TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Sue Rostoni o planach wydawniczych ...

2005-08-23 08:30:00 Resztki Imperium.

Garść newsów z forum oficjalnej

Na forum oficjalnej Sue Rostoni zamieściła kolejną garść informacji o książkach.

Wbrew wcześniejszym pogłoskom pojawienie się ducha jednej z postaci (Anakin, Obi-Wan lub Yoda) w serii Legacy of the Jedi nie jest pewne. Jeśli tak się stanie, to z pewnością w późniejszych pozycjach, ale to zależy czy opowieść będzie tego wymagać.

Na przełomie roku 2006 i 2007 możemy się spodziewać uaktualnionej Encyklopedii Gwiezdnych Wojen Steve’a Sansweeta.

Republic Commando: Triple Zero ma 620 stron manuskryptu, a nie w wersji książkowej, jak omyłkowo podała wcześniej Sue Rostoni.

„The Swarm War” zostanie wydane dopiero 27 grudnia, ale za to będzie zawierać fragment „Triple Zero”.

A poniżej lista postaci w „Unseen Queen”, być może nie kompletna:

Alema Rar: Przyłączeniowiec (Joiner) (kobieta Twi'lek)
Ben Skywalker: dziecko(mężczyzna człowiek)
C-3PO: droid protokolarny
Cal Omas Szef Galaktycznego Sojuszu (mężczyzna człowiek)
Corran Horn: Mistrz Jedi (mężczyzna człowiek)
Gorog: przywódca (Killik)
Han Solo: Kapitan Sokoła Millenium (mężczyzna człowiek)
Jacen Solo: Rycerz Jedi(mężczyzna człowiek)
Jae Juun: kapitan DR919a (mężczyzna Sullustanin)
Jaina Solo: Rycerz Jedi (kobieta człowiek)
Kyp Durron: Mistrz Jedi (mężczyzna człowiek)
Leia Organa Solo; Drugi pilot Sokoła Millenium (kobieta człowiek)
Lowbacca: Rycerz Jedi (mężczyzna Wookiee)
Luke Skywalker: Mistrz Jedi (mężczyzna człowiek)
Mara Jade Skywalker: Mistrz Jedi (kobieta człowiek)
Nek Bwua'tu: admirał (mężczyzna Bothanin)
R2-D2: droid astrometryczny
Raynar Thul: rozbitek (mężczyzna człowiek)
Saras: przedsiębiorca (Killik)
Saba Sebatyne: Mistrz Jedi (kobieta Barabel)
Tahiri Veila: Rycerz Jedi (kobieta człowiek)
Tarfang: kopilot DR919a (samiec Ewok)
Tenel Ka: Królowa Matka (kobieta człowiek)
Tesar Sebatyne: Rycerz Jedi (mężczyzna Barabel)
Unu: Will (Killik)
Zekk: Rycerz Jedi (mężczyzna człowiek)
KOMENTARZE (22)

Książki

The Unifying Force dopiero w marcu

2005-08-22 13:37:00 Dział literacki Wydawnictwa Amber

Najgorsze oczekiwania na temat opóźnień w planie wydawniczym Amberu zaczynają stawać się rzeczywistością. Po dzisiejszym telefonie do działu literackiego otrzymałem informację iż ostatni tom serii Nowa Era Jedi, czyli "The Unifying Force" Jamesa Luceno wyjdzie w naszym nadwiślańskim kraju dopiero w marcu roku 2006! Poza tą książką oraz pozycją "Survivor's Quest" w gwiezdno-wojennym planie wydawniczym Amberu jest 4-miesięczna dziura, gdyż żadna powieść nie jest zapowiadana na grudzień, styczeń i luty.
Brak także informacji na temat trylogii Dark Nest, czy nowej książki o Vaderze.
Oczywiście plan ten może jeszcze ulec zmianie, nie spodziewajmy się jednak niczego nadzwyczajnego.
KOMENTARZE (87)

Książki

Star Wars Chronicles: The Prequels

2005-08-22 01:07:00 Resztki Imperium

Saga Gwiezdnych Wojen jest bardzo bogata w malutkie szczegóły, które są dziełem mnóstwa utalentowanych artystów i rzemieślników tworzących wiarygodne nowe światy, postacie i urządzenia, zapełniające odległą galaktykę. Chronicles Books w latach 90. uświetniło powrót klasycznej trylogii na ekrany niesamowitym i monumentalnym dziełem Deborah Fine i Aeon Inc. pt. „Star Wars Chronicles”. Ten 315 stronicowy harcover eksplorował klasyczną trylogię w każdym najdrobniejszym szczególe.

