TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Modelarstwo nie z Tej Ziemi

2018-01-30 14:06:03

Out of This World Modeling

Nakładem wydawnictwa Kalmbach Books ukazała się pozycja „Out of This World Modeling” „Modelarstwo nie z tej Ziemi”, w której eksperci związani z czasopismem „Fine Scale Modeler” przedstawiają szczegółowe instrukcje jak budować ikoniczne figurki i modele z różnych filmów, w tym z „Star Wars”. W książce opisano techniki malowania, cieniowania, dodawania efektów „starzeniowych” (weathering). Pokazano też jak budować model od podstaw czy też jak dodatkowo je uatrakcyjniać dodając oświetlenie.


Materiały związane z uniwersum Star Wars:
 • Spray on target when Airbrushing – Aaron Skinner
  Revell: X-Wing

 • Elevate Boba Fett to contest quality – Jeff Pollizzitto
  Bandai: Boba Fett

 • Light and detail a Star Destroyer – Nicholas Sagan
  Revell: Republic Star Destroyer

 • Start a Starfighter from scratch – Ro Annis
  Y- wing


Redakcja: Aaron Skinner

144 strony. 405 kolorowych fotografii. Sugerowana cena detaliczna MSRP $24.99.
KOMENTARZE (20)

Książki

Zapowiedź „Battlefront II: Oddział Inferno”

2018-01-13 10:27:37 Facebook

Na facebookowym profilu wydawnictwa Uroboros pojawiła się zapowiedź pierwszego tegorocznego tytułu czyli kanonicznej książki „Battlefront II: Oddział Inferno”. Powieść autorstwa Christie Golden opisuje początki Oddziału Inferno i stanowi prequel do kampanii fabularnej z gry Battlefront II. Za tłumaczenie odpowiada Anna Hikiert-Bereza. Książka będzie dostępna od 15 lutego w sieci salonów Empik, a dwa tygodnie później trafi do ogólnokrajowej sprzedaży.


Rebelia ma nadzieję. Imperium – Oddział Inferno, elitarną jednostkę szturmową sił Imperium, która otrzymuje zadanie: rozprawić się z grupą rebelianckich bojowników o wolność. Po upokarzającej kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i zniszczeniu stacji bojowej Imperium przeszło do defensywy… jednak nie na długo. Elitarni imperialni żołnierze z nowoutworzonego Oddziału Inferno otrzymali supertajną misję: mają dokonać infiltracji szeregów przeciwnika i wyeliminować partyzantów – rebeliancki odłam, na czele którego stał niegdyś niesławny republikański bojownik o wolność, Saw Gerrera.

Po śmierci swego przywódcy partyzanci kontynuują jego ekstremistyczne dzieło, zdeterminowani rozgromić Imperium raz na zawsze – za wszelką cenę. Członkowie Oddziału Inferno muszą potwierdzić swój status najlepszych spośród najlepszych i zniszczyć ich od wewnątrz. Rosnące zagrożenie demaskowania za linią wroga zmienia jednak i tak już niebezpieczną operację w śmiertelnie groźne wyzwanie: wypełnić misję lub zginąć – oni zaś nie mogą zawieść. Jak daleko posunie się Oddział Inferno, aby utrzymać i chronić Imperium… i jak wiele granic odważy się przekroczyć?Temat dotyczący książki na forum.
KOMENTARZE (15)
Loading..