TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

LEGO Star Wars Battles ekskluzywną pozycją Apple Arcade

2021-09-04 13:06:44 Oficjalna

Warner Bros. Games, LEGO i Lucasfilm Games ogłosili, że zapowiedziane dwa lata temu LEGO Star Wars Battles będzie ekskluzywną pozycją Apple Arcade. Tym samym wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie dostępna na urządzeniach z Androidem ani dla użytkowników iPhone'ów bez opłaconego abonamentu. Opublikowano też materiały promocyjne.
LEGO Star Wars Battles zaoferuje rozgrywkę znaną z Force Areny i Clash of Clans: dwóch graczy ustawia w trakcie walki jednostki na planszy z wcześniej przygotowanej talii, próbując zniszczyć wieże przeciwnika i obronić własne. Obecnie Apple Arcade kosztuje 24,99 zł miesięcznie i oferuje ponad 200 gier mobilnych.


Premiera wkrótce. Temat na forum.
KOMENTARZE (4)

Aplikacje mobilne

Ciemna Strona rośnie w siłę w „Galaxy of Heroes”

2021-07-27 16:52:49 Oficjalne forum „Galaxy of Heores”

Capital Games raz na kwartał publikuje „Road Ahead”, w którym opisuje nadchodzące zmiany i nowości w grze. Tym razem twórcy zdecydowali się opublikować je w formie krótkiego filmu. Niżej znajdziecie skrót najważniejszych informacji.


W grze pojawi się kolejny okręt flagowy, Executor, do zdobycia w nowym Fleet Mastery Event w Journey Guide. Jego dowódcą będzie admirał Piett, a statek otrzyma synergie z łowcami nagród. Do odblokowania aktywności potrzebni będą m.in. Piett i Boba Fett na 8. poziomie reliktu, a do odblokowania statku Razor Crest. Do gry dołączy też Maul w wersji z końca wojen klonów. Będzie pierwszą postacią w grze, która otrzyma bonusy za obecność konkretnej postaci wśród przeciwników (dowolny wariant Obi-Wana). Maula będzie można zdobyć w przyszłych Galactic Conquest. Skoro już jesteśmy przy tym trybie: siódmy Conquest przyniesie nowe dyski i modyfikatory bossów, a zmiana dysków będzie nas teraz kosztować energię zamiast waluty.
Druga zapowiedziana postać jest nową Galaktyczna Legenda i mrocznym odpowiednikiem Mistrza Kenobiego. Chodzi naturalnie o Lorda Vadera, czyli Anakina po przejściu na Ciemną Stronę sprzed pojedynku z Obi-Wanem. Na razie wiadomo jedynie, że ma dobrze sobie radzić w składzie z Maulem. Ujawniono już, że do odblokowania aktywności potrzebni będą Hunter, Tech, Wrecker i Tusken Raider na piątym poziomie reliktu oraz Padme i Generał Skywalker na ósmym poziomie.
Jeśli wymagania te nie są Wam straszne, możecie szykować się na dziewiąty poziom reliktów. Ma on przede wszystkim zwiększać wytrzymałość postaci i być bardzo korzystny dla tanków. Wiąże się to z usunięciem z gry możliwości unikania obrony przez niektóre postaci. Oznacza to, że Darth Vader, Generał Skywalker, Rycerz Jedi Luke Skywalker oraz Wat Tambor będą mieli zmodyfikowane umiejętności. Ponadto umiejętności, które zgodnie z opisem nie działają na bossów w rajdach, nie będą już działać przeciwko Galaktycznym Legendom, a Rey i Sith Eternal Emperor zostaną dodatkowo wzmocnieni. Szczegółowe wymagania dla Executora i dokładny opis zmian w umiejętnościach znajdują się na oficjalnym forum gry.
KOMENTARZE (1)

Aplikacje mobilne

„Galaxy of Heroes” świętuje koniec wojen klonów

2021-05-02 15:07:32 Oficjalne forum „Galaxy of Heroes”

