TWÓJ KOKPIT
0

Różne

The Clone Wars: Skate Park

2008-09-29 23:21:20 oficjalna

W amerykańskiej telewizji pojawił się spot promujący The Clone Wars, które już od piątku będzie regularnie, co tydzień, emitowane na CartoonNetwork. Ludzie od reklamy kolejny raz postawili na połączenie naszego świata i uniwersum Gwiezdnych Wojen. W efekcie dostaliśmy The Clone Wars: Skate Park. Głównymi bohaterami spotu są astromechy, które rywalizują z deskorolkowcami w skate parku. Krótki filmik o tym jak na rampie radzi sobie R2-D2 i jego mechaniczny kolega dostępny poniżej:


KOMENTARZE (11)

Różne

The Official Starships & Vehicles Collection

2008-09-29 12:46:00 TheForce.Net

Wiadomość ta zaciekawi zapewne wielu tymczasowych mieszkańców Wielkiej Brytanii, otóż w Zjednoczonym Królestwie wydawnictwo DeAgostini wydało nowy magazyn: "Star Wars the Official Starships & Vehicles Collection". Każde wydanie ma mieć w zestawie model z SW, oraz magazyn wypełniony informacjami na temat tego pojazdu, pilotów tych modeli, wszystkie specyfikacje techniczne, oraz różne ciekawostki na temat historii i tworzenia Gwiezdnych Wojen. W pierwszym zeszycie znalazł się Sokół Millenium, a w kolejnych pojawią się między innymi: X-wing Luke'a, Eta-2 Anakina, AT-AT i wiele innych. Jeden zeszyt ma kosztować około 5 funtów.
Szczegółowe informację, oraz krótką zapowiedź filmową można ujrzeć w tym miejscu.
KOMENTARZE (23)

Różne

Star Wars w Radiu Wrocław

2008-09-29 11:57:00 Radio Wrocław

W Radiu Wrocław przy okazji premiery pojawiło się kilka audycji poświęconych Star Wars, o jednej już pisaliśmy w tym miejscu. Niemałą rolę miał w tym znany miłośnik Gwiezdnych Wojen, niegdyś redaktor bastionowy, twórca pierwszego polskiego podcastu SW, a obecnie redaktor zaprzyjaźnionego z nami ICa, Karol Dobosz, czyli Wedge. Ta audycja opowiadała przede wszystkim o twórczej aktywności fanów: Miliony fanów na całym świecie mogą swobodnie wymyślać dalsze losy rodu Skywalkerów, prehistorię Sithów, albo rozwijać filozofię wszechogarniającej Mocy. Mogą też "hodować" wątki poboczne, skupiając się na bohaterach, którzy w oryginalnej, filmowej sadze pojawiają się jedynie w epizodach.

Jak o nas mówią można przekonać się słuchając Radia Wrocław.


KOMENTARZE (7)

Różne

Bring Back Star Wars

2008-09-19 13:23:46 YouTube

Brytyjski komik Justin Lee Collins od paru lat prowadzi serię programów telewizyjnych "Bring back...", w których usiłuje zebrać obsadę jednego ze dawnych ogromnych hitów. Co ważne robi to bez wcześniejszego przygotowania, oraz bez zaproszeń, zawsze śledzi, a często z zaskoczenia atakuje znanych aktorów i aktorki. Ciekawskim można polecić program "Bring Back...The A-Team".

Tym razem Collins skusił się na jeden z największych hitów lat 70. Gwiezdne Wojny. "Bring Back Star Wars" zostało wyemitowane w ostatnią niedzielę, 14 września. Na szczęście użytkownicy serwisu YouTube zapisali to niezwykłe wydarzenie:Kolejne części powinny być dostępne w następujących miejscach: część 2, część 3, część 4, część 5, część 6, część 7 i część 8.

Czytelnikom, którzy stronią od telewizji możemy zdradzić co udało się zdziałać Collinsowi. Przestrzegamy jednak przed spoilerami. Otóż nie udało mu się spotkać ani z Harrisonem Fordem, ani z Markiem Hamillem, choć agent tego ostatniego zażądał za wywiad-przyjęcie 50 tysięcy dolarów. Natomiast udało mu się spotkać i porozmawiać z takimi gwiazdami jak: Carrie Fisher, Anthony Daniels, Kenny Baker, Peter Mayhew, Jeremy Bullach, David Prowse, Billy Dee Williams, czy Warwick Davis.

Temat na forum.
KOMENTARZE (5)

Różne

Wpływ Star Wars na świat

2008-09-08 23:28:50 Oficjalny blog

Gwiezdne Wojny miały, i mają, wielki wpływ na świat filmu, ale i także jego dziedzin pokrewnych. To jest oczywiście niepodważalne. W 2005 roku w magazynie Wired zaprezentowano mapę zmian oraz ich następstw, jakie wprowadziły filmy Star Wars.Cały układ podzielono na 4 rzędy: gry, dźwięk, film i efekty specjalne. Natomiast w różnych kolorach zaznaczono osoby i instytucje, jakie tworzyły dany projekt. Jeżeli chcecie zobaczyć multimedialny rozkład spuścizny jaką pozostawili po sobie ludzie tworzący: LucasArts, Industrial Light & Magic, Skywalker Sound czy LucasFilm zaglądnijcie tutaj.
KOMENTARZE (9)
Loading..