TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Doug Chiang i Andrew L. Jones w serialu aktorskim

2018-05-30 22:21:04

Jon Favreau zbiera ekipę do swojego serialu aktorskiego. Na razie wiemy, że dołączyli do niej scenografowie, Doug Chiang oraz Andrew L. Jones.Chiang to weteran sagi. Pracował przy „Mrocznym widmie”, „Ataku klonów” i „Przebudzeniu Mocy” jako artysta koncepcyjny, oraz przy „Łotrze 1” już jako scenograf.

Andrew L. Jones zadebiutuje w sadze. Wcześniej był scenografem w „Księdze dżungli” Favreau, pracował także między innymi przy „Avatarze”, „Przygodach Tintina” czy „Alicji w Krainie Czarów” oraz „Beowulfie”. Ma bardzo duże doświadczenie w pracy z cyfrowymi postaciami.

Serial pojawi się w przyszłym roku na platformie streamingowej Disneya. Wiemy tylko, że będzie dziać się 7 lat po „Nowej nadziei” oraz skupi się na nowych postaciach. Nad scenariuszami czuwa Favreau, który wyprodukuje serial, a także ma się wcielić w ważnego kosmitę.
KOMENTARZE (11)

The Mandalorian

Nowe wieści o serialu aktorskim

2018-05-11 19:13:28 twitter

Na światowej premierze „Hana Solo” pojawiło się wiele osób związanych ze światem Gwiezdnych Wojen, nie tylko z debiutującym spin-offem. Jedną z nich był Jon Favreau. Dziennikarze nie przepuścili takiej szansy i podpytali się go o serial aktorski Star Wars, którego ma być twórcą - a Jon udzielił kilku odpowiedzi.

Akcja serialu ma być osadzona 7 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”, a bohaterami mają być nowe postacie. Podczas tworzenia seriali mają zostać wykorzystane najnowocześniejsze technologie, podobne do tych które widzieliśmy w filmowej „Księdze Dżungli”. Favreau zdradził również, że napisał już scenariusz do połowy pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że data premiery serialu nie jest jeszcze znana.Update: Jon Favreau w wywiadzie przekazał, że akcja w rzeczywistości osadzona ma być 7 lat po wydarzeniach z „Nowej nadziei”, a nie z „Powrotu Jedi”. Do Twitta na którym się opieraliśmy pisząc tego newsa wkradł się najwyraźniej błąd.
KOMENTARZE (35)
Loading..