TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Koszulka ze szturmowcem

2009-05-31 10:39:47 Oficjalny sklep SW

W ofercie Star Wars Shop można składać zamówienia na pierwszą z serii koszulek z limitowanej edycji. Przedstawiać one będą tatuaże znanych z tej branży artystów.

"No Roses Grow on a Trooper's Grave" jest dziełem Adama Haysa, który pojawia się w książce "Force in the Flesh" jako autor siedmiu "najbardziej szalonych tatuaży Star Wars".Koszulka zapakowana jest w kolekcjonerską puszkę, pojawi się w lipcu, będzie kosztować 29,99 dolarów, a ograniczona będzie do 600 szt.

Zamówienia można składać w tym miejscu.
KOMENTARZE (14)

Różne

Sypialnia w stylu Star Wars

2009-05-26 19:06:18 Pottery Barn Kids

Na stronie sklepu Pottery Barn Kids ukazała się oferta skierowana do miłośników Gwiezdnych Wojen - wyposażenie sypialni w stylu SW. Mamy tam poszwy na pościel, kołdry, poduszki itp. - wszystko ze scenami głównie ze Starej Trylogii. Ceny produktów wynoszą od 24 do 500 dolarów.Zamówień można dokonać w tym miejscu.
KOMENTARZE (23)

Różne

Model Tantive IV

2009-05-20 10:09:27 ClubJade

Niejaki Craig Stevens zbudował z klocków Lego model Tantive IV, mierzący 3,66 m. Nie jest to pierwsze jego dzieło, gdyż jest on również autorem Sokoła Millenium z popularnych duńskich klocków oraz projektów nie związanych z SW (np. głowa Freddy'ego Mercury czy Williama Shatnera). Jednak większą część jego prac stanowią te związane z Sagą: oprócz Sokoła stworzył np. piaskoczołg Jawów.

Oto kilka ujęć Tantive'a:Pozostałe zdjęcia statku znajdziecie tutaj, a wspomnianego Sokoła tutaj.
KOMENTARZE (20)

Różne

Pora Imperatora #26

2009-05-18 20:02:10 UniRadio

W miniony weekend wielu fanów Gwiezdnych Wojen bawiło się wspólnie na Dniach Fantastyki we Wrocławiu. W imprezie czynny udział brała dwójka sprawiedliwych z Pory Imperatora. Michał Misiek Wolski i Jakub Bocian Bocian opowiedzą na antenie UniRadia skrupulatnie o tym co się na Zamku w Leśnicy działo. W końcu Dni Fantastyki minęły pod znakiem obchodów 30-lecia Gwiezdnych Wojen w Polsce, a zaproszenie na konwenty przyjęło dwóch aktorów grających w filmach Star Wars. O tym kto przyjechał, kto opowiadał i kto rozdawał autografy, a także o tym jaki przebieg miały całe Dni Fantastyki będziecie mogli posłuchać w najbliższą środę o godzinie 20:15 na antenie UniRadia w Porze Imperatora numer 26. Pamiętajcie że możecie brać aktywny udział w audycji za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu, przesyłając swoje komentarze na temat Pory Imperatora pod numer: 288708, który obsługują prowadzący program.


W kąciku fana nie mogło zabraknąć osoby, która w Dniach Fantastyki brała czynny udział. Misiek i Bocian przeprowadzili rozmowę z niejakim Hialvem Rabosem – człowiekiem, który na temat archeologii w świecie Gwiezdnych Wojen wie niemal wszystko. Przekonać się o tym mogli wszyscy, którzy brali udział w jego prelekcji na Dniach Fantastyki.Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Temat na forum


KOMENTARZE (3)

Różne

Star Wars Soundboards

2009-05-16 00:02:05 TheForce.Net

Oficjalna uruchomiła ostatnio ciekawą aplikację na swojej stronie. Star Wars Soundboards to program, dzięki któremu możemy odsłuchać swoje ulubione cytaty i dźwięki z filmów SW w internecie. Do tego jest też dostępnych parę cytatów z The Clone Wars. Między innymi Ahsoki i R2 (chociaż ten zwykle we wszystkich filmach wydaje podobne dźwięki).

Obecnie dostępne są dźwięki i teksty następujących postaci i machin:
 • Chewbacca
 • Jawasi
 • Ewoki
 • X-Wing vs. TIE Fighter
 • Księżniczka Leia
 • Ahsoka Tano
 • R2-D2


 • Lista jest co jakiś czas aktualizowana, a dźwięki są oryginałami, tak więc grzechem jest nie przyjrzeć się tej aplikacji. Znajdziecie ją pod tym adresem.
  KOMENTARZE (10)

  Różne

  Kolejne ozdoby choinkowe

  2009-05-13 05:28:44 StarWars.com

  Mamy dla was kolejną porcję świątecznych gadżetów, jakimi będzie można przyozdobić choinkę w tym roku. Zaprojektował je Kurt Adler, a są to światełka na choinkę w kształcie Artoo i Yody oraz skarpety przedstawiające Rexa, Vadera i Yodę, wydające również dźwięki.

