Muzyka

Jeszcze o soundtracku

TFN
0

Jak donosi informator TFN
"Muzyka z AOTC Johna Williamsa będzie dostępna w czterech wariantach okładki, w tym trzy przedstawiające bohaterów. Sony wydaje produkt, który napewno przypadnie do gustu starym fanom, jak równierz nowym słuchaczom."
Na jednej z okładek zobaczymy Yodę, na innej Jango Fetta, a na trzeciej Anakina i Padme. Te kolekcjonerskie wydania bendą dostępne do wyczerpania zapasów (ciekawe czy trafią do Polski). Każde opakowanie zawierać będzie duże zdjęcia i adnotacje od Lucasa i Williamsa. Promocja w radiu (w USA) ma ruszyć na 2 tygodnie przed premierą soundtracku. Puszczany będzie singiel "Across the Stars" do którego ma powstać także teledysk zawierający fragmenty Epizodu 2. Premiera tego filmiku ma się odbyć na tydzień przed wejściem soundtracku do sprzedaży.
Tutaj prezentujemy krótkie recenzje poszczególnych utworów. UWAGA! Mogą to być spoilery!

Muzyka z AOTC?

Episode-X
0

Jakiś czas temu pisaliśmy o jak się okazało później fałszywym temacie muzycznym z AOTC. Tym razem prezentujemy fragmenty dwóch tematów z gry Jedi Starfighter, który prawdopodobnie (ale nie jest to pewne) mogą pochodzić właśnie ze ścieżki dźwiękowej AOTC. Oba są w formacie WAV i dostępne są tutaj i tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.