TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Nowy zwiastun „The Mandalorian”

2019-10-29 06:29:34

Dziś w nocy ukazał się kolejny zwiastun „The Mandalorian”, oczywiście zawierający nowe sceny. Przypominamy, serial zadebiutuje już 12 listopada, czyli za 2 tygodnie. Harmonogram premier odcinków na Disney+ znajdziecie tutaj.My na razie musimy sobie poczekać. Disney nie spieszy się z premierą Disney+ w wielu krajach zachodniej Europy, a co dopiero u nas.
KOMENTARZE (48)

The Mandalorian

Nowe plakaty z postaciami mandaloriańskimi

2019-10-28 17:26:55

W ramach reklamowania nowego serialu aktorskiego Star Wars "The Mandalorian" opublikowano w internecie nowe plakaty z postaciami z serialu. Na plakatach widać: Mandalorianina (Pedro Pascal), Carę Due (Gina Carano), Greef Carga (Carl Weathers), IG-11 (Taika Waititi), oraz jeszcze jedną postać nieznanej rasy, graną być może przez Nicka Nolte. W opisach plakatów znajdują się słowa: "Nowe opowieści, nowe postacie. "The Mandalorian" będzie dostępny 12 listopada na Disney Plus". Przypominamy, że na dzień dzisiejszy nie mamy żadnego potwierdzenia kiedy ruszy Disney+ w Polsce, ani czy do tego czasu "The Mandalorian" będzie pokazywany w jakiejś polskiej telewizji.KOMENTARZE (8)

The Mandalorian

Pierwsze opinie o „The Mandalorian” pozytywne

2019-10-20 21:45:51

Wczoraj późnym wieczorem w Los Angeles odbyła się konferencja prasowa na temat serialu "The Mandalorian", na scenie pojawili się najważniejsi aktorzy serialu: Pedro Pascal, Gina Carano i Carl Weathers, oraz twórcy serialu: Dave Filoni i Jon Favreau. W najbliższych miesiącach w internecie będą publikowane wywiady nakręcone z aktorami i twórcami filmu, nakręcone właśnie wczoraj. Na konferencji prasowej pokazano około 30 minut gotowego serialu, były to materiały zmontowane z co najmniej trzech odcinków. Opinie publikowane na temat pokazanego materiału są dość entuzjastyczne, podobno serial bardzo mocno opiera się o klimat Starej Trylogii, a jednocześnie pokazuje coś zupełnie nowego, słowem coś na co wielu widzów czekało na to od dawna. Ponadto, podobno nikt nie spodziewa się jaką rolę gra Nick Nolte. Komentatorzy chwalą Pedro Pascala jako najlepszego "silnego-ale-cichego" bohatera, bardzo często komplementują też muzykę Ludwiga Göranssona, która ma być ważnym elementem serialu. Komentatorzy opisują, że serial zachowuje kinową jakość filmów, obraz wygląda i imponuje zupełnie jakby był wyjęty z ekranu kinowego. Opisywano nawet interakcję z animowaną postacią, która wygląda tak foto-realistycznie, że powstać mogła dzięki technologii udoskonalonej w tegorocznym "Królu Lwie".
Całe nagranie z konferencji prasowej można obejrzeć poniżej:Podczas konferencji prasowej ujawniono też, że drugi sezon "The Mandalorian" już zaczął swoją produkcję, w piątek zakończono pierwszy tydzień zdjęć nowego rzutu odcinków. Ogłoszono też reżyserów nowego sezonu, do pracy powracają wszyscy filmowcy z sezonu 1, a dołączy do nich Jon Favreau...oraz Carl Weathers. Tak o aktorze zmieniającym się w reżysera wypowiedział się Favreau: "Carl był na miejscu, był częścią projektu, widział jak serial powstaje, jak eksperymentujemy, próbujemy poskładać w całość, więc jest on perfekcyjnie przygotowany do tej pracy. Rozumie tą historię, rozumie te postacie, obsadę i technologię. Także bardzo miło jest teraz pracować dla Carla". Weathers miał wcześniej doświadczenie reżyserując pojedyncze odcinki seriali telewizyjnych.

Premiera pierwszego odcinka „The Mandalorian” na platformie Disney+ 12 listopada. Pierwszy odcinek reżyseruje Dave Filoni.
KOMENTARZE (8)

The Mandalorian

Harmonogram premier odcinków „The Mandalorian” na Disney+

2019-10-19 15:11:25

Disney zaprezentował rozkład jazdy jeśli chodzi o „The Mandalorian”. Serial będzie na Disney+ pojawiał się w sposób bardziej klasyczny, telewizyjny, czyli będzie trzeba czekać na premiery poszczególnych odcinków. Lista ta wygląda następująco:

  • #101 - 12 listopada (wtorek) – pierwszy odcinek sezonu
  • #102 - 15 listopada (piątek)
  • #103 – 22 listopada (piątek)
  • #104 – 29 listopada (piątek)
  • #105 – 6 grudnia (piątek)
  • #106 – 13 grudnia (piątek)
  • #107 – 18 grudnia (środa)
  • #108 – 27 grudnia (piątek) – odcinek finałowy
Jak widać, pomijając pierwszy odcinek oraz ten tuż przed premierą „Skywalker. Odrodzenie” nowe odcinki będą pojawiać się co piątek. A tak z innych ciekawostek, to Hollywood Reporter twierdzi, że jeden odcinek serialu kosztował jakieś 15 milionów USD.

Niestety dla nas, Disney+ nie zadebiutuje na razie w Polsce.

Temat na forum
KOMENTARZE (12)

The Mandalorian

Jeszcze tylko miesiąc do premiery „The Mandalorian”

2019-10-12 11:44:35

Za miesiąc, 12 listopada, rusza Disney+, a wraz z oficjalnym otwarciem platformy będzie okazja zacząć oglądać pierwszy, aktorski serial gwiezdno-wojenny, czyli „The Mandalorian”. Disney i Lucasfilm ostatnio nie budują specjalnie napięcia przed tą nowością, ale szczęśliwie mamy kilka ciekawostek. W tym dwa zdjęcia.

Na jednym widać dobrze ugnaughta, który będzie nazywać się Kuiil. Widzieliśmy go w zwiastunie, teraz można się mu dość dobrze przyjrzeć. Z twarzy przypomina Nicka Nolte, celowo. Aktor prawdopodobnie będzie podkładał głos pod tę postać. Pierwsze plotki na ten temat pochodzą jeszcze z tamtego roku. Drugie zdjęcie pochodzi z kart topps i widać na nim myśliwiec łowcy nagród.Natomiast kolejna ciekawostka mówi o wpływie George’a Lucasa na jeden z odcinków. Podobno poznamy jedną z największych zagadek uniwersum „Gwiezdnych Wojen” i dowiemy się do jakiej rasy właściwie należy Yoda. Według MSW przygotowano pięć lub sześć kukiełek z przedstawicielami tej rasy, mają one pełnić rolę bardziej istotną niż tylko dekoracyjną, zaś odcinek w pewnych elementach był konsultowany z Georgem.
KOMENTARZE (7)
Loading..