TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Tylko Stara Trylogia

2004-11-22 22:59:00 Marionetti za Wp.pl

Mark Hamill uważa, że nowe części 'Gwiezdnych Wojen' nie są już tak zabawne, jak oryginalna trylogia.

Aktor, który wcielił się przed laty w postać Luke'a Skywalkera, powiedział w wywiadzie dla magazynu TV Movie, że nie jest fanem nowych części.

"- Moim zdaniem te filmy są zbyt poważne, porządne i niemal religijne. Zupełnie, jak Dziesięć Przykazań", powiedział gwiazdor, który ciągle doskonale pamięta, jak dobrze bawił się na planie swoich filmów.

"- Te nieustanne kłótnie robotów o to, kto jest odpowiedzialny za zamieszanie, przypominały mi często komedie z udziałem Flipa i Flapa."

53-letni Hamill wierzy, że Luke Skywalker na zawsze pozostanie związany z jego osobą: "Założę się, że na moim pogrzebie pierwszą rzeczą, o jakiej wspomną ludzie będzie Skywalker."
KOMENTARZE (19)

Różne

Mapa Wojen Klonów

2004-11-10 23:28:00 The Unofficial Clone Wars Site

W Wielkiej Brytanii, w najnowszym numerze encyklopedii wydawanej przez DeAgostini (Fact Files) znalazła się nowa mapa galaktyki. Co ciekawe jest ona uaktualniona na czas Wojen Klonów (dokładniej gdzieś koniec, ale jeszcze przed ROTS). Na mapie widzimy główne planety będące ośrodkami lojalnymi wobec Republiki, ale też sympatyzujące z Konfederacją Systemów Niezależnych. Mapa jest dostępna poniżej (zajmuje prawie 1MB):Warto wspomnieć, że owa encyklopedia miała kiedyś być wydawana w Polsce. Miała, ale nie doszło to do skutku. Niestety. Więcej na ten temat znajdziecie w archiwum.
KOMENTARZE (19)
Loading..