 18:43:00 TFN

The Force.Net podaje nam daty premier kilku obiecujacych tytułów SW. Na pierwszy ogień pójdzie Rebel Stand, która ukaże się już 28 maja. W lipcu można się spodziewać książki o tytule Traitor. Destiny's Way ukaże się 1 października. W stanach ukażą się także paperbacki książek Cloak of Deception i Star by Star.
KOMENTARZE (0)

Książki

Książki w USA !

2002-03-29 08:48:00 TFN

Na TFN znalazła się informacja podesłana przez jednego z fanów, jakoby w jednym z amerykańskich sklepów znalazła się książka Attack of the Clones w twardej oprawie. Premiera tego tytułu miała nastąpić 23 kwietnia ale figurki też miały ukazać się później... Będziemy nadal obserwować jak sytuacja się rozwija (właśnie idę do księgarni w Krakowie, może uda mi się coś upolować).
KOMENTARZE (0)

Książki

Maska kłamstw

2002-03-26 16:31:00 Amber

"Maska Kłamstw" najnowsza powieść Jamesa Luceno jest już do zamówienia w sklepie Amberu, gdzie kosztuje 22,35 PLN, a normalnie w zwykłych sklepach 29,80 PLN.
KOMENTARZE (0)

Książki

Punkt zwrotny w NEJ

2002-03-22 20:14:00 TFN

U nas niedawno ukazała się IX część NEJ, w stanach na dniach ma się ukazać XI, tymczasem TheForce.Net opublikował streszczenie XIV części NEJ - "Destiny`s Way" napisanej przez: Waltera Jona Williamsa.
Spoiler: Po upadku Coruscant, Nowa Republika jest jeszcze bardziej podzielona w konflikach, ale Luke, Han, Leia i ich dzieci oraz towarzysze broni są jeszcze bardziej zdeterminowani by pokonać Yuuzhan. Mało tego, tym razem po raz pierwszy wygląda na to, iż mają taką szansę. Po przechwyceniu krytycznych dla inwazji Yuuzhan informacji, pilotka Jedi - Jaina przygotowuje się by dowodzić grupą, która ma zaatakować flagowy statek Yuuzhan. Tymczasem jej brat Jacen - uwolniony z rąk wrogów, wraz z Jedi Vergere, poznawszy nowe techniki Mocy postanawia wykorzystać je przeciw wrogom. W między czasie na Mon Calamari, która pełni teraz obowiązki prowincjonalnej stolicy Nowej Republiki, inny emerytowany bohater - Admirał Ackbar przygotowuje taktyczne plany walki, które zatrzymają inwazję Yuuzhan ... (koniec spoilera). No cóż, tak więc wszystko ma się ku końcowi ...
KOMENTARZE (0)

Książki

Powrót Tima?

2002-03-18 22:48:00 TFN

Zgodnie z tym co podaje TheForce.Net Timothy Zahn, jeden z najbardziej lubianych autorów powieści SW, powróci do naszej galaktyki. Ale nie cieszmy się zbyt wcześnie, bo nie będzie to powieść, a jedynie którtkie opowiadanie o Marze Jade napisane dla Star Wars Gamer. Oczywiście może to być zwiastun, iż Zahn będzie współpracował z Del Rey, ale na razie nic nie wiadomo.
KOMENTARZE (0)

Książki

Ilustrowany Przewodnik po rasach obcych istot wszechświata Gwiezdnych Wojen

2002-03-17 15:11:00 Amber

Na stronie Amberu można już zakupić "Ilustrowany Przewodnik po rasach obcych istot wszechświata Gwiezdnych Wojen". Kosztuje on 34,80 PLN, a w Amberze 26,10. O przewodniku tym pisaliśmy już wcześniej.
KOMENTARZE (0)

Książki

Jedi Apprentice Special Edition #2 w USA

2002-03-17 00:52:00 TFN

W USA właśnie ukazała się "Jedi Apprentice Special Edition #2: The Followers" autorstwa Jude Watson, będąca swoistym pomostem pomiędzy serią "Uczeń Jedi", a nową seria o przygodach Anakina i Obi-wana. Pewne spoilery o fabule: w powieści zobaczymy mistrza Jedi Kita Fisto, który będzie szkolić Bant. Ponadto pojawi się też przez chwilę Madame Jocasta Nu oraz wspomnienie o Holocronie Sithów. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Książki

