TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Pirackie plotki o Keirze

2006-06-22 21:18:00

Natalie Portman wróciła do "eks"

Natalie Portman wróciła do Gaela Garcii Bernala.

Słynna para rozstała się w 2004 roku po krótkim romansie, jednak przyjaciele mają nadzieję, że coraz częstsze spotkania oznaczają powrót wielkiej miłości, jaka połączyła kiedyś hollywoodzką gwiazdę i meksykańskiego aktora.

- Oni naprawdę są w sobie zakochani, ale ich związek doszedł do etapu, kiedy musieli od siebie odpocząć - mówi znajomy pary w wywiadzie dla gazety "In Touch".


Keira Knightley nie dba o figurę

Keira Knightley od pół roku nie była na siłowni i obżera się makaronem.

Brytyjska gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Elle" wyznała, że już sześć miesięcy nie była w sali gimnastycznej.

- Nie należę do tych ludzi, którzy codziennie biegają po 10 kilometrów - stwierdziła Knightley. - Codziennie wypijam pół butelki wina i zajadam się makaronami. Nie zmierzam rezygnować z tego, co sprawia mi przyjemność. Mam tylko jedno życie i nie widzę powodu by się samej zadręczać.

Aktorka dodała też, że nie widzi powodu by dbać o linię gdyż jej zdaniem właśnie nieco zaokrąglone kobiety jak Scarlett Johansson czy Kate Winslet są najbardziej seksowne.


Domino bardzo zmieniła Keirę Knightley

Keira Knightley cieszy się z występu w krytycznie przyjętym filmie "Domino", ponieważ rola kontrowersyjnej modelki bardzo ją zmieniła.

Brytyjska piękność wcieliła się w postać nieżyjącej już córki aktora Laurence'a Harveya, byłej modelki Forda, która zrezygnowała z luksusów życia w Beverly Hills i zajęła się tropieniem przestępców. Knightley przyznaje, że film nie jest zbyt znaczącą pozycją w jej dorobku aktorskim, jednak jest z niego zadowolona, ponieważ grając Domino bardzo rozwinęła się na poziomie osobistym.

Orlando Bloom lubi całować się z Keirę Knightley

Orlando Bloom przyznał, że całowanie Keriry Knightley w trakcie kręcenia filmów z serii "Piratów z Karaibów" sprawiało mu wielką przyjemność.

Po zakończeniu produkcji sequelu, aktor twierdził, że szczególnie tęskni za jedną osobą. - Świetnie całuje - stwierdził aktor. - Jest sympatyczna, bardzo zabawna i przede wszystkim piękna.

Jednak oprócz chwalenia techniki Knightley, aktor przyznał, że całowanie kogoś, z kim nie jest się w związku jest trochę dziwne. - Sceny pocałunków są specyficzne - dodał. - Niemniej, dobrze się przy nich bawisz.

Oprócz "Piratów z Karaibów", Orlando Bloom zagrał w "Troi" i trylogii "Władca Pierścieni". Obraz "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" wchodzi na ekrany polskich kin 21 lipca.
- To trochę smutne, bo myślałam, że taki film o twardej kobiecie spotka się z zainteresowaniem widzów. Nie żałuję, że zagrałam Domino, ponieważ pracując nad tą postacią sama również stałam się twardsza i przestałam być lękliwym kociakiem, jakim czasami bywałam - wyznała aktorka.


Tymczasem według Keiry Knightley Johnny Depp całuje lepiej od Orlando Blooma.

Aktorka miała szansę sprawdzić obydwu w trakcie kręcenia drugiej części filmu przygodowego "Piratów z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Przypomnijmy, że wcześniej Orlando Bloom wychwalał jej talent.

- Świetnie całuje - przyznał aktor. - Jest sympatyczna, bardzo zabawna i przede wszystkim piękna.

Jednak Knightley nie jest tak zaaferowana umiejętnościami aktora. Zapytana który z dwóch gwiazdorów jest lepszy, zawyrokowała. - Johnny Depp nie jest zły.

KOMENTARZE (0)
Loading..