W kwietniu do gry dołączyło trzech członków Jednostki 99: Hunter, Tech i Wrecker, a czwartego maja dołączyć do nich ma ostatni klon. Oczywistym wyborem wydaje się się Crosshair, ale biorąc pod uwagę niedawne plotki o (Spoiler) zdradzie, czy raczej odosobnionej lojalności wobec Imperium Croshaira może powinniśmy raczej oczekiwać nowego Echo? Obecne wcielenie CT-21-0408 bardzo dobrze radzi sobie w zespole złożonym z członków 501 Legionu. Z drugiej strony, to ma być ostatni członek Parszywej Zgrai, a byłoby jednak dość dziwne, gdyby Crosshair nie pojawił się w grze.Kolejną postacią z ostatniego sezonu „Wojen klonów” jest Komandor Ahsoka Tano. Będzie ona główną nagrodą nadchodzących Galactic Conquestów. Bez obaw – Razor Crest będzie powoli znikał z końcowych nagród, ale zacznie pojawiać się częściej u Merchantów i stanieje, by później zawitać do Conquest Shipments.
Jest też coś, o co fani prosili od dawna: nową Galaktyczną Legendą będzie Mistrz Jedi Kenobi. Ujawniono już pierwszą falę wymagań, są to m.in. Generał Kenobi na Relic 8, jego okręt Negocjator na 6 Star czy Bo-Katan Kryze na Relic 5. Jednocześnie Capital Games zrezygnowało z wypuszczania Galaktycznych Legend parami.Jednak nie samymi nowymi postaciami żyje człowiek: z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen graczy czekają prezenty w postaci m.in. portretu Parszywej Zgrai, materiałów na relici czy trzech shardów Clone Wars Chewbacci.
KOMENTARZE (4)

Aplikacje mobilne

Nowy tryb gry w „Galaxy of Heroes”

2021-02-26 17:52:27 Oficjalne forum „Galaxy of Heroes”Najnowsza aktualizacja do „Galaxy of Heroes” dodaje do stołu Galactic War tryb Conquest. Zmierzymy się w nim z coraz silniejszymi przeciwnikami w kolejnych sektorach, wybierając korzystną dla nas trasę. W walkach pomogą nam Data Disks i Consumables, dające naszym postaciom premie na czas walki. Consumables działają tylko przez kilka walk i można aktywować jednocześnie po jednym z każdej z trzech kategorii. Data Disks działają do końca trwania Conquestu, a ich liczba jest ograniczona łączną wartością, zwaną Data Capacity. Można je zdobyć na specjalnych polach, kupić w sklepie lub od handlarza pojawiającego się na mapie. Consumables i Data Disks znikają po zakończeniu wydarzenia.


Do poruszania się po mapie potrzebny będzie nowy rodzaj samoodnawialnej energii. Conquest posiadać będzie dwa poziomy trudności, przy czym do odblokowania trudniejszego poziomu konieczne będzie ukończenie poziomu łatwiejszego. W pierwszym sektorze spotkamy przeciwników na dwunastym poziomie gearu, a w ostatnim na ósmym poziomie reliktu. Capital Games planuje co miesiąc wypuszczać dwutygodniowy Conquest. Nagrody przyznawane będą na podstawie wygranych walk i realizacji zadań pobocznych znanych z Galactic Challenges.


Conquest pokazowy rozpocznie się już pierwszego marca, a główną nagrodą będzie Razor Crest, statek Dina Djarina. Do jego odblokowania konieczne będzie posiadania Mandalorianina w zbroi z beskaru. Razor Crest skorzysta na synergiach z innymi łowcami nagród, pełniąc we flocie rolę wytrzymałego attackera.
KOMENTARZE (5)

Aplikacje mobilne

„Star Wars: Hunters” zapowiedziane na Nintendo Direct

2021-02-19 18:58:13 Oficjalna


Przedwczoraj na Nintendo Direct, imprezie, na której ogłaszane są nowości zmierzające na Switcha, niespodziewanie zapowiedziano nową grę spod znaku „Gwiezdnych Wojen”. W „Hunters” zmierzymy się z innymi graczami w drużynowych walkach na arenie. Tytuł ma wprowadzić zupełnie nowych bohaterów do uniwersum i różnić od wszystkiego, nad czym Lucasfilm Games dotychczas pracowało. Za produkcję odpowiada Zynga, firma znana z tworzenia gier mobilnych, w tym serii takich jak „CSR Racing” czy „Farmville”.


