TWÓJ KOKPIT
0

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x08 w Polsce i #34 w USA

2019-12-27 12:42:07 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Rendezvous Point”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Doza próbuje spotkać się z pilotką z Ruchu Oporu, którą znał w przeszłości. Niestety ta została pochwycona przez Najwyższy Porządek.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć trzynasty epizod drugiego sezonu, „Breakout”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Disney Press, poniżej zaś przedstawiamy preview:Kaz i Norath próbują pomóc swoim przyjaciołom, lecz są ścigani przez niebezpiecznego łowcę nagród.

Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Na Disney Press ukazały się także opisy epizodów już do końca sezonu. Finał jak zwykle będzie podwójny i wszystkie odcinki zostaną wyemitowane jeszcze przed końcem stycznia.

 • 2x14 - „The Mutiny” - 05.01 - Kragan kupuje tajną broń, by przejąć kontrolę nad „Kolosem”. Gdy Synara odkrywa ten plan, próbuje ostrzec Kaza i załogę, lecz może być na to za późno. Tutaj sporą podpowiedź dotyczącą fabuły dostaliśmy w „Słowniku obrazkowym” z TROS: (Spoiler):ową tajemną bronią będą droidy bojowe B2, które Kraganowi sprzeda Sidon Ithano. Widać je było na zwiastunie.(Koniec Spoilera)

 • 2x15 - „The New Home” - 12.01 - Doza zabiera „Kolosa” na świat ukryty w Zewnętrznych Rubieżach, lecz okazuje się, że jest on zamieszkały przez istoty, które nie są przyjaźnie nastawione do załogi.

 • 2x16 - „No Safe Place” - 12.01 - Kaz decyduje się dołączyć do Poego i Ruchu Oporu, lecz wszystko zaczyna się sypać, gdy odkrywa, że Najwyższy Porządek zlokalizował „Kolosa”.

 • 2x17 - „Rebuilding the Resitance” - 19.01 - Rekruci z Ruchu Oporu potrzebują pomocy, by wydostać się z Dantooine, lecz niestety Tam została wysłana, aby ich zniszczyć.

 • 2x18/19 - „The Escape” - 26.01 - Na pokładzie niszczyciela gwiezdnego Kaz i Yeager próbują uratować Tam z rąk Najwyższego Porządku, jednocześnie sami usiłując uniknąć pochwycenia. W tym samym czasie załoga „Kolosa” wpada w kłopoty i staje przed niemożliwą do podjęcia decyzją.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „Rendezvous Point ” i „Breakout”.
KOMENTARZE (3)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x07 w Polsce i #33 w USA

2019-12-20 17:14:22 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „The Relic Raiders”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Gdy Kaz i drużyna przybywają na tajemniczą planetę, by kupić zapasy, dowiadują się, że tamtejsza osada została opuszczona, oraz że wzniesiono tam sekretną świątynię Sithów.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dwunasty epizod drugiego sezonu, „The Missing Agent”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Kaz, Yeager i Synara śledzą sygnał z prośbą o pomoc, wiodący ich na planetę, na której zaginął agent Ruchu Oporu.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Relic Raiders ” i „The Missing Agent”.
KOMENTARZE (3)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x06 w Polsce i #32 w USA

2019-12-13 09:19:04 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „From Beneath”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Flix zabiera Kaza i spółkę na swoją ojczystą planetę, by zdobyć paliwo z rodzinnej rafinerii. Odkrywa on jednak, że prowadzone przez familię odwierty obudziły coś potwornego.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć jedenasty epizod drugiego sezonu, „Station to Station”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Kaz i Neeku wkradają się na stację paliwową Najwyższego Porządku, aby zabrać ważny komponent, lecz ich plany spełzają na niczym, gdy wpadają na Tam i generała Huksa.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Mamy także tytuły styczniowych odcinków i tutaj nie dość, że nie będzie przerw, to jeszcze w połowie miesiąca dostaniemy dwa epizody. W lutym zostanie nam jeszcze jeden - a jest to także miesiąc premiery siódmego sezonu TCW na Disney+, może więc pośpiech wynika stąd?

 • 2x14 - „The Mutiny” („Bunt”) - 05.01.

 • 2x15 - „The New Home” („Nowy dom”) - 12.01.

 • 2x16 - „No Safe Place” („Nie ma bezpiecznych miejsc”) - 12.01.

 • 2x17 - „Rebuilding the Resitance” („Odbudowując Ruch Oporu”) - 19.01.

 • 2x18 - „The Escape” („Ucieczka”) - 26.01.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „From Beneath ” i „Station to Station”.
KOMENTARZE (4)

Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x05 w Polsce i #31 w USA

2019-12-06 08:29:46 Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „The Engineer”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kaz i Neeku trafiają na Nenę, niktoańską inżynier, która ledwo uniknęła ataku Najwyższego Porządku.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dziesiąty epizod drugiego sezonu, „Kaz's Curse”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Pirat rzuca na Kaza klątwę, przez którą na młodzieńca na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Xiono wkrótce zmuszony jest poprosić o pomoc Mikę Grey, lecz klątwa pogarsza się, gdy pojawia się Guaviańska Banda Śmierci.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Pojawiły się także nowe opisy epizodów, których tytuły ujawniono w listopadzie. Do końca roku zostanie wyświetlonych trzynaście epizodów, czyli powinno nam zostać jeszcze sześć (o ile nie będzie na przykład podwójnego finału).

 • „The Missing Agent” - 22.12 - Kaz, Yeager i Synara śledzą sygnał z prośbą o pomoc, wiodący ich na planetę, na której zaginął agent Ruchu Oporu.

 • „Breakout”- 29.12 - Kaz i Norath próbują pomóc swoim przyjaciołom, choć sami są ścigani przez śmiercionośnego łowcę nagród.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Engineer ” i „Kaz's Curse”.
KOMENTARZE (1)
Loading..