Lista Audio Booksów

2002-03-14 16:45:00 TFN

TFN podało listę Audio Booksów które ukażą się wraz z Audiobookiem Episode II, oraz Jedi Quest.
Wraz z nimi ukażą się inne:
Star Wars: Showdown at Centerpoint
Star Wars: Iron Fist, X-Wing 6
Star Wars: Wraith Squadron, X-Wings 5
Star Wars: Episode 1 - Rogue Planet
Star Wars: Episode 1 - The Phantom Menace
Star Wars: Rebel Dawn
Star Wars: The Hutt Gambit - Han Solo Trilogy 2
Star Wars: The Paradise Snare - Han Solo Trilogy 1

Mam nadzieję, że jak to było po premierze TPM, do Polski trafi choć Episdode II.
KOMENTARZE (0)

Książki

The Approaching Storm wciąż się trzyma

2002-03-05 23:24:00 TFN

Powieść Alana D. Fostera "The Approaching Storm", będąca preludią do "Ataku klonów", wciąż znajduje się na listach bestsellerów, wg Publisher Weekly, TAS był na 15 miejscu w tym tygodniu.
KOMENTARZE (0)

Książki

Gwiazda po Gwieździe w sprzedaży

2002-03-02 18:24:00

No i wreszcie. Po przeszło około miesiącu oczekiwań Gwiazda po Gwieździe jest już w sprzedaży.

Yuuzhanie stawiają Nowej Republice ponure ultimatum: albo dostaną w swoje ręce wszystkich rycerzy Jedi, albo zabiją miliony uchodźców z planety Talfaglio. Wysyłają do walki wyhodowane dzięki bioinżynierii potwory, które potrafią wyczuwać Moc i obecność Jedi. Anakin Solo wraz z grupą młodych śmiałków postanawia uderzyć na laboratorium wroga...

Kosztuje 34,80, oczywiście w sklepie Amberu 26,10.
KOMENTARZE (0)

Książki

Nowe zapowiedzi na stronie Amberu

2002-03-01 12:37:00 Amber

Na stronie wydawnictwa Amber zostały zaprezentowane zapowiedzi kojenych książek, mających ukazać się w marcu:
"MASKA KŁAMSTW" Jamesa Luceno to
Wydarzenia poprzedzające akcję powieści i filmu Część I. Mroczne widmo

Terrorystyczny Front Mgławicy atakuje okręty Federacji Handlowej, która zwraca się o pomoc do Senatu Republiki. Trzeba zaprowadzić porządek na szlakach handlowych. Senator Palpatine proponuje zwołanie szczytu na planecie Eriadu. Qui-Gon Jinn i jego uczeń Obi-Wan Kenobi odkrywają, że za tym projektem kryje się spisek, który może wskrzesić potęgę Ciemnej strony...
"ILUSTROWANY PRZEWODNIK PO RASACH OBCYCH ISTOT WSZECHŚWIATA GWIEZDNYCH" z tekstem Ann Margaret Lewis oraz ilustracjami R.K. Post to
Ponad 150 najbardziej fascynujących istot obcych ras i gatunków galaktyki Gwiezdnych Wojen

Istoty inteligentne, półinteligentne i nieinteligentne!

Wygląd, wymiary, macierzysta planeta lub system, tryb życia, cechy charakteru!

Zadziwiające fakty i anegdoty zaczerpnięte ze zbiorów słynnego starszego antropologa Mammona Hoole`a rasy Shi`ido!

Komentarze najwybitniejszych reprezentantów społeczności galaktyki Gwiezdnych Wojen – poszukiwaczy przygód i skarbów, przedstawicieli wojska, funkcjonariuszy Nowej Republiki i Imperium!
Odkryj jedyną rasę, która potrafi zmusić okrutnych Jeźdźców Tusken do ucieczki
Dowiedz się, dlaczego Huttowie myślą, że są bogami, i dlaczego ich dzieci spędzają pierwsze pięćdziesiąt lat życia w ciemności
Porównaj umiejętności najlepszych tropicieli i myśliwych – Ewoków, legendarnych Wookie i Shistavaneńskich Wilkoludzi
Poznaj potężną więź łączącą ziemnowodnych Gungan z ich wiernymi kaadu
Przekonaj się, dlaczego Neimoidianie są zachłanni i czują paniczny lęk przed śmiercią

Od banthów, Ganków i Jawów, po tauntauny, Weequayów i Yuuzhan Vongów – wszechświat Gwiezdnych Wojen zaludniony jest egzotycznymi istotami. Z Ilustrowanym przewodnikiem po rasach obcych istot poznasz lepiej różnorodny świat, który zawładnął wyobraźnią milionów!

Do zapowiedzi marcowych dołączy jeszcze "Gwiazda po Gwieździe".
KOMENTARZE (0)
Loading..