TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Wcinaj ryż mieczem świetlnym

2009-07-27 20:28:58 Jedi News

Kotobukiya zaprezentowała na Comic-Conie 2009 w San Diego niezwykły gadżet Star Wars dla miłośników jedzenia ryżu pałeczkami. Otóż jest to nic innego jak pałeczki w kształcie mieczy świetlnych. Zestaw zawierający: 2 kubeczki w kształcie najsłynniejszego droidziego duetu galaktyki i 3 par pałeczek wprowadzony zostanie do sprzedaży w 2010 roku. „Miecze” Dartha Vadera (czerwone) i Luke’a Skywalkera (niebieskie) liczą po 22,5 centymetrów, natomiast Yody (zielone) 20 centymetrów.Fanów Star Wars z Azji z pewnością ucieszy ten zestaw do konsumpcji ryżu.
KOMENTARZE (28)

Różne

Różne wieści z San Diego Comic-Con 2009

2009-07-25 10:15:27 EU Cantina

Odbywający się obecnie w San Diego konwent Comic-Con przynosi wiele ciekawych informacji. Oto kilka z nich, zdobytych przez wysłanników serwisu EuCantina, z różnych dziedzin.

1. Gry:

- Premiera Republic Heroes została przełożona z 15 września na 6 października.

Temat na forum.

- The Force Unleashed ukaże się na PC i Mac (data wydania jest nieznana). Wyjdzie też specjalna edycja: The Ultimate Sith Edition na temat której więcej informacji znajdziecie tutaj.

Temat na forum.

2. Serial TCW:

- Dave Filoni zdradził kilka szczegółów dotyczących TCW. A także powiedział, że: pojawi się tam młody Boba Fett, Obi-Wan będzie miał nową romantyczną relację z niejaką Satine, odwiedzimy takie planety jak m. in. Mustafar i Mandalore. Dowiemy się też o historii znanych bohaterów z SW.

Temat na forum.

3. Książki:

- Trzecia część "Lost Tribe of the Sith" ukaże się w okolicach wydania kolejnego tomu "Fate of the Jedi" czyli "Backlash" (26 stycznia 2010 r.)

Temat na forum.

- Essential Atlas zawierał będzie mapy kampanii Thrawna, Zsinja, Yuuzhan Vongów i z Legacy.

Temat na forum.

- Tytuł 6. tomu "FotJ" autorstwa Troya Denninga to "Vortex".

Temat na forum.

- Książka Timothy'ego Zahna, o które wspominaliśmy tutaj, ukaże się w październiku 2011 r. i będzie kontynuacją "Posłuszeństwa".


KOMENTARZE (35)

Różne

Pojemnik na ręczniki papierowe

2009-07-23 13:37:48 NCSX Shop

Japońska firma Ensky, producent gadżetów z SW (np. solniczki czy kosza na pranie) stworzyła pojemnik na ręczniki papierowe w kształcie popularnego droida R2-D2. Jest on pluszowy, a jego to wymiary to 22x20x12.50 cm.Cena wynosi 39,98 dolarów, a zamówienia dokonać można tutaj.
KOMENTARZE (16)

Różne

Oświadczenie twórców Pory Imperatora

2009-07-19 18:46:54 UniRadio

Jak wszyscy dobrze wiedzą ponad miesiąc temu rozpętała się afera wokół „Pory Imperatora” i prowadzących programu, a także jej feralnego gościa – Ulva. Żeby zbędnie nie przedłużać zapraszam do oglądnięcia, zapowiadanego tu i tam, oświadczenia autorów Pory: Michała Miśka Wolskiego i Jakuba Bociana Bociana.
Temat na forum
KOMENTARZE (24)

Różne

Kolejny numer "SW Insider" nadchodzi

2009-07-17 18:15:36 StarWars.com

Już niedługo, bo 28 lipca, w sklepach pojawi się kolejny, 111. już numer czasopisma "Star Wars Insider", jak zwykle posiadający dwie okładki - wizerunek Cada Bane'a będzie ozdobą "zwykłego" wydania, zaś Aurra Sing pojawi się na okładce wersji dostarczanej do wybranych sklepów.A w numerze między innymi:

- Wywiady z Kevinem Kinerem (autorem muzyki do The Clone Wars), Mercedes Ngoh (Rystal z "Powrotu Jedi"), Sethem Greenem, Matthew Senreichem, Breckinem Meyerem, Donaldem Faisonem i Abe Benrubim (wszyscy z "Robot Chicken") a także Kennym Bakerem i Coreyem Burtonem, aktorem dubbingowym (m. in. głos Cada Bane'a),

- Pierwsze spojrzenie na nową pozycję książkową czyli "The Essential Star Wars Atlas",

- Przegląd gadżetów z Artoo,

- i inne rubryki.

Warto dodać, że "SW Insider" pojawia się również w Polsce, na przykład w Empikach.


KOMENTARZE (9)

Różne

Star Wars na żywo z Comic-Conu

2009-07-02 13:30:30 StarWars.com

Cały cywilizowany świat mediów szykuje się z niecierpliwością na największy z konwentów o nazwie Comic-con - międzynarodowy Comic-con w San Diego, który odbędzie się między 23, a 26 lipca. Już od bardzo dawna ta impreza coraz mniej wspólnego ma z samymi komiksami, a bardzo dużo z całą branżą rozrywkową, przede wszystkim z superprodukcjami hollywoodzkimi i serialami amerykańskimi. Dla fanów Star Wars od zawsze była to ważna impreza, bo właśnie na Comic-Conach fani dowiadywali się o premierach nowych serii, zapowiedziach kinowych i telewizyjnych. W tym roku fanów Star Wars może czekać naprawdę niezwykła niespodzianka.

Atmosferę niezwykłości podkreśla fakt, że po raz pierwszy w historii tego konwentu jakiś panel będzie emitowany na żywo w amerykańskiej telewizji, na kanale G4. "The Star Wars Spectacular!" będzie emitowany 25 lipca o 2:00 pm czasu ET. Do głównych prowadzących programy w G4: Olivii Munn i Kevina Pereiry dołączą Steve Sansweet, Dave Filoni i inni twórcy "Wojen Klonów", żeby przedstawić nigdzie nie prezentowane dotąd materiały, niezwykłe nowości, zaskakujące ogłoszenia, gwiazdorskich gości i więcej. W planach jest także odegranie na żywo przez obsadę "The Clone Wars" nie emitowanego jeszcze odcinka serialu. Podczas panelu fani będą mogli przez internet zadawać swoje pytania.
Ponadto na Comic-Conie ma ruszy nowy program o nazwie "Star Wars Stories Project", poprzez który fani sagi będą mogli współtworzyć historyczne archiwum Lucasfilm przesyłając swoje wspomnienia związane z filmami i fanami Star Wars.

Pozostaje kwestia dlaczego Lucasfilm przygotowuje takie duże show. Czy chodzi tylko prezentacje nowych materiałów z drugiego sezonu "Wojen Klonów", a może powinniśmy liczyć na coś więcej? Może jakieś ekscytujące wiadomości dotyczące serialu aktorskiego? Może amerykańscy fani doczekają się daty Celebration V? A może nadeszła pora na zapowiedź Gwiezdnych Wojen w 3D? Zapraszamy do snucia domysłów w komentarzach.
KOMENTARZE (16)
Loading..