TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Związek Padme i Anakina źle oceniony...

2008-02-13 09:38:06 TheForce.Net

Jakiś czas temu informowaliśmy o rankingu, w którym wątek miłosny w wykonaniu Natalie Portman i Haydena Christensena został oceniony jako najmniej przekonujący.

Para ta znów znalazła się w podobnym zestawieniu. Yahoo Movies ogłosiło listę "Najgorzej dobranych par w filmach”. Anakin z Padme trafili na nią zajmując piąte miejsce.

1. Nick Nolte & Julia Roberts - "I Love Trouble" (1994)
2. Ben Affleck & Jennifer Lopez - "Gigli" (2003)
3. Harrison Ford & Anne Heche - "Six Days, Seven Nights" (1998)
4. Kevin Spacey & Kate Bosworth - "Beyond the Sea" (2004)
5. Hayden Christensen & Natalie Portman - "Star Wars - Episode II/ Episode III" (2002, 2005)
KOMENTARZE (21)

Różne

Zmarł John Alvin

2008-02-08 22:10:00

W środę na atak serca zmarł John Alvin, jeden z rysowników Gwiezdnych Wojen, którego prace wykorzystywano między innymi na okładkach książek.Miał 60 lat. Jedną z jego ostatnich prac był plakat na Celebration IV.
KOMENTARZE (0)

Różne

Smakowitości z Hyperspace

2008-02-07 19:58:43 StarWars.com

Członkowie płatnej części oficjalnej strony Star Wars, czyli słynnej Hyperspace, w tym roku, jeśli tylko zapłacą za następny rok abonamentu, obsypani zostaną niezwykłymi gadżetami, w tym: listem od samego George'a Lucasa, kolekcją komiksów od Dark Horse'a, dostaną też: cztery plakaty, znaczek Yody, gwiezdną linijkę, oraz gwiezdną zakładkę i wiele innych:

Zaś wszyscy użytkownicy Hyperspace tak naprawdę po cichu mogą też liczyć na wiele nadciągających ekskluzywnych wiadomości i materiałów dotyczących The Force Unleashed, animowanego serialu The Clone Wars, a być może nawet również serialu aktorskiego.
KOMENTARZE (15)

Różne

"Wyznawcy" kosmicznej sagi zakładają kościół

2008-02-05 22:47:00 Onet.pl

Dwaj wielbiciele "Gwiezdnych Wojen" postanowili stworzyć w Walii kościół zrzeszający wyznawców "religii Jedi".

Bracia Barney i Daniel Jonesowie z Anglesey zapowiadają, że w ich kościele będzie można słuchać kazań na temat Mocy oraz uczestniczyć w szkoleniach z technik medytacji oraz metod walki mieczem świetlnym.

Najważniejszym składnikiem "religii Jedi" jest Moc. Twórca "Gwiezdnych Wojen" George Lucas stwierdził, że Moc reprezentuje duchowy element galaktyki, siłę wyższą, która "przenika i spaja wszystko w całość"; Jasna Strona Mocy zmaga się z Ciemną Stroną Mocy, co jest alegorią konfliktu dobra ze złem.

Warto zauważyć, że w przeprowadzanych w ostatnich latach w Wielkiej Brytanii ankietach dotyczących religii, "wyznawcy" Jedi, pod względem liczby, zajmowali zawsze miejsca w pierwszej dziesiątce.

KOMENTARZE (0)

Różne

Gratka dla miłośników "Gwiezdnych wojen"

2008-02-05 22:46:00 Onet.pl

Coś dla fanów "Gwiezdnych wojen ". Jeden z filmowych bohaterów, robota R2-D2, świetnie sprawdza się w kuchni. Jako młynek do pieprzu.

R2-D2 niestety nie potrafi robić tego, co w filmie - włamywać się do komputerów. Ale mielenie pieprzu wychodzi mu bardzo dobrze. Wystarczy wrzucić trochę ziaren do korpusu, a zetrze je na pył w kilka sekund.

Oczywiście gadżet jest licencjonowany. Kosztuje 20 dolarów (około 48 złotych).

KOMENTARZE (0)
Loading..