Chronicles Books teraz powraca by ukończyć sagę z „Star Wars Chronicles: The Prequels” autorstwa Stephena J. Sansweeta i Pablo Hidalgo. Tak wiele zmieniło się w sztuce filmowej, a kolejne innowacje pozwoliły światom Gwiezdnych Wojen stać się bardziej dopracowanymi i głębszymi. Zarówno tradycyjne jak i cyfrowe koncepcje, które musiały powstać na potrzeby wizualizacji światów, liczone są w tysiącach obrazków, wiele z nich nigdy nie pokazywano poza Lucasfilmem. Wszystko to będziemy mieć okazję liznąć, dzięki tej pozycji. Tekst zawarty w tym przewodniku nie tylko wyjaśni rolę poszczególnych elementów w filmie, ale też ich historię w EU oraz informacje o źródłach danej rzeczy w prawdziwym świecie.

Każdy z prequeli miał swój raj, pełen najdrobniejszych szczegółów, takich jak choćby zakątki sklepu i złomowiska Watto , klubu Outlander wraz z egzotycznymi bywalcami czy wiele światów Epizodu III. W rozdziałach o ROTS wiele z tych informacji po raz pierwszy ujrzy światło dzienne. Książka jest wypełniona fotografiami, konceptami artystycznymi i cyfrowymi modelami ILMu.

Poza rozdziałami filmowymi, mamy też fotograficzne porównania postaci, statków i pojazdów. Znajdziemy tam parametry starcia Niszczyciela Gwiezdnego klasy Venator z okrętami bojowymi Federacji Handlowej, zobaczymy jak masywny jest Turboczołg klonów. Książka ta zawiera chronologię najważniejszych elementów sagi, w tym sekcję poświęconą Wojnom Klonów (na podstawie serialu z Cartoon Network), ogólne spojrzenie na najważniejsze książki około prequelowe i zakulisowe streszczenia pracy nad każdym filmem.

Na okładce zobaczymy oryginalny, kompletny projekt maski Dartha Vadera.

„Star Wars Chronicles: The Prequels” pojawi się w USA 27 października.
KOMENTARZE (6)

Książki

Księga Plakatów

2005-08-20 22:30:00

Przed dobą internetu, najstarsze zapowiedzi „Gwiezdnych Wojen” były plakatami w kinach. Wyróżniały się pamiętnym logiem „Wkrótce nadejdzie do Twojej galaktyki”. Niektóre z nich miały oszczędną grafikę, a inne w ogóle były tekstowe. Dopiero później pojawiały się plakaty obwieszczające rychłe wejście na ekrany. Te najczęściej zawierały już ilustracje filmowe przedstawiając w pigułce romans, przygodę i niesamowite emocje jakie wywoływał film. Niektóre z nich stały się najbardziej pamiętnymi plakatami w historii filmowego plakatu.

„The Star Wars Poster Book” autorstwa Steve’a Sansweeta i Pete Vilmur to kronika historii plakatów, które powstały poza filmami. Będziemy mogli śledzić ich rozwój, ale też znajdziemy tam liczne wywiady z artystami i twórcami filmów czy szkice robocze. Fani dowiedzą się o dyrektywach Lucasa na temat powstającego logo Star Wars, o Luke’u i Leii na plakacie z reedycji z 1978, o historii powiązań plakatów „Przeminęło z wiatrem” i TESB, czy jak to Drew Struzan nadał typowy kształt plakatu dla wersji specjalnej czy prequeli.

Zobaczymy też unikalną kolekcję plakatów, które powstawały na potrzeby trylogii na całym świecie. Włoski do ANH, Japoński do Imperium, czy węgierski i polski do ROTJ. Będą też najdziwniejsze rosyjskie plakaty. Nie zabraknie plakatów do Ewoków.

Poznamy też historię prototypów najsłynniejszych plakatów. W albumie znajdziemy w sumie przeszło 2200 różnych reklamówek z całego świata, w tym także podróbek.

