TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Wrześniowy news plotkowy

2009-09-23 22:00:00

Natalie Portman słucha tylko obscenicznego hip-hopu

Natalie Portman wyjawiła niedawno, że uwielbia obsceniczny hip-hop. Usłyszawszy tę sensację, Ghostface Killah z miejsca postanowił zareagować.

- Od dłuższego czasu słucham wyłącznie brudnego, nieprzyzwoitego rapu - tłumaczyła aktorka. - Naprawdę bardzo, bardzo obscenicznego hip-hopu. Najpierw sprawia, że chce mi się śmiać, a potem tańczyć.

- O, rzesz w mordę, bardzo spodobałby się jej materiał, który mam na nową płytę - skomentował raper. - Jak ją zobaczycie, dajcie jej mój numer i powiedzcie, że musimy razem coś nagrać.

Natalie Portman mogliśmy podziwiać w lutym 2009 roku w filmie "Jagodowa miłość".

29 września członek Wu-Tang Clanu wyda album "The Wizard Of Poetry: In Emerald City".


Harrison Ford i Goldie Hawn najseksowniejsi w Hollywood

Harrison Ford i Goldie Hawn zajęli pierwsze miejsce w rankingu najbardziej seksownych dziadków i babć w Hollywood.

Ankieta, w której zwyciężyli aktorzy, została przeprowadzona z okazji obchodzonego w USA w ubiegłą niedzielę (13 września) Dnia Babci i Dziadka.

Ford zdobył aż 51 proc. wszystkich głosów, pokonując m.in. Tony'ego Danzę, Paula Mccartneya, Stevena Tylera i Lionela Richie

Goldie Hawn wyprzedziła Sarę Palin, Sally Field, Tinę Turner i Jane


Wezmą ślub ze względu na synka

Harrison Ford zdecydował się na ślub z Calistą Flockhart, aby być lepszym ojcem dla jej adoptowanego synka.

Aktorska para, która zaręczyła się w tym roku, planuje dyskretną ceremonię ślubną z udziałem najbliższych przyjaciół i krewnych. Ford, który ma za sobą już dwa rozwody, miał opory przed ponownym stanięciem przed ołtarzem, ale ostatecznie zdecydował się na ślub ze względu na małego Liama.

- Harrison chce, żeby Liam nosił jego nazwisko, ponieważ kocha go jak własnego syna i jest jedynym ojcem, jakiego Liam kiedykolwiek znał. Calista nie ma nic przeciwko temu, aby Harrison go adoptował, ale wcześniej chciałaby wziąć ślub - mówi znajomy pary.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Co robi Barack Obama?

2009-09-18 22:00:05 tajne

Jak donosi pewien tajemniczy serwis informacyjny:

„Znajomość filmów akcji i science fiction z rodzimego Hollywoodu, daje ogromne pole manewru dla wyobraźnie. W tym wypadku prezydent USA... dał się ponieść miłej atmosferze podczas imprezy z udziałem dzieci i sportowców. Chwycił za dziecięcy miecz świetlny i zapomniał o bożym świecie. Wszystko po to, by zamanifestować poparcie dla organizacji Olimpiady w 2016 r. w Chicago, rodzinnym mieście Baracka Obamy.”Czyżby prezydent USA był wielkim fanem gwiezdnej sagi? :)
KOMENTARZE (33)
Loading..