„Star Wars: Hunters” zadebiutuje w tym roku i będzie dostępne do pobrania za darmo na Nintendo Swicth oraz z Google Play Store i Apple App Store, nie będzie również wymagać Nintendo Switch Online do grania. Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Aplikacje mobilne

„Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” zmierza na telefony

2020-12-12 15:53:31 starwars.com

Pierwsza gra wyprodukowana przez Obsidian Entertainment i zarazem sequel słynnego „Knights of the Old Republic”, „Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” zachwyciło w równej mierze graczy, co fanów Star Wars. Tytuł zadebiutował w 2005 roku na komputerach z systemem Windows i konsolach Xbox, a w przyszły piątek będzie mieć premierę na Apple App Store oraz Google Play Store.


Za konwersję gry odpowiada Aspyr – ta sama firma, która m.in. stworzyła port „Knights of the Old Republic” na telefony oraz przygotowała wersje konsolowe gier z serii „Jedi Knight”. Interfejs uległ zmianom na potrzeby ekranów dotykowych, ale rozgrywka i fabuła są takie same, jak w oryginale. Pre-order w sklepie Apple kosztuje 69,99 zł, również Google uruchomił rejestrację wstępną. Jeśli jednak wolicie grać na komputerach z Windowsem, MacOS lub Linuxem, „Knights of the Old Republic II” możecie zakupić również na Steamie za 35,99 zł i GOG-u za 36,89 zł.
KOMENTARZE (12)

Aplikacje mobilne

Piąta rocznica „Galaxy of Heroes” i nadchodzące zmiany

2020-11-15 14:53:50 Oficjalne forum „Galaxy of Heroes”

Już 25 listopada gra będzie obchodzić swoje piąte urodziny. Z tej okazji jak co roku Capital Games wyśle wszystkim graczom urodzinowe prezenty. Wielu ucieszy się jednak bardziej ze zmian w zdobywaniu odłamków większości postaci. Wydając tyle samo energii na walki lub w sklepach na postacie, można będzie zdobyć dwa razy więcej odłamków niż dotychczas. Również wydarzenia takie jak Assault Battles będą gwarantować więcej odłamków. Dokonano też zmian w Shard Shopie tak, aby utrzymać dotychczasową siłę nabywczą odłamków postaci. Zmiany te nie wpływają na zdobywanie postaci z aktywności gildii, Journey Guide oraz osiągnięć. Nowe postaci, np. te zdobywane w wydarzeniach Marquee zostaną objęte tym systemem rok po pojawieniu się w grze. Pełna lista postaci, które będzie można zdobyć szybciej znajduje się tutaj.
Zapowiedziano również nowy poziom trudności pierwszego rajdu, The Pit, nazywanego roboczo Challenge Tier Rancor. Będzie to oddzielna aktywność od dotychczasowego rajdu, z nowymi mechanikami, lepszą grafiką, i dużo wyższym poziomem trudności – tak wysokim, że nawet Galaktyczne Legendy nie będą w stanie pokonać całego rajdu. Główną nagrodą za jego ukończenie mają być elementy umożliwiające podniesienie postaci na nowy, ósmy poziom reliktów. Więcej informacji na ten temat zostanie podanych wkrótce.


Zapowiedziano również coś dla fanów „The Mandalorian”. W ramach świętowania drugiego sezonu do gry dołączy Moff Gideon. Będzie trzecią i prawdopodobnie nie ostatnią postacią z serialu dodaną w tym roku, po Kuiilu i IG-11 (niosącym Dziecko), ale w odróżnieniu od pozostałych będzie można go zdobyć w Marquee, nie Galactic Challenge. Same wyzwania galaktyczne również czekają zmiany: ukończenie walki i featów na wyższym poziomie zapewni nam automatycznie punkty z niższego. Punkty te będą sumować się na koniec wydarzenia i zapewniać skrzynię z nagrodami stosownie do zdobytych osiąnięć. Zastąpi to nagrody za ukończenie poszczególnych poziomów i featów. Większe zmiany zapowiedziano na początek przyszłego roku.
KOMENTARZE (4)