Na koniec jak zwykle garść zdjęć z książki.Warto zauważyć, że wśród plakatów umieszczonych na oficjalnej znajduje się słynny już polski plakat reklamujący ROTJ. O szkole polskiego plakatu pisałem tutaj.
KOMENTARZE (0)

Książki

Okładka Myśliwców Adumaru

2005-08-19 13:47:00 Yun-Yuuzhan za Amber

Jak już pisaliśmy w tym newsie 27 września, nakładem wydawnictwa Amber ukaże się ostatnia część serii X-wingi - "Myśliwce Adumaru", której tłumaczeniem zajęła się Aleksandra Jagiełowicz. Od niedawna na stronie Amberu dostępna jest także okładka powieści, którą możecie zobaczyć po lewej stronie.

Neutralny Adumar zaprasza walczące strony – Nową Republikę i Imperium – na negocjacje. Stawia tylko jeden warunek: w skład delegacji mają wchodzić najlepsi piloci myśliwscy. Złe przeczucia Wedge’a Antillesa sprawdzają się – to pułapka. Ale jeden z pilotów Republiki zamierza zniweczyć podstępne plany. Nawet jeśli miałby zapłacić własnym życiem…

240 str., broszura
format 123 x 190, cena det. 29,80 zł
ISBN-83-241-2250-8
EAN 9788324122509
KOMENTARZE (15)

Książki

Last of the Jedi #2 w sprzedaży

2005-08-17 20:55:00 Amazon.com

W Stanach Zjednoczonych ukazała się powieść "Dark Warning”, będąca drugą częścią młodzieżowego cyklu „Last of the Jedi”. Więcej pisaliśmy w tym miejscu>>>.
Książka jest dostępna w internetowym sklepie USA Amazon.com w cenie 5.99$ (około 20zł). Zainteresowanych odsyłamy w to miejsce>>>.
KOMENTARZE (7)

Książki

Troy Denning o Dark Nest

2005-08-13 11:06:00 StarWars.com

W lipcu bieżącego roku, książki gwiezdno-wojenne sięgnęły po czasy po wydarzeniach znanych z Nowej Ery Jedi. Ukazał się pierwszy tom nowej trylogii Troya Denninga pt. Dark Nest „The Joiner King”. Z tej okazji na oficjalnej, Troy Denning przedstawił kilka swoich przemyśleń nt. wyzwań jakie stanęły przed nim podczas pisania nowej trylogii.

Okres w którym dzieje się trylogia „Dark Nest” to ciężkie czasy dla Galaktycznego Sojusz. Co prawda wojna przeciw brutalnej rasie Yuuzhan Vong została wygrana, ale jakim kosztem. Tryliony istot straciło swoje życie, a wśród nich potężny Chewbacca czy młody Anakin Solo. Niezliczone światy zostały zniszczone, a po galaktyce tułają się bezdomni uchodźcy, których rząd nie jest w stanie nawet wyżywić.

