TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Skandal w Toruniu z Adamem Driverem w roli głównej

2023-11-14 17:46:08

Miało być tak pięknie. Na tegorocznym Camerimage w Toruniu po raz kolejny zawitała wielka gwiazda ze Starwarsówka. Tym razem był to Adam Driver. Niestety fanów „Gwiezdnych Wojen” czekało rozczarowanie. Nie było nic o Kylo Renie, czy Benie Solo, ale o filmie „Ferrari”, który akurat aktor promuje. To akurat skandaliczne nie jest, strajk się skończył, więc trzeba promować nowe filmy.

Skandaliczne jednak okazała się rozmowa aktorem, który postanowił bronić swoje najnowsze dzieło za wszelką cenę, nie zważając na konwenanse. Po prostu zachował się chamsko. Gdy jedna z osób z publiczności, zapytała o sceny wypadku w tym filmie, mówiąc, że były one brutalne, drastyczne i... żenujące, aktor nie wytrzymał. W prostacki sposób wyzwał widza, używając wulgarnego słownictwa na literę „f” (w polskim byłoby na literę „p”), a potem zignorował go i poprosił o kolejne pytanie. Całość została nagrana i oczywiście można to obejrzeć w sieci.Niestety w przeklianiu w Starwarsówku Adam Driver ma sporą konkurencję, której tak łatwo nie sprosta. Mimo, że aktualny lider przeklina już mniej, wciąż jest niedoścignionym mistrzem w tej konkurencji.

Niestety nie wiadomo, czy dyrekcja Camerimage postanowiła wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje wobec Drivera.
KOMENTARZE (11)

Sprośne okruchy

Harrison Ford ma węża

2023-11-08 12:35:16

Jak dobrze pamiętamy, Indiana Jones bał się węży. Z Harrisonem Fordem jest trochę inaczej. Otóż aktor wspiera finansowo organizacje chroniące dziką przyrodę i zwierzęta. Więc jedna z nich postanowiła się odwdzięczyć i nazwać nowo odkryty gatunek węża imieniem Harisona Forda. Na pewno pomogło im to, że Harrison Ford jest tam wiceprezesem, więc pilnuje ich finansów.

Ten wąż dostał nazwę gatunkową: Tachymenoides harrisonfordi.Tak gwoli uzupełnienia. Imieniem Forda nazwano też pająka - Calponia harrisonfordi oraz mrówkę - Pheidole harrisonfordi.
KOMENTARZE (9)
Loading..