TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Szturmowiec w gdańskim Auchanie

2004-09-24 18:50:00 Mike

Od dzisiaj, czyli 24 września, w godzinach 16 - 20 w gdańskim Auchanie można spotkać prawdziwego Szturmowca, reklamującego Trylogie na DVD. Jest nim TK 1410, czyli Michał "Mike" Herok, z serwisu Stormtrooper.pl.
Przy zakupie Trylogii na DVD w Auchanie, będzie można nie tylko cieszyć się filmami ale również zrobić sobie zdjęcie z żywą reklamą Gwiezdnych Wojen, czyli Michałem w zbroi Szturmowca.
Dodatkowo w sobotę (25 września) od 13:00 do 20:00, a także w niedziele (26 wrzesnia) miedzy 11:00-15:00, atrakcja będzie jeszcze widoczna.
W przyszłym tygodniu Szturmowiec nadal będzie pełnił swoją służbę dla Imperium w hipermarkecie Auchan. Oto godziny :

piątek: od 16:00 do 20:00
sobota: od 13:00 do 20:00
niedziela: od 11:00 do 15:00

KOMENTARZE (14)

Różne

Nowy Insider

2004-09-12 14:25:00 Lord Sidious

We Wrocławiu ukazał się nowy numer Insidera 77 za niecałe 40 PLN. Jest on wykonany w nowej formie graficznej i już wydawany przez Lucasowców.
Nowy numer w dużej mierze koncentruje się na klasycznej trylogii. A co najważniejsze jest bardzo zintegrowany z Hyperspace. Najciekawsze artykuły pojawiły się już na płatnej strefie oficjalnej.
KOMENTARZE (5)

Różne

Inwestycje Lucasa w Polsce?

2004-09-11 13:22:00 PAP i Onet.PL

Jak podaje serwis Onet.PL: W Kostrzynie miało powstać miasteczko rozrywki George'a Lucasa. Zamiast niego powstanie gigantyczna jaskinia hazardu - pod warunkiem, że inwestor załatwi zmiany w ustawie o grach losowych. Jego człowiek już spotyka się z posłami.

"Przedstawiciele amerykańskiej firmy ACV International LLC pojawili się w Kostrzynie nad Odrą w zeszłym roku. Przedstawili plan: na ok. 200 ha byłego poligonu zbudują miasteczko rozrywki, a w nim hotel, salony gier, kawiarnie, restauracje, pola golfowe, domy handlowe i multikina. Projekt stworzy kilka tysięcy miejsc pracy. Wszystko za 200 mln dolarów. Oprócz Kostrzyna podobne centra rozrywki (za kolejne 400 mln dol.) stanęłyby we Wrocławiu i Modlinie" - podaje dziennik "Rzeczpospolita".

"»Rzeczpospolita« ustaliła, że ani George Lucas, ani żadna z jego firm nie ma nic wspólnego z ACV International LLC. ACV zajmuje się wyłącznie budową kasyn. Być może Lucas udzieli licencji na jedną z atrakcji parku rozrywki - ale to jeszcze nic pewnego. Dwa tygodnie temu władze Kostrzyna podpisały list intencyjny z ACV. Burmistrz Kostrzyna twierdzi, że inwestor jest wiarygodny" - pisze gazeta.

"Sprawdzały go władze wojewódzkie" - mówi "Rzeczpospolitej" Andrzej Kunt. Agnieszka Bartosik z zespołu prasowego wojewody lubuskiego zaprzecza: "Nie sprawdzaliśmy tej firmy. Na tak wczesnym etapie nie jest to konieczne". "O inwestorze wiadomo niewiele. Główny udziałowiec ACV Mark Advent znany jest z kiczowatego projektu kasyna New York-New York w Las Vegas. Nigdy wcześniej jego firma nie budowała obiektu tej wielkości, jaki ma powstać w Kostrzynie" - podaje dziennik.

"Mark Advent zapowiada, że zacznie prace w Kostrzynie za półtora roku. Stawia jednak warunki: samorząd ma załatwić z rządem koncesję na prowadzenie kasyn i automatów do gry. Mówiąc wprost: załatwić zmiany w ustawie o grach losowych. Burmistrz Andrzej Kunt zapowiada, że poprosi rząd o »przyspieszenie porozumienia z amerykańskim inwestorem«" - pisze "Rzeczpospolita". "Problem Amerykanów to automaty do gry, tzw. jednoręcy bandyci. ACV chce postawić w Kostrzynie setki automatów, a zgodnie z ustawą o grach losowych w tak małym mieście może mieć ich tylko 100. Jak sobie z tym poradzą Amerykanie? Odpowiedź zna Andrzej Cierniewski, który jeszcze kilka miesięcy temu pojawiał się w mediach jako »przedstawiciel Lucasa w Polsce«" - czytamy w gazecie.
Wcześniejsze informacje na ten temat:
KOMENTARZE (5)
Loading..