TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Plotki na koniec lata

2006-08-29 17:32:00

Keira Knightley nie romansuje gdy kręci

Keira Knightley twierdzi, że nigdy nie miała romansu na planie filmowym - choć obecnie spotyka się z aktorem z obrazu "Duma i uprzedzenie".

Aktorka twierdzi, że swoją pracę traktuje zawsze poważnie i chociaż spotkała Ruperta Frienda w trakcie ekranizacji powieści Jane Austen, zaczęła z nim chodzić dopiero po zakończeniu produkcji. - Nigdy w życiu nie romansowałam podczas kręcenia filmu - zarzeka się Knightley. - I nie zamierzam tego robić w przyszłości.

Profesjonalne podejście gwiazdy do pracy nie przeszkadza jej jednak w poznawaniu obcojęzycznych zwrotów, którymi mogłaby zaimponować swojemu chłopakowi.

- Udało mi się nauczyć włoskiego wyrażenia "Baciami, mio caro" - opowiada Angielka, która obecnie znajduje się na planie obrazu "Silk" we Włoszech. - Oznacza to: "Pocałuj mnie, kochanie".


Keira Knightley i Hugh Grant podsłuchiwani

Keira Knightley i Hugh Grant to ostatnie ofiary skandalu z podsłuchem w Wielkiej Brytanii.

Sprawcą skandalu jest dziennikarz Clive Goodman. Został on oskarżony o osiem przypadków nielegalnego podsłuchiwania telefonicznych rozmów pomiędzy 3 stycznia a 30 maja. Ofiarą jego działań miał być książę Karol, którego telefon na podsłuchu znajdował się w jego londyńskiej rezydencji Clarence House.

Policjanci z londyńskiej siedziby oddziału antyterrorystycznego Scotland Yardu uważają, że rozmowy Knightley i Granta też mogły być podsłuchiwane. W swojej obronie Goodman stwierdził, że "dziesiątki materiałów na wyłączność pochodzi z nielegalnego podsłuchu". - Myślę, że w tym śledztwie uczestniczy 250 innych dziennikarzy - stwierdził.


Bardzo opanowany Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson został uznany za najbardziej opanowanego aktora, wygrywając ze Steve'em McQueenem i Bradem Pittem.

W rankingu sporządzonym przez sieć wypożyczalni "LoveFilm" Jackson triumfował za sprawą roli Julesa Winnfielda w obrazie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino. Rzecznik firmy uważa, że czarnoskóry gwiazdor zasłużył na zwycięstwo, oczarowując widzów "opanowaniem mrożącym krew w żyłach".

Oto pięć najwyżej typowanych kreacji:
1. Samuel L. Jackson w "Pulp Fiction" (1994)
2. Steve McQueen w "Bullitt" (1968)
3. Brad Pitt w "Podziemnym kręgu" (1999)
4. Al Pacino w "Życiu Carlita" (1993)
5. Jack Nicholson w "Locie nad kukułczym gniazdem" (1975)


Internauci nie powinni się z niego śmiać

Aktor Samuel L. Jackson nigdy nie pozwala internautom, żeby go bezkarnie obrażali na czatach i grupach dyskusyjnych.

Gwiazda ekranu często wchodzi anonimowo na grupy dyskusyjne, żeby w społeczności internautów, dowiedzieć się, co jego fani naprawdę o nim myślą.

- Pamiętam, że pewnego dnia rozmawiałem sobie na czacie z takim gościem i on mówi: "Cóż, Jackson wcale nie jest taki super, zrobił kilka filmów, które były OK. i tyle". Wtedy ja powiedziałem: "A jakich filmów?", on podał kilka tytułów, a ja wtedy wymieniłem resztę filmów, w których wydawało mi się, że dobrze zagrałem. A on mówił: "No, może masz rację, może masz rację" - wspomina aktor.


Nowy chłopak Natalie Portman

Natalie Portman została zauważona w towarzystwie nowego mężczyzny, amerykańskiego skrzypka Joshuy Bella.

25-letnia Portman wybrała się na koncert 38-letniego muzyka w nowojorskim Lincoln Center. Para następnie zjadła wspólnie obiad, wraz z rodzicami Portman w SushiSamba Park.

Portman pracuje obecnie nad "My Blueberry Nights". Zagra także w czwartej części przygód Indiany Jonesa, gdzie wcieli się w córkę słynnego archeologa i poszukiwacza przygód.

Wcześniej aktorkę łączono z Jakiem Gyllenhaalem.


Natalie Portman pozbywa się pamiątek

Natalie Portman sprzedaje pamiątki po filmach z serii "Gwiezdne wojny", by zebrać pieniądze dla chorego synka przyjaciółki.

Aktorka sprzedaje ubrania oraz pamiątki po swoim udziale w słynnej sadze George'a Lucasa, by pomóc przyjaciółce. U jej małego synka wykryto bowiem syndrom Blooma. Portman była zdruzgotana, gdy dowiedziała się o rzadkiej chorobie genetycznej małego Milo Gladstone'a. Szybko zabrała się zatem za przeszukiwanie rzeczy, które mogłaby sprzedać.

Akcja odbędzie się 27 sierpnia za pośrednictwem strony clothesoffourback.org. Wśród przedmiotów, które będą mogli zakupić internauci, znajdzie się grająca szklana kula z opadającym śniegiem, którą ekipa "Gwiezdnych wojen" dostała po zakończeniu zdjęć filmów. - Niełatwo mi się z nią rozstać - przyznaje aktorka.


Keira Knightley wychodzi za mąż

Gwiazda serii "Piraci z Karaibów" Keira Knightley przyjęła oświadczyny swojego partnera, Ruperta Frienda, i wkrótce zamierza zmienić stan cywilny.

Aktora spotyka się z Friendem od ubiegłego roku. Poznali się na planie filmowej adaptacji powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie". Knightley zagrała w niej główną rolę, a Friend - jej fałszywego adoratora, pana Wickhama.

Para ogłosiła szczęśliwą nowinę w czasie rodzinnego śniadania. - Zaręczyłam się! Ufam swojemu sercu, że Rupert jest tym jedynym - miała powiedzieć 21-letnia gwiazda. Oświadczenie Knightley zostało przyjęte przez jej rodzinę oraz najbliższych przyjaciół z radością.

- Mama Keiry jest poruszona. Uwielbia Ruperta - zdradza informator brytyjskiego magazynu "More".

KOMENTARZE (1)
Loading..