TWÓJ KOKPIT
0

Książki

''Death Star'' w miękkiej okładce w sprzedaży

2008-11-25 20:59:56 amazon.com

Dokładnie dziś w księgarniach USA pojawiła się miękkookładkowa wersja książki "Death Star" autorstwa Steve's Perry'ego i Michaela Reavesa. Książka w tańszej wersji ma 448 stron i kosztuje 7.99 $. Przypomnijmy opis książki:
Zagłada ogromnej części Zakonu Jedi oczyściła żądnemu władzy kanclerzowi Palpatine'owi drogę do przejęcia kontroli nad Republiką i mianowania się Imperatorem na czele straszliwego reżimu. Jednak nawet mimo obecności złowrogiego Dartha Vadera, pełniącego rolę egzekutora wszelkiej woli, groźba rebelii wciąż istnieje. A Imperator wie, że jedynie skrajny lęk oraz możliwość ukarania buntowników ze strasznymi konsekwencjami, może zagwarantować jego niekwestionowaną władzę nad galaktyką. Jednak tylko dzięki ambitnemu i bezlitosnemu Wilhuffowi Tarkinowi sen Imperatora może się ziścić.

Od fazy planowania, aż do ukończenia budowa Gwiazdy Śmierci jest otoczona intrygami, tajemniczymi organizacjami, niespodziewanymi odkryciami i śmiałymi posunięciami osób, odpowiedzialnych za projekt na każdym szczeblu. Najjaśniejsze umysły i najzuchwalsze charaktery, najambitniejsi i najbardziej przekupni, desperaci i krętacze, wszyscy włożą swoją stawkę w Gwiazdę Śmierci i jej potencjał zdolny wpłynąć na losy galaktyki.

Żołnierze i niewolnicy, lojaliści i rebelianci, szpiedzy i mściciele, źli i niewinni - wszystkie ich ścieżki skrzyżują oraz przeplotą się, podczas gdy stacja bojowa pokona drogę od swego dziewiczego lotu, aż do ostatniej bitwy, dodając tym samym najważniejszy rozdział w historii galaktyki Gwiezdnych Wojen.


Przy okazji warto poinformować, że premiera kompletnej encyklopedii SW została przesunięta na 9 grudnia.
KOMENTARZE (17)

Książki

Przewodnik po kolekcjonariach

2008-11-18 20:11:08 TheForce.net

Już w grudniu do sprzedaży trafi wyjątkowy przewodnik przeznaczony dla kolekcjonerów. Gus and Duncan's Comprehensive Guide to Star Wars Collectibles będzie miał 992 strony na których znajdą się informacje o ponad 75 tysiącach kolekcjonariów ze świata Gwiezdnych Wojen, a całość opatrzona będzie ponad 36 tysiącami zdjęć. Dane dotyczyć będą gadżetów z ponad 100 różnych krajów. Ta książka Gusa Lopeza i Duncana Jenkinsa ma szanse stać się tym samym nową biblią dla kolekcjonerów.

Cena książki wynosić będzie 64.99 $


KOMENTARZE (15)

Książki

''Pogrom Jedi'' w sprzedaży

2008-11-18 16:12:21

Pierwszy tom trylogii „Noce Coruscant” pod tytułem Pogrom Jedi można już nabyć w księgarniach. Co ciekawe oficjalna premiera jest dzisiaj, natomiast książkę co poniektórzy kupili już pod koniec zeszłego tygodnia. Kolejny tytuł autorstwa Michaela Reavesa przetłumaczył na nasz rodzimy język Andrzej Syrzycki. Książka ma 276 stron i kosztuje 29,80 złotych. Oto opis jaki znajdziecie na tylnej części okładki:

Trwają mroczne rządy Imperium. Niemal wszyscy rycerze Jedi zginęli. Jax Pavan jest jednym z nielicznych, którym udało się uniknąć zagłady. Zarabia na życie jako łowca nagród, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość i stara się nie dać schwytać żądnym krwi Jedi skrytobójcom.
Nagle dowiaduje się, że jego dawny mistrz został zabity. Przed śmiercią prosił, aby Pavan doprowadził do końca ważne zadanie. Jax nie ma wyboru. Musi wyjść z ukrycia i spełnić ostatnie życzenie umierającego mentora, ryzykując, że odnajdzie go Darth Vader...


Naszą recenzję książki oraz jej streszczenie możecie znaleźć tutaj. Natomiast w tym miejscu na forum możecie podyskutować o „Pogromie Jedi”.


KOMENTARZE (14)

Książki

Star Wars: TOR - adaptacja

2008-11-10 12:58:45 Oficjalne forum

Na oficjalnym forum Star Wars, Sue Rostoni potwierdziła plotki o książce na podstawie gry wydawanej przez LucasArts. Tą powieścią ma być Star Wars: The Old Republic. Ma ona przedstawić nam główny wątek gry. Ciekawe czy napisze ją z perspektywy gracza, czy też którejś z głównych postaci dla fabuły?
Książka ma się ukazać w okolicach premiery gry. Oto zapis rozmowy znaleziony na oficjalnym forum:

Czy macie zamiar zrobić coś z Del Rey/Dark Horse, tak by te nieszczęsne dusze które nie grają w MMO nie przegapiły epickiej historii ze Star Wars: The Old Republic?

Tak, to część planu. Książka zostanie wydana w okolicach wydania samej gry. To jest ustalone na dzień dzisiejszy. Dam wam znać jak sprawy się potoczą.

KOMENTARZE (9)
Loading..