TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira Knightley marzy o prawdziwym mężczyźnie

2005-01-30 22:24:00 Onet

Keira Knightley jest znużona plakatową urodą hollywoodzkich "chłopaczków" i marzy o prawdziwym silnym mężczyźnie.

19-letnia gwiazda bardzo chciałaby wystąpić kiedyś u boku George'a Clooneya lub Brada Pitta, ponieważ jest ostatnio oczarowana ich męską urodą.

"Brad Pitt wyrósł na bardzo męskiego faceta, no i jest też oczywiście George Clooney, który zawsze był bardzo męski" - mówi aktorka, dla której absolutnym ideałem mężczyzny jest poznany na planie filmu "Duma i uprzedzenie" aktor Matthew MacFadyen.

"Świetnie nam się razem pracowało, bo Matthew jest jednym z nielicznych prawdziwie męskich mężczyzn, jakich znam. Nie jest ślicznym chłopaczkiem - jest prawdziwym mężczyzną. I był bardzo romantyczny jako Pan Darcy" – wyjaśnia aktorka.

KOMENTARZE (1)

Sprośne okruchy

Problemy Ewana McGregora z tożsamością

2005-01-26 10:18:00 Onet.pl

Jak donosi Onet.pl:

Podczas zdjęć do filmu "The Island" szkocki aktor Ewan McGregor miał problemy z ustaleniem własnej tożsamości, ponieważ musiał grać sklonowanego człowieka oraz jego klon.

Gwiazdor wyznaje żartobliwie, że nigdy nie zrozumiał do końca, na czym polega multiplikacja granej przez niego postaci.

"Grałem sklonowanego faceta i jego klon, więc było mnie dwóch... a może trzech? Kiedy ostatni raz liczyłem na planie grane przez siebie postaci, było ich więcej, niż jedna, a to dla mnie zdecydowanie za dużo" – wyjaśnia aktor.

KOMENTARZE (6)

Sprośne okruchy

Keira Knightley "jak powiew świeżego powietrza"

2005-01-22 20:42:00

Kolejny, tym razem znów plotkarski "sukces" Keiry Knightley, aktorki z "Mrocznego Widma", o którym donosi Onet.

Mickey Rourke jest wielkim fanem Keiry Knightley, która w odróżnieniu od wielu rówieśnic, znakomicie utrzymuje w ryzach swoje aktorskie ego.

Gwiazdor ma dość niepochlebną opinię o większości młodych aktorek, jednak 19-letnia Knightley zdobyła jego pełną aprobatę:

"Rzadko spotyka się tak młode artystki, które nie pozują na wielkie gwiazdy i następczynie prawdziwych legend kina. Keira jest bardzo autentyczna, ma klasę, talent i jest prawdziwą damą. Współpraca z kimś, do kogo ma się tyle szacunku, jest jak powiew świeżego powietrza, ponieważ nie przepadam za większością aktorek" - mówi 48-letni aktor.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Całuśna Keira

2005-01-21 21:15:00

Brytyjska telewizja Sky przeprowadziła niedawno plebiscyt z kim Anglicy chcieliby się całować. Drugie miejsce zajęła znana z "Mrocznego Widma" Keira Knightley. Lista "zwyciężczyń" wygląda tak:

1. Angelina Jolie (31procent)
2. Keira Knightley (23 procent)
3. Halle Berry (13 procent)
4. Cameron Diaz (11 procent)
5. Charlize Theron (9 procent)
6. Julia Roberts (6 procent)

Warto dodać, że w kategorii mężczyzn (głosowały Angielki) wygrał Orlando Bloom, przed Bradem Pittem.
KOMENTARZE (1)

Sprośne okruchy

Alternatywne zajęcie Keiry Knightley

2005-01-06 22:57:00 Onet

Keira Knightley znalazła alternatywny zawód, który mogłaby wykonywać, gdyby jej kariera aktorska okazała się niewypałem.

Gwiazda filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", która otrzymuje prawie 3 miliony dolarów za rolę filmową, zaczęła przeglądać oferty kursów zawodowych na wypadek, gdyby przestała otrzymywać nowe propozycje.

"Kiedy mówię, że zainteresowałam się kursami murarki, wszyscy pękają ze śmiechu, a ja naprawdę uznałam, że gdyby kiedykolwiek miała nadejść Apokalipsa, to zamiast pilnować kociołka nad ogniskiem wolałabym być wykwalifikowanym robotnikiem. Moja przyjaciółka szuka właśnie pracy i przeglądając różne oferty odkryłyśmy, że murarz dostaje nawet 15-30 funtów za godzinę. Znalazłam odpowiedni kurs i kiedy tylko znajdę trochę wolnego czasu, zamierzam się na niego zapisać. Jestem pewna, że układanie cegieł okaże się bardzo interesującym i pożytecznym doświadczeniem" – wyjaśnia aktorka.

KOMENTARZE (1)
Loading..