TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Perypetie Portmanowej

2008-03-26 22:17:00 Onet.pl

Portman: Z przyjemnością zagrałam siostrę Johansson

Natalie Portman chciałaby mieć siostrę podobną do Scarlett Johansson.

Aktorka, która jest jedynaczką, z przyjemnością grała siostrę Johansson w nowym filmie "The Other Boleyn Girl" o XVI-wiecznych arystokratkach Annie i Mary Boleyn.

- Od dzieciństwa marzyłam o rodzeństwie. Praca ze Scarlett była cudownym doświadczeniem i bardzo się do siebie zbliżyłyśmy. Myślę, że ceniłabym taką siostrę znacznie bardziej, niż Anna. Nasze bohaterki nieustannie ze sobą rywalizują i walczą u uczucie Henryka VIII, a Anna jest wyjątkowo zimną i przebiegłą osobą. Ja zawsze marzyłam o siostrze, więc nie potrafiłabym się tak zachowywać - mówi Portman.


Knightley chciałaby mieć odwagę Bjork

Keira Knightley podziwia styl Bjork i Heleny Bonham Carter, ale brakuje jej odwagi, aby naśladować znane ekscentryczki.

Brytyjska gwiazda przywiązuje ogromną wagę do swoich kreacji i przyznaje, że bardzo imponują jej znane z nietypowych strojów artystki.

- Myślę, że brakuje mi jeszcze pewności siebie, jeśli chodzi o stroje wybierane na ważne okazje, ale podobała mi się łabędzia sukienka, w której Bjork wystąpiła na Oscarach w 2001 roku. Chciałabym mieć jej odwagę. Z kolei Helena Bonham Carter może nosić wszystko, na co ma ochotę i zawsze wygląda niesamowicie - wyznaje Keira.


Natalie Portman udostępniła swoje przepisy kulinarne

Marisa Tomei i Natalie Portman podzielili się przepisami na włoskie przysmaki z użytkownikami nowej internetowej książki kucharskiej.

Marisa Tomei i Natalie Portman użyczyły swojej wiedzy kulinarnej znanemu kucharzowi Mario Batali, który opublikował w sieci włoską książkę kucharską dostępną na stronie CelebrityItalianTable.com.

Batali, który obecnie realizuje w Hiszpanii nowy serial kulinarny z gościnnym udziałem Gwyneth Paltrow, zapowiada, że część dochodu ze sprzedaży książki zostanie przekazana na rzecz organizacji charytatywnych wspierających bezdomnych.


Natalie Portman myśli o karierze politycznej

Natalie Portman zastanowi się nad karierą polityczną, kiedy będzie zbyt brzydka, aby pracować w Hollywood.

Aktorka przyznaje, że polityka byłaby dla niej alternatywnym rozwiązaniem, gdyby kiedykolwiek miała przestać kręcić filmy.

- To całkiem niezły pomysł. Za jakieś 5-10 lat przestanę dostawać propozycje filmowe, bo będę już za stara. Kiedy Hollywood uzna, że jestem zbyt brzydka, aby grać w filmach, być może zainteresuję się polityką - mówi 26-letnia gwiazda, która obecnie promuje swój najnowszy film "Kochanice króla".


Przed czym jasnowidz ostrzegł Natalie Portman?

Natalie Portman żałuje, że odwiedziła jasnowidza, ponieważ pod wpływem jego słów zaczęła bać się wody.

26-letnia aktorka wpadła w panikę, kiedy usłyszała, że w wieku 34 lat jej życie gwałtownie się zmieni.

- Jasnowidz powiedział mi, że całe moje życie zmieni się, kiedy będę miała 34 lata oraz ostrzegł, abym trzymała się z dala od wody - mówi gwiazda.


Natalie Portman: nie bawiłam się w błocie

Natalie Portman obawia się, że przegapiła własne dzieciństwo.

26-letnia gwiazda, która rozpoczęła karierę aktorską w wieku zaledwie 11 lat grając Mathildę w filmie "Leon", przyznaje, że z tego powodu musiała bardzo szybko wejść w dorosłość.

- Mam wrażenie, że w pewnym sensie straciłam kawałek dzieciństwa. Jako dziecko zawsze chciałam być dorosła, co teraz wydaje mi się dość smutne. Teraz próbuję nadrobić te straty pozwalając sobie na zabawę oraz wygłupy i wcale się tego nie wstydzę. Nie mam poczucia, że straciłam szansę na normalne życie, ale kiedy byłam dzieckiem, nie miałam okazji, aby bawić się w błocie… - wyznaje aktorka.KOMENTARZE (0)
Loading..