Kiedy Del Rey poprosiło mnie o napisanie trylogii z klasycznymi bohaterami (księżniczka Leia, Han Solo i Luke Skywalker) – mówi Troy Denning – wiedziałem, że chcę napisać coś, co się dzieje po NEJ. Nowa Era Jedi zakończyła pewne szaleństwo, w sensie niebezpieczeństwa i realizmu, który przypieczętował los kilku głównych bohaterów. Skoro Chewbacca mógł zginąć (jak w powieści Wektor Pierwszy Salvatore’a) czy Anakin Solo (jak w „Gwiazdza po Gwieździe), to pewnie każdy mógł zginąć. Galaktyka zmieniła się na zawsze. Nowa Era Jedi (The New Jedi Order) było najdłuższą i najbardziej emocjonującą serią napisaną w uniwersum Gwiezdnym Wojen. Ale zarówno bohaterowie, jak i czytelnicy potrzebowali przerwy, odpoczynku. Moja historia to nie kolejna wojna na skalę galaktyczną, ale kataklizm o wiele mniejszym zasięgu – kontynuuje Dennig. Więc moją decyzją było zrobienie małej przerwy od NEJ. Historia zaczyna się pięć lat po TUFie, Sojusz Galaktyczny powoli się odradza, musiałem więc wymyślić też historię tych pięciu lat. Musiałem zdecydować się na zmiany jakie przyniosła wojna. Musiałem odpowiedzieć sobie na pewne fundamentalne pytania – konkluduje Troy.
Jak odradza się galaktyka? Po takich zniszczeniach jakie przyniosło NEJ, odbudowa nie mogła być ani szybka, ani prosta. Sojusz Galaktyczny wciąż ma problemy sam ze sobą. Wojna musiała zmienić fundamenty galaktycznej cywilizacji. I choć Sojuszowi podarowaliśmy czasy pokoju, musi mierzyć się z całym szeregiem innych problemów. Bothanie, którzy chcą się mścić na Yuuzhanach, wybijając całą rasę. Wszędobylscy piraci, którzy utrudniają rekonstrukcję rządów i napadają na statki, dziesiątki syndykatów przestępczych kontrolujących szlaki przemytnicze. Najgroźniejszą z nich są jednak megakorporacje, które korumpują senat, używając swych aktywów, by wykraść sobie całe światy, podczas gdy uchodźcy muszą mieszkać w orbitalnych miastach.
Jak zmieniła wojna postaci? Inwazja Yuuzhan Vong była nieprzewidzianym ciosem, który zranił bohaterów zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Zatem, postaci znane z klasycznej trylogii powinny być bardziej smutne, ale i twardsze niż przed wojną, jednocześnie mniej ufne i bardziej skore do obaw. To będzie najbardziej widoczne u Hana i Leii, którzy stracili Chewbaccę i ich syna – Anakina. Często mówi się, że tragedia osobista zbliża pary, albo wręcz przeciwnie pogłębia rozłam. Nie inaczej będzie z rodziną Solo. Han i Leia, po wojnie będą bliżsi sobie niż kiedykolwiek wcześniej, zdając sobie sprawę z tego, że ich siła właśnie tkwi we wzajemnych relacjach, dzięki czemu mogą przezwyciężyć wszystko, przynajmniej dopóki są razem.
Jak wojna zmieniła Jedi? I choć po zakończeniu Nowej Ery Jedi, Jedi pod wodzą Luke’a Skywalkera osiągnęli większy sposób widzenia Mocy. To doskonałe zakończenie dla serii, ale powoduje pewne problemy w całości kosmicznej opery. Jedi zatem musieli przywrócić swój mandat ochrony galaktyki, choć w praktyce zmusiły ich do tego okoliczności, po to by Sojusz Galaktyczny mógł przetrwać. Teraz jednak powinni być o wiele bardziej efektywni. Wojna z Yuuzhanami wyrobiła w nich żelazną wolę zwycięstwa, a także nowe spojrzenie na Moc, które pokazała im Vergere, tajemnicza Jedi ze Starej Republiki. Jedi stali się bardziej potężni, niż tego kiedykolwiek pragnęli.
Trzeba jednak pamiętać, że z punktu widzenia opowieści potężne postaci są tylko wtedy interesujące, gdy mają potężne wady. Na szczęście NEJ zostawiła mi tu otwartą furtkę – kontynuuje Denning. Wojna zmieniła wielu Jedi w chłodnych i bezwzględnych wojowników, innym zaburzyła umiejętność rozróżnienia dobra od zła. Można nawet zasugerować, że wielu Rycerzy ceni wyżej zakończenie misji sukcesem, niż sposób jej wykonania, a to powoduje moralny konflikt.
Odpowiedziawszy sobie na te pytania, uzyskałem główny konflikt dla mojej trylogii – mówi autor, a potem dodaje – a jak się okazało później także podstawę dla nadchodzącej serii Dziedzictwa Mocy, ale o tym na razie nie mogę rozmawiać.
W pierwszym tomie trylogii ujrzymy Luke’a Skywalkera, któremu nie podoba się obecna rola zakonu w Galaktycznym Sojuszu, a także martwi go fakt, że wielu z pośród jego Rycerzy zaczyna swój romans z Ciemną Stroną Mocy, z której mogą nigdy nie powrócić. Jego strach rozwija się gdy siedmiu Rycerzy, wszyscy ocaleli z skazanej na zagładę operacji na Myrkr, odpowiadają na tajemnicze wołanie o pomoc i znikają gdzieś w Nieznanych Regionach. Ich działanie wstrząsnęło całym zakonem, ale może też doprowadzić galaktykę na krawędź Nowej Wojny.

O Spoilerach do Dark Nest można porozmawiać na Forum>>>, natomiast poprzedni wywiad z Denningiem, który dotyczył jeszcze powieści Zjawa z Tatooine znajduje się tutaj>>>.
KOMENTARZE (6)

Książki

Nowy przewodnik po chronologii

2005-08-11 20:16:00 StarWars.com

Wraz z premierą ROTS Saga jest ukończona, a luki w historii uzupełnione. Znamy szczegóły Wojen Klonów i Nowej Ery Jedi. Wszystkie dramatyczne wydarzenia się dopełniły. Teraz czytelnicy mogą spokojnie przejrzeć ostateczny kształt Gwiezdno-Wojennego dziedzictwa w nadchodzącym Przewodniku po Chronologii (wersja uzupełniona i poprawiona).