Aplikacje mobilne

Odrodzony Imperator i Mistrz Skywalker dołączają do „Galaxy of Heroes”

2020-08-26 13:47:32 Forum „Galaxy of Heroes”

Wczoraj wieczorem Capital Games zapowiedziało wprowadzenie do gry dwóch nowych postaci z serii Galactic Legends. Są nimi Jedi Master Luke Skywalker i Sith Eternal Emperor (nie chodzi tu jednak o Vitiate aka Valkoriona, lecz wskrzeszonego Dartha Sidiousa z The Rise of Skywalker). Nowe Galaktyczne Legendy mają mieć podobny poziom mocy do Rey i Supreme Leader Kylo Ren wprowadzonych wcześniej w tym roku i biorąc pod uwagę planowane tempo ujawniania wymagań można się ich spodziewać już nawet za dwa miesiące.Nową postacią wymaganą do odblokowania Imperatora jest Admiral Piett, który wzmocni składy Empire i Imperial Trooper. Jest również kolejnym bohaterem dodanym z okazji 40-lecia Imperium Kontratakuje. Jego pierwsze shardy będzie można zdobyć w Marquee Event, a resztę już za sześć tygodni z holostołów. Opis jego umiejętności można przeczytać tutaj, a komentarz twórców tutaj.


KOMENTARZE (3)

Aplikacje mobilne

„Skywalker. Odrodzenie” na Messengerze

2019-12-15 14:55:51 Facebook

TROS nie daje o sobie zapomnieć i od teraz będziecie mogli myśleć o ostatniej części sagi Skywalkerów nawet podczas pisania wiadomości na telefonie. Od kilku dni użytkownicy Messengera mogą wypróbować kilka starwarsowych nowości.

Po pierwsze, naklejki. Te akurat wychodziły także przy okazji poprzednich filmów.Po drugie, mamy gwiezdny motyw kolorystyczny. Białe zazwyczaj tło zmienia się na gwiazdy w kosmosie, a dymki czatu na lekko ciemniejszy niż domyślny odcień niebieskiego. Dodatkowo pojawiają się nowe reakcje na wiadomości. Aby zmienić motyw na komputerze, trzeba wejść w konwersację. Po prawej stronie jest opcja „Kolor/Change Theme”, tam trzeba wybrać ikonkę „Star Wars”. Na telefonie wchodzimy w konwersację, klikamy w nazwę grupy, a potem w „Motyw”.Wreszcie, dodano nowe efekty do czatu wideo. Możemy ustawić sobie błękitne/czerwone światło po obu stronach, zmienić w pilota Ruchu Oporu lub polecieć w nadprzestrzeń.Niestety wydaje się, że motyw nie działa na wszystkich telefonach. Nie taki znowu stary smartfon autorki newsa odmawia posłuszeństwa, mimo że u krewnych, znajomych i pani w autobusie, która bawiła się kamerą z dzieckiem, wszystko było w porządku. Nie pomogły żadne aktualizacje ani stara informatyczna metoda „włącz i wyłącz”. Takie życie.
KOMENTARZE (14)

Aplikacje mobilne

Lego Star Wars Battles

2019-09-06 08:08:06Jak zapewne pamiętacie, na tegorocznych targach E3 zapowiedziano nową odsłonę Lego Star Wars, w której dane nam będzie poznać całą sagę z nieco bardziej kanciastej perspektywy. Nim to jednak nastąpi, otrzymamy jeszcze jedną grę w uniwersum Lego Star Wars, tym razem przeznaczoną na platformy mobilne. Lego Star Wars Battles pozwoli nam stoczyć wieloosobowe bitwy z innymi graczami, w których będziemy mogli wcielić się w jednego z ponad 40 bohaterów kosmicznej sagi. Oprócz tego w grze dostępne będą pojazdy (choć ewidentnie bez zachowania skali i proporcji) oraz szeregowe jednostki toczące walki na polu bitwy.

Premiera gry przewidziana jest na 2020 rok, zagramy na platformach z systemami iOS i Android.


KOMENTARZE (5)
Loading..