Książki

Czerwiec i sierpień bez książek Star Wars, ...

Wydawnictwo Amber
28

Wydawnictwo Amber nie zapowiada na czerwiec żadnej pozycji z Gwiezdnych wojen, kolejna pozycja ukaże się dopiero w lipcu i będzie to ósmy tom książek z serii X-Wingi : Zemsta Isard, autorstwa Michaela A. Stackpole’a. Kolejna pozycja, po Zemście Isard, ukaże się dopiero we wrześniu. Krótki opis Zemsty Isard możecie przeczytać klikając w ten LINK.


Porozmawiaj z innymi fanami o książkach na Forum.

Nowe wydanie trylogii

0

W newsletterze wydawnictwa Del Rey znalazły się zapowiedzi kolejnej reedycji klasycznych nowelizacji Gwiezdnych Wojen, tym razem w okładkach stylizowanych na wydanie DVD (dokładniej płyty). Oczywiście chodzi o ANH Alana Deana Fostera, TESB Donalda F. Gluta oraz ROTJ Jamesa Kahna.

Nowa strona Amberu ...

wydawnictwoamber.pl
13

Wydawnictwo Amber nareszcie doczekało się normalnej strony www, znajdują się tam wszystkie pozycje wraz z opisami i okładkami jakie zostały lub zostaną wydane. Można je bez problemu znaleźć na stronie i zapoznać się z nimi. Strona wydawnictwa mieści się pod adresem www.wydawnictwoamber.pl. Gratuluję.

Obrazkovy Slovnik - Hvezdne Valki : Pomsta Sithu

Sizar
16

Nasi południowi sąsiedzi mają już "Obrazkovy Slovnik - Pomsta Sithu". Czy pojawi się u nas, tego najstarsi Jedi nie wiedza, wszystko w rękach wydawnictwo Egmont, które jak na razie milczy, pozostaje nam zazdrościć sąsiadom i na wszelki wypadek uczyć się ... czeskiego bo "Hvezdne Valki" to jest to.

Nowelizacja i album Zemsty Sithów w sprzedaży !! - UPDATE

145


W dniu dzisiejszym, pojawiła się w sprzedaży nowelizacja Zemsty Sithów autorstwa Matthew Stowera. Książka jest dostępna w sieci sklepów Empik i Traffic-Club w cenie promocyjnej, zamiast 29.80,- zapłacicie 25.33,-.

Wielka bitwa nad Coruscant, krwawa rozprawa z zakonem Jedi, straszliwy pojedynek Mistrza i Ucznia, oto znaki upadku dobra i triumfu zła, którego uosobieniem są Sithowie dążący do władzy absolutnej nad galaktyką.
Wielki Kanclerz Palpatine ogłasza się Imperatorem. Uwodzi samego Wybrańca, Anakina Skywalkera, obiecując mu niewyobrażalną potegę. Czy młody Jedi w imię wyższęj racji wyrzeknie się egoizmu? Czy miłość pokona nienawiść i strach. Czy w ogniu galaktycznego konfliktu narodzi bohater Republiki, czy nowy Lord Sith: Darth Vader ...
Update 10/05/05:
od dnia dzisiejszego jest również do nabycia album z Zemsty Sithów, wydany przez wydawnictwo Amber. Cena albumu wynosi 49.80,-.

Porozmawiaj na forum o nowelizacji Zemsty Sithów.

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.