TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Ewan McGregor rozpoczął swoją podróż

2004-04-18 21:14:00 Film.Onet.pl

Ewan McGregor wyruszył wczoraj wraz ze swoim przyjacielem w podróż dookoła świata. Panowie zamierzają pokonać tę przestrzeń na motocyklach.

33-letni gwiazdor, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w filmie "Duża ryba", tym razem wybrał się w trzymiesięczna podróż dookoła świata. Celem aktora jest Nowy Jork. Aby tam dojechać będzie musiał pokonać tereny Mongolii, Syberii i Alaski. Wcześniej planował udać się tylko do Chin, jednak pomysł na "podróż życia" nieco się rozrósł...

W wyprawie towarzyszy mu aktor Charley Boorman, syn reżysera John Boorman. Charley będzie także odpowiedzialny za nakręcenie filmu dokumentalnego z podróży.

Od stycznia aktorzy, którzy wczoraj wystartowali z Londynu, trenowali z byłymi żołnierzami oraz uczyli się pierwszej pomocy w razie wypadku. Tak więc przygotowani są na niemal każdą niespodziankę niekorzystnych zmian pogodowych, czy niekomfortowych warunków poruszania się w terenie.
KOMENTARZE (19)

Sprośne okruchy

Harrison Ford usidlony na dobre.

2004-04-15 11:16:00 WP.Pl

Wirtualna Polska donosi:

Aktorka znana z roli Ally McBeal, Calista Flockhart jest gotowa na usidlenie na dobre Harrisona Forda. Ostatnie dni pochłaniają jej poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej.

Aktorka odwiedziła m.in. modny sklep Maxfields w Beverley Hills, słynący z ekskluzywnego działu z sukniami ślubnymi. Bardzo możliwe, że aktorka dokonała w sklepie zakupu, gdyż opuściła go trzymając dużą czarną torbę.

Calista jest tak drobną osobą, że jej suknia nie zajmuje dużo miejsca, więc sama jest w stanie przenieść ją do bagażnika swej Toyoty.

Niektórzy złośliwcy już myśleli, że uczucie Calisty do Harrisona uległo oziębieniu po tym, jak aktor niewystarczająco pocieszył aktorkę po śmierci jej ukochanego psa.

Jak widać taka drobnostka nie jest w stanie zmienić poważnych planów życiowych hoolywoodzkiej pary. O dacie ślubu jednak nikt z nich jeszcze głośno nie mówi, ale skoro suknia już kupiona, to pewnie odbędzie się to lada moment.

KOMENTARZE (9)

Sprośne okruchy

Śledzona Keira Knightley

2004-04-09 21:15:00 Film.Onet.pl

Keira Knightley płaci cenę za swój sukces. Aktorka, o której cały świat usłyszał po premierze przygodowego filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", jest śledzona przez namolnego wielbiciela.

Nowa gwiazda Hollywood, angielska aktorka Keira Knightley ostatnio wyznała, że bardzo się bała jak wracała do Blighty, gdzie 26 marca miała spędzić swoje urodziny.

"Jakiś wariat krążył wokół mojego domu" - wspomina aktorka. "Naprawdę się zaniepokoiłam. Podobnie moja mama, a to mi się bardzo nie zmartwiło." - dodaje 19-letnia gwiazda.

Zgodnie z doniesieniami gazety "Evening Standard" Keira musiała się ukryć gdzieś na ulicy, podczas gdy jej mama Sharman pilnowała, aby córce udało się bezpiecznie przedostać do domu.

Jak przyznaje jeden ze znajomych Keiry, najprawdopodobniej był to jakiś nieszkodliwy fan, ale mocno nastraszył matkę aktorki. "Jest tyle dziwaków w Londynie, że nigdy nic nie wiadomo" - dodaje przyjaciel młodej Angielki.

KOMENTARZE (10)
Loading..