Napisany przez autorytety w świecie SW – Kevina J. Andersona i Daniela Wallace’a, jest uzupełniony o dane z nowych publikacji, a także opatrzony w pełni kolorowymi rysunkami. Wiele luk zostało usuniętych w porównaniu do poprzedniego wydania, a historia rozszerzona o książki, komiksy i gry, które każdy zna.

Ale jeśli ktoś spodziewa się zwykłego uaktualnienia, będzie mocno zaskoczony. To całkowicie nowa pozycja z nowymi ilustracjami Marka Chiarello, Johna Van Fleeta czy Tommy’ego Lee Edwarda. Po raz pierwszy w historii Ilustrowany Przewodnik zostanie wydany zarówno w wersji hardcover jak i paperback. Nowy przewodnik będzie też dobrą lekturą przed nową Erą Dziedzictwa.

Przewodnik pojawi się w USA 25 października nakładem wydawnictwa Del Rey.

Poprzednia edycja przewodnika została wydana także w Polsce – więcej>>>.

Temat na Forum


Na koniec prezentujemy kilka zdjęć.


KOMENTARZE (24)

Książki

Wieści książkowe z forum oficjalnej

2005-08-11 11:34:00 Sue Rostoni

Na forum oficjalnej, Sue Rostoni ujawniła kilka drobnych, wręcz technicznych szczegółów na temat najnowszych pozycji książkowych.

Drugi tom trylogii Dark Nest Troya Denninga będzie miał 333 strony, manuskrypt miał 443. Liczba stron w książce jest inna dlatego, że „rękopis” musi być odpowiednio sformatowany, przez co jest większy.
Trzeci tom „Swarm War” ma 466 strony manuskryptu.
Powieść Dark Lord będzie miała 322 strony, natomiast „Republic Commando: Triple Zero” Karen Traviss aż 620 stron. Sama autorka dodaje, że napisała powieść na jakieś 160 tyś. słów.
Na koniec Sue Rostoni zdradziła, że manuskrypt pierwszego tomu serii Coruscant Nights ma 414 stron. Co ciekawe ujawniła również tytuł tej powieści – „Jedi Twilight”.
Manuskryptu pierwszego tomu „Legacy of the Force” pt. „Betrayal” Aarona Allstona, jeszcze nie ma.


O Coruscant Nights I: Jedi Twilight możecie porozmawiać tutaj .

Natomiast o serii książek Republic Commando tutaj>>>.
KOMENTARZE (9)

Książki

Vader: The Ultimate Guide

2005-08-10 22:23:00 StarWars.com

Choć w filmie "Zemsta Sithów" poznaliśmy jego najstraszliwsze zbrodnie, najgorsze zdrady i najgłębiej ukryte motywy, fani wciąż chcą o nim wiedzieć więcej. Chcą Dartha Vadera. Wszystkich zainteresowanych jego postacią powinien zadowolić nowy produkt wydany przez twórców magazynu Star Wars Insider. Będzie to przewodnik po Darthie Vaderze - Vader: The Ultimate Guide. (wcześniej zapowiadaliśmy go w tym newsie>>>).

Specjalne wydanie pojawiło się po raz pierwszy podczas konwentu Comic-Con. W zeszycie znajdziemy mnóstwo zdjęć, pełną biografię Anakina Skywalkera, nowe ilustrację uznanych rysowników jak Jan Duursema, Joe Corroney, Chris Trevas czy Tommy Lee Edwards, chronologię działań Sithów, a także artykuły opisujące technologię wykonania zbroi, maski, pojazdów i broni Vadera.

Przewodnik ten będzie też zawierał wywiady o tym jak tworzono Vadera z Ralphem McQuarriem (szkice koncepcyjne), a także aktorami Jamesem Earlem Jonesem, Haydenem Christensenem, Jake`iem Lloydem, Sebastianem Shawem czy Davidem Prowsem oraz z Bobem Andersonem (choreografem walk w klasycznej trylogii). W wywiadach tych wspomną też o tym, jak bardzo Vader zmienił ich życie.

