TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Kolejna promocja w Biedronce

2003-12-23 18:32:00 Darth_Guzes

Od 27 grudnia w sieci sklepów spożywczych Biedronka rozpoczyna się kolejna promocja książek (w niektórych już się zaczęła :)). Tym razem fani Star Wars również znajdą coś dla siebie. Na promocyjnej półce znalazłem między innymi: Mroczne Widmo, Opowieści z Imperium, Napaść na Selonii, Maska Kłamstw, Wektor pierwszy. Wszystkie książki oferowane są nam w cenie 6,66 zł. Niestety zabrakło komiksów SW. Zajrzyjcie do okolicznych Biedronek, a może znajdziecie w każdej z nich różne tytuły.
KOMENTARZE (10)

Książki

Oficjalne wieści z Amberu

2003-12-23 14:31:00 Amber

Z przykrością informujemy, że na oficjalnej stronie Amberu nie ma ani słowa o wydaniu nowych pozycji w styczniu 2004 roku. Jednak tydzień temu ukazało się wznowienie Ilustwrowanego Wszechśtwiata Gwiezdnych wojen.
Pozostaje nam jedynie żywić nadzieje na „owocny” luty.
KOMENTARZE (9)

Książki

Shatterpoint już jest !

2003-12-21 11:12:00 Lord Sidious

We wrocławskich księgarniach ukazał sie już Shatterpoint. Na okładce jednak jest napisane "Wojny Klonów" a napis Star Wars jest zrobiony czcionką koloru czerwonego i chudszą niż to co mielismy okazje podziwiać dotychczas. Okładka jest o wiele bliższa orygianlnej.
Fragmenty tej książki możecie przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (16)

Książki

Battle Surgeons UPDATE

2003-12-17 16:49:00 Lord Sidious za starwars.com

Jak podaje starwars.com, w lipcu 2004 na półki księgarń w USA ma trafić książka "Battle Surgeons" (Chirurdzy wojny) nakładem wydawnictwa Del Ray Books. Autorami tej noweli są Steve Perry (Cienie Imperium) oraz Michael Reeves (Darth Maul: łowca z mroku), zatem nazwiska pierwszej klasy w środowisku pisarzy Star Wars.

Wojny klonów ogarniają całą galaktykę. U zmierzchu Republiki pochłaniają coraz więcej Jedi, żolnierzy klonów i droidów bojowych. Na dzikich polach bitwy planety Drongar niewielkie jednostki medyczne opiekują się rannymi którzy walczą na porośniętym dżunglą świecie w celu utrzymania kontroli nad bezcenną, ojczystą planetą.

W nadchodzącej książce z serii "Clone Wars novel" Czytelnicy poznają chirurga który ukrywa swą rozpacz przy pomocy szyderczego dowcipu. Inny lekarz z kolei wytrzymuje pasmo nieszczęść i śmierci na Drongar, tworząc piękną muzykę. Jest też pełna współczucia pielęgniarka z sercem oddająca się swej pracy. Nie zabraknie też padawanki, która przybyła na planetę z misją.....

(Dzięki Rael za tłumaczenie!)

Książka jest pierwszą częścią dwutomowej serii. Obrazek na okładce wykonał Dave Seeley.


O ewentualnym wydaniu polskicm poinformujemy, gdy tylko pojawią się stosowne informacje.
KOMENTARZE (6)

Książki

Jedi Quest

2003-12-12 16:26:00 starwars.com

Jak donosi oficjalna:

Obi Wan Kenobi i jago uczeń Anakin Skywalker dostali zadanie ochrony Senatu Galaktycznego od problemów, które mogłyby spowodować, że galaktyka pogrąży się w mrocznym chaosie. Senatorowie są zagrożeni, tym samym, pokój i wolność też mogą ucierpieć... Najwyzszy Kanclerz Palpatine winszuje sukcesowi Jedi, ale jaki bedzie tego rezulat?
Książka jest w planach wydawniczych na lipiec 2004 w wydawnictwie Scholastic. Należy z serii "Jedi Quest" pod tytułęm "Fałszywy pokój" (The False peace) jest dziewiątym tomem serii. Autorką jest Jude Watson.


Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle książka trafi do Polski... Będziemy Was informować, jak tylko coś więcej będzie wiadomo.
KOMENTARZE (8)

Książki

Punkt Przełomu - obszerny fragment książki - UPDATE

2003-12-09 21:23:00 Amber

Dzięki wydawnictwu Amber, od dnia dzisiejszego będziemy prezentować fragmenty najnowszych książek jakie będą pojawiały się w najbliższym czasie z serii Star Wars na naszym rynku. Na początek, zapraszamy do przeczytania fragmentu najnowszej książki Matthew Stover`a, z nowego cyklu Chronologia Wojen Klonów, pt. "Punkt Przełomu" (Shatterpoint).

W otaczającym mnie zawirowaniu Mocy czułem więź, jaką Dooku stworzył pomiędzy Jango a Federacją Handlową, Geonozjanami, całym ruchem separatystów; więź zachłanności i strachu, kłamstwa i poniżenia. Nie wiedziałem, czym jest. Nie wiedziałem, jak Dooku ją stworzył ani dlaczego. lecz czułem jej siłę, tę siłę, znaną mi teraz jako sieć zdrady, którą uplótł, by omotać galaktykę.
Czułem, że gdyby go nie było, by podtrzymywać tę sieć, naprawiać jej usterki i wzmacniać nici, sieć zgniłaby, zwiędła i rozpadła się, aż wreszcie jeden oddech by wystarczył, aby ją rozedrzeć na strzępy i rzucić poszarpane nici w nieskończoność gwiezdnych burz.


Fragment, czyli 10 pierwszych stron książki jest tutaj.
- Wersja PDF (180 kb)
Zapraszamy!
KOMENTARZE (20)

Książki

PROMOCJA BASTIONU : Punkt Przełomu (Shatterpoint) i inne ... - UPDATE

2003-12-04 16:55:00

W dniu dzisiejszym wraz z wydawnictwem Amber rusza promocja książki Star Wars: Punkt Przełomu (Shatterpoint). Książka w sklepach będzie kosztowała 34.80 zł, a u nas będzie ją można będzie zamówić i zakupić w cenie promocyjnej, o 30% taniej, czyli za 25 zł. + opłata pocztowa za wysłanie listu poleconego.

Ponad to istnieje możliwość zamówienia poprzednich książek jakie ukazały się w sprzedaży:

- Opowieści z Pałacu Jabby (25 zł + op)
- Duch z Tatooine (25 zł + op)

również w tej cenie (w temacie proszę jedynie wpisać w/w tytuł !!).
Zamówienia przyjmowane są do 20.12 2003 r.

UPDATE :
Poza książkami możecie również zamawiać wszystkie komiksy jakie zostały wydane przez Amber, aby zapoznać się z tytułami wystarczy tylko kliknąć w ten link : Promocja Komiksów Amber .

Ile zapłacicie:
25,00 zł.
+6,00 zł. (list polecony + koperta)
-------------
31,00 zł

Kliknij i zamów.

Wzór e-maila do zamówienia:

Ilość szt.:
Imię i Nazwisko:
Ulica (nr. domu i mieszkania):
Kod Pocztowy:
Miasto:
Forma płatności: (tylko wpłata na konto)
Nick:
e-Mail:
Wiek:

Proszę o bardzo dokładne wypełnienie zamówienia według w/w wzoru !!KOMENTARZE (22)
Loading..