TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Skromna Keira odkryła tajemnice szczęścia

2013-04-26 16:56:25

Długi weekend warto zacząć od plotek. Jak pewnie niektórzy pamiętają, Keria już nie jest do wzięcia. Zaręczyła się z Jamesem Rightonem, klawiszowcem z „The Klaxons” i szykuje niebawem ślub. Ale, ci którzy oczekują, że drugi gwiezdno-wojenny ślub roku będzie miał oprawę z wielką pompą, zawiodą się. Niedawno Keira zaczęła zdradzać mediom pewne szczegóły tegoż przedsięwzięcia. Powiedziała, że ślub będzie cichy, w gronie rodziny i nie chcą rozgłosu. Mediów nie zaproszą (ale z pewnością jakieś fotki wypłyną).

- Mogłabym mieć sześć udawanych ślubów. Boże, jakie to by było drogie! Tak naprawdę nie chcemy wielkiego wesela. Nie potrzebuję tego – mówi aktorka, która ostatnio doszła do wniosku, że pieniądze szczęścia nie dają.

Doszła do tego, po tym jak przeprowadziła się do nowego mieszkania, które kosztowało kilka milionów funtów. Dom miał wszystko, czego dusza zapragnie i wtedy Knightley zrozumiała, że:

- Nie potrzebuję tego wszystkiego.

Niestety nie postanowiła tego rozdać, tylko co najwyżej nie będzie używać wszystkiego. A sama zaś zaczęła się promować na skromną i grzeczną. Ale my znamy prawdę, łatwo być skromnym z milionami na koncie. Owszem do królowych plotek tabloidów dużo jej brakuje, sama zresztą stwierdziła niedawno:

- Nigdy nie zrobią mi zdjęcia, gdy opuszczam klub nie mając na sobie majtek - mówi pół-żartem.

Może przyszły mąż zabronił chodzenia do klubów, a może są zbyt drogie/niepotrzebne jak na standardy Keiry? Natomiast kończąc jej wątek, znów wrócimy do ślubu. W jednym z wywiadów stwierdziła, że gdy zobaczyła Jamesa na imprezie po raz pierwszy, nie wiedziała kim on jest, nie miała pojęcia nawet, że jest on sławny. Najważniejsze jednak, że wpadł jej w oko i tak zostało. Na koniec zdjęcie szczęśliwych narzeczonych, którzy wpadli w oko pewnemu paparazzi.


KOMENTARZE (9)

Sprośne okruchy

Gwiezdny ślub roku, znamy szczegóły

2013-04-19 19:31:21

W świecie hegemonii Disneya w „Gwiezdnych Wojnach” nie wszystko jest przekładane i kasowane. Niektóre sprawy nabierają tempa, zwłaszcza te osobiste. W styczniu bieżącego roku George Lucas zaręczył się z Mellody Hobson (więcej), ale widać jurny narzeczony, nie może się doczekać nocy poślubnej, więc cała impreza będzie organizowana szybciej niż zdjęcia do Epizodu VII. Według Hollywood Reporter ślub odbędzie się 29 czerwca 2013 w Hotelu Chicago Peninsula. Dla przypomnienia Chicago to rodzinne miasto panny młodej. Do ołtarza poprowadzi ją Bill Bradley, były senator New Jersey.

Na razie nie wiadomo, kto dostanie zaproszenie na ślub. Spekulacje medialne mówią o znajomkach od kamery pana młodego, czyli Stevenie Spielbergu, Francisie Fordzie Coppoli, a kto wie, czy nie pojawi się tam także Oprah Winfrey czy nawet prezydent Obama (notabene kumpel przyszłej pani Lucas). W każdym razie będzie ciekawie.Dla przypomnienia, będzie to pierwsze małżeństwo dla 43-letniej Hobson, natomiast dla George’a Lucasa, który niebawem skończy 69 lat, drugie.

Jak fotki z weselicha wyciekną, z pewnością o tym napiszemy. Liczymy też na jakieś ciekawe ploty związane z weselem. Jak się pojawią to na pewno o tym napiszemy. Macie to jak w banku.
KOMENTARZE (20)
Loading..