Na koniec zostało dołożone też opowiadanie Karen Traviss pt. "In his image" z Vaderem w roli głównej. Zostało one zilustrowane pracami Matta Buscha.

Poniżej prezentujemy kilka ze skanowanych stron z tego specjalnego magazynu.


KOMENTARZE (7)

Książki

Kompletne Lokacje

2005-08-09 19:35:00 StarWars.com

Nadchodzi okres, w którym zaczną pojawiać się publikacje będące przewodnikami przekrojowymi przez cała sagę. Jakiś czas temu oficjalna zapowiedziała Słownik Obrazkowy, teraz przyszła pora na Niesamowite Lokacje. Oryginalne pozycje dla Mrocznego Widma, Ataku Klonów, czy Trylogii przypominają podobne wydane w Polsce Niesamowite Przekroje, lecz koncentrują się na miejscach. Niestety Lokacje nigdy nie pojawiły się one w Polsce. Tym razem dostaniemy piękny i cieszący oko album wydany przez DK Publishing. Zapowiedź nowego albumu po raz pierwszy pokazano na Comic-Conie.

Sam album to kompilacja danych, które już znalazły się w tomach o TPM, AOTC i trylogii, uzupełnionych, a także wymieszanych z nowym materiałem z Epizodu III. Dzięki temu zobaczymy bliżej bitwę w przestworzach Coruscant, miasta na drzewach Kashyyyku, Świątynie Jedi czy kompleksy przemysłowe na Mustafar. Oczywiście nie zabraknie hangarów Podracerów w Mos Epsie, miast Kaminoan czy kantyny w Mos Eisley lub bazy na Hoth, czy Sali tronowej Imperatora na Drugiej Gwieździe Śmierci.

Album zostanie wydany w twardej oprawie z ilustracjami Richarda Chasemore’a i Hansa Jenssena. Autorami tekstów są Cristin Lund, Simon Beecroft, James Luceno oraz Kernie Dougherty.

Album ukaże się w USA w październiku.


KOMENTARZE (7)

Książki

We wrześniu Myśliwce Adumaru

2005-08-09 18:30:00 Wydawnictwo Amber

Na stronie Wydawnictwo Amber pojawiła się zapowiedź kolejnej części, a dokładnie IX tomu cyklu X-Wingi : Myśliwce Adumaru autorstwa Aarona Allstona. Poniżej opis z tyłu ksiązki:

Neutralny Adumar zaprasza walczące strony – Nową Republikę i Imperium – na negocjacje. Stawia tylko jeden warunek: w skład delegacji mają wchodzić najlepsi piloci myśliwscy. Złe przeczucia Wedge’a Antillesa sprawdzają się – to pułapka. Ale jeden z pilotów Republiki zamierza zniweczyć podstępne plany. Nawet jeśli miałby zapłacić własnym życiem.

W sprzedaży od 27.09
broszura, 240 str.
format 123 x 190
cena det. 29,80 zł
ISBN-83-241-2250-8
EAN 9788324122509
KOMENTARZE (10)

Książki

Last of the Jedi 3 - zapowiedź

2005-08-06 10:46:00 Sick, RI za StarWars.comNa oficjalnej pojawiła się zapowiedź kolejnego tomu z serii „Last of the Jedi”. Trzecia pozycja ze Scholasticowego cyklu będzie mieć tytuł „Underworld” i będzie kontynuować historię kilku Jedi, którzy przeżyli Epizod III.

Niesławny padawan powraca do Świątyni Jedi na Coruscant, aby się zrehabilitować. Ferus Olin słyszał pogłoski, że Imperium przetrzymuje uwięzionych Jedi w tym budynku. Olin wraz ze swoim partnerem, dzieciakiem z ulicy imieniem Treyer przeniknąć do niebezpiecznego półświatka na Coruscant, aby uwolnić pozostałych przy życiu Jedi. Dolne poziomy planety stały się swoistym sanktuarium, dla tych, którzy chcą uniknąć gniewu Imperium. Wśród labiryntu alejek i korytarzy musi znajdować się ten, który będzie prowadził do Świątyni Jedi.

Podobnie jak w przypadku poprzednich pozycji, autorką tej książeczki jest Jude Watson. Ukaże się ona w USA w grudniu. Okładka jest dziełem Johna Van Fleeta i Phila Falco.

Zdjęcie okładki jest również dostępne w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (16)
Loading..