TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x04 w Polsce i #30 w USA

2019-11-29 09:45:35 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Hunt on Celsor 3”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Piraci zgłaszają się, by znaleźć jedzenie dla Kolosa, ale Kaz im nie ufa; chłopak i Torra ruszają na polowanie, lecz natrafiają na spore problemy.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dziewiąty epizod drugiego sezonu, „The Voxx Vortex 5000”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

„Kolosowi” kończą się pieniądze, więc Hype ryzykuje wszystko, zabierając asy na wyścig do Kasyna Vrankiego, prowadzonego przez Hutta Vrankiego Niebieskiego.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Hunt on Celsor 3” i „The Voxx Vortex 5000”.
KOMENTARZE (2)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x03 w Polsce i #29 w USA

2019-11-22 16:53:57 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Live Fire”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kaz oficjalnie dołącza do Asów, podobnie jak Yeager, który uczy ich jak być lepszymi pilotami bojowymi; Tam dowiaduje się jak to jest być pilotką Najwyższego Porządku.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć ósmy epizod drugiego sezonu, „Rendezvous Point”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Doza próbuje spotkać się z pilotką z Ruchu Oporu, którą znał w przeszłości. Niestety ta została pochwycona przez Najwyższy Porządek.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Live Fire” i „Rendezvous Point”.
KOMENTARZE (3)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x02 w Polsce i #28 w USA

2019-11-15 09:09:09 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „A Quick Salvage Run”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kolos potrzebuje hiperpaliwa, więc Kaz sugeruje zaatakowanie statku Najwyższego Porządku. Wyprawa po zapasy szybko się komplikuje, gdy pojawia się wróg.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć siódmy epizod drugiego sezonu, „The Relic Raiders”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Gdy Kaz i drużyna przybywają na tajemniczą planetę, by kupić zapasy, dowiadują się, że tamtejsza osada została opuszczona, oraz że wzniesiono tam sekretną świątynię Sithów. .Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Okazuje się też, że, wbrew temu co przypuszczaliśmy, na razie nie będzie przerwy w serialu. Odcinki na resztę grudnia przedstawiają się następująco, choć dwóch ostatnich nie możemy jeszcze w stu procentach potwierdzić.

  • „Station to Station” („Stacja w stację”) - 15.12 - Kaz i Neeku wkradają się na stację paliwową Najwyższego Porządku, aby zabrać ważny komponent, lecz ich plany spełzają na niczym, gdy wpadają na Tam i generała Huksa.

  • „The Missing Agent” („Zaginiony agent”) - 22.12.

  • „Breakout” („Ucieczka [z więzienia]”) - 29.12.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „A Quick Salvage Run” i „The Relic Raiders”.
KOMENTARZE (4)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x01 w Polsce i #27 w USA

2019-11-08 07:22:21 Różne

Już w jutro nastąpi europejska premiera drugiego sezonu „Ruchu Oporu”, a co za tym idzie, również polska. Odcinki w rodzimym języku będziemy mogli pooglądać na kanale Disney XD o godzinach 07:29 i 22:00. Na początek zaczynamy od „Into the Unknown”. Poniżej opis i fragmenty.

Po wyleceniu w kosmos dzięki Kazowi i spółce, Kolos ma problemy natury inżynieryjnej, które pogarsza tylko tajemniczy pasażer na gapę.

A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć szósty epizod drugiego sezonu, „From Beneath”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Flix zabiera Kaza i spółkę na swoją ojczystą planetę, by zdobyć paliwo z rodzinnej rafinerii. Odkrywa on jednak, że prowadzone przez familię odwierty obudziły coś potwornego.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Into the Unknown” i „From Beneath”.
KOMENTARZE (3)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #26 w USA

2019-11-03 08:56:35 Różne

Już dziś na stacji Disney XD w USA zadebiutuje kolejny odcinek drugiego sezonu serialu „Star Wars: Ruch Oporu”, czyli „The Engineer”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Poniżej opis i fragmenty, a obrazki można pooglądać na The Wookiee Gunner.

Kaz i Neeku trafiają na Nenę, niktoańską inżynier, która ledwo uniknęła ataku Najwyższego Porządku.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Mamy także tytuły i opisy dwóch grudniowych odcinków. Na razie nie wiadomo czy po ich emisji serial czeka przerwa - zapewne tak, w zeszłym roku mniej więcej w tym samym czasie pierwszy sezon przestał być nadawany, ale za to dostaliśmy serię krótkich epizodów. Może będzie tak i w tym roku.

  • „The Voxx Vortex 5000” - 01.12 - Kolosowi kończą się pieniądze, więc Hype ryzykuje wszystko, zabierając asy na wyścig do Kasyna Vrankiego, prowadzonego przez Hutta Vrankiego.

  • „Kaz's Curse” - 08.12 - Pirat rzuca na Kaza klątwę, przez którą na młodzieńca na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Xiono wkrótce zmuszony jest poprosić o pomoc Mikę Grey, lecz klątwa wkrótce się pogarsza, gdy pojawia się Guaviańska Banda Śmierci.


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)
Loading..