  Na razie nie wiadomo nic o cenie owych przedmiotów.
  KOMENTARZE (14)

  Różne

  Pora Imperatora #25 - UPDATE

  2009-05-11 23:04:05 UniRadio

  Nadciąga kolejna Pora Imperatora i to nie byle jaka bo już 25! Jest to swoisty mały jubileusz dla twórców audycji. Dlatego Pora Imperatora #25 będzie o... Porze Imperatora. Jak zdradza nam Misiek: Odkrywamy karty: na antenie pojawią się wszyscy, którzy brali przez ten czas udział w tworzeniu tej audycji (a zebrała się tego całkiem spora grupka). Spodziewać się można także wielu wstawek ze studia, nagrywanych głównie wtedy kiedy mikrofony powinny być wyłączone, będzie więc wiele „nielichych” smaczków i żarcików. Na antenie pojawi się także informacje na temat kolejnego konkursu z nagrodami.

  Pamiętajcie więc: w środę, o godzinie 20:15, odpalić należy odtwarzacz mp3 i nastawić go na wrocławską rozgłośnię internetową UniRadio w celu wysłuchania nowej Pory Imperatora. Każdy kto chce niejako uczestniczyć aktywnie w audycji, może przesyłać swoje wiadomości prowadzącym audycję Michałowi Miśkowi Wolskiemu i Jakubowi Bocianowi Bocianowi przez komunikator Gadu-Gadu pod numer: 288708.  Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

  Temat na forum

  UPDATE

  Nasi niezawodni szpiedzy namierzyli jeden z krążących po sieci "smaczków" ze studia UniRadia. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jest autentyczny... a odsłuchać go można w tym miejscu.
  KOMENTARZE (3)

  Różne

  USS Enterprise nad San Francisco

  2009-05-08 19:58:23 Club Jade

  Jak wiadomo dziś wielka premiera kolejnej kinowej części znanej kosmicznej sagi...Star Treka. Najprawdopodobniej z tej okazji nad San Francisco pojawił się pewien tajemniczy latający pojazd. Na szczęście jak dobrze wiemy tamten rejon otoczony jest ojcowską opieką Galaktycznego Imperium. Sprawiedliwe siły imperialne zajęły się intruzem. Siły militarystyczne podejrzewają tajemniczych przybyszy o kłusownictwo na wielorybach.


  Autorem filmu jest Michael Horn.
  KOMENTARZE (42)

  Różne

  Ozdoby na choinkę

  2009-05-06 22:27:56 clubjade

  Choć do świąt Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, Hallmark przedstawił w ofercie swojego sklepu kilka ozdób na choinkę. Przedstawiają one postacie z SW oraz śmigacz Luke'a z Nowej Nadziei. Ceny wynoszą od 15 do 32 dolarów.
  Zamówienia dokonać można tutaj.


  KOMENTARZE (22)

  Różne

  Pora Imperatora #24

  2009-05-04 20:04:39 UniRadio

  Tematem Pory Imperatora #24 będą zwierzęta domowe w Gwiezdnych Wojnach. Autorzy audycji prawili już o potworach i teraz by uratować nadszarpnięty wizerunek zwierząt w Star Wars poopowiadają o tych mniej groźnych sztukach. Poniższy obrazek świetnie odzwierciedli jak wyglądają zwierzęta wśród gwiazd:  Program poprowadzi nieokiełznany duet tworzony przez Michała Miśka Wolskiego oraz Jakuba Bociana Bociana. Niestety w tym tygodniu gości w audycji nie będzie, za to w „Kąciku fana” zagości X-Yuri, z którym wywiad usłyszą słuchacze. Pora Imperatora o stałej porze – 20:10 - w środę w internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio! Pamiętajcie o radiowym numerze Gadu-Gadu, czynnym w czasie Pory Imperatora: 278708, pod który możecie składać wszelkie zażalenia, pozdrowienia i gratulacje, a także, mniej przyjemne, uwagi.  Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (11)

  Różne

  Disney Star Wars Weekends

  2009-05-04 17:36:42 StarWars.com

  W tym roku w USA po raz kolejny w tamtejszym Disney Hollywood Studios odbędą się weekendy Star Wars: pierwszy zacznie się już 22 maja, a ostatnim dniem atrakcji ma być 14 czerwca. Na tej imprezie prócz przebierańców, gier dla dzieci i specjalnie przygotowanych małych parków rozrywki o nazwie „Star Tours”, główną atrakcją są zawsze goście: aktorzy znani z sagi, a w tym roku również z serialu "The Clone Wars". Wśród tegorocznych gwiazd zapowiedzieli się między innymi: Jeremy Bulloch, David Prowse, Peter Mayhew, czy Matthew Wood.

  Niedawno oficjalna zaprezentowała specjalne plakaty reklamujące to wydarzenie, ale co dziwne nie są one dostępne dla publiczności, tylko mają wypromować te imprezy wśród pracowników studia Disney Hollywood:


  Pamiętajcie więc: kto będzie w ciągu najbliższych miesięcy przejeżdżał przez Hollywood powinien koniecznie odwiedzić Disney Hollywood Studios.
  KOMENTARZE (21)
  Loading..