TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Okładka Star Wars Magazyn #3

2011-08-29 22:34:41 Star Wars Magazyn

Na internetowej stronie czasopisma Star Wars Magazyn pojawiła się zapowiedź numeru trzeciego w postaci okładki. Tym razem honorową stronę gazetki zdobi Chewbacca w dwóch wersjach – klasycznej, granej przez aktora w przebraniu i animowanej rodem z serialu „The Clone Wars”. Druga odsłona tego pierwszego polskiego gwiezdno-wojennego czasopisma uchyliła nam nieco rąbka tajemnicy, dzięki czemu wiemy, że w Star Wars Magazyn #3 spodziewać się możemy takich atrakcji jak:

 • wywiad z Peterem Mayhew – odtwórcą roli Chewbaccy,
 • Norman Reynolds opowie o tym jak budowano Bazę Echo,
 • zapowiedź czwartego sezonu „Wojen Klonów” przez Dave’a Filoniego,
 • konwenty: Dni Fantastyki ze Stevem Sansweetem.

  Poza tymi tematami pojawi się stała rubryczka, czyli: kantyna, będzie też kolejny konkurs z serii Łowcy Nagród z fantastycznymi trofeami.

  Premiera Star Wars Magazyn #3 już niedługo, kiedy tylko czasopismo zawita do Empików i saloników Kolportera natychmiast damy Wam znać.


  Temat na forum
  KOMENTARZE (14)
 • Różne

  SDCC 2011: Her Universe

  2011-08-23 22:47:01 HerUniverse.com  Nowe produkty Her Universe można już nabyć na stronie sklepu. Są wśród nich ubrania i biżuteria, o których pisaliśmy przed amerykańskim konwentem San Diego Comic-Con.  W ofercie pojawiły się również srebrne kolczyki z godłem Rebelii (25 $) oraz nowa koszulka z serii Syfy Gear (związanej z serialami stacji SyFy), nawiązująca do serialu "Warehouse 13" (25 $):  Pierwszego dnia konwentu odbył się organizowany przez Her Universe panel dyskusyjny na temat: "Czego kobiety oczekują od bohaterek s-f". Prowadziła go Ashley Eckstein (założycielka Her Universe oraz aktorka podkładająca głos pod Ahsokę), a wśród jego uczestników, obok ludzi związanych z powstawaniem komiksów, książek i seriali, znalazł się również Dave Filoni. Cały panel możecie obejrzeć na zamieszczonym poniżej filmiku. Wypowiedź reżysera The Clone Wars, który opowiadał m.in. o procesie tworzenia Ahsoki, zaczyna się ok. 28. minuty.  Ashley Eckstein wpis dotyczący konwentu zamieściła na blogu Her Universe dopiero po upływie dwóch tygodni i jak zdradziła, czas który minął od imprezy spędziła na intensywnej pracy, podróżach i spotkaniach, które mają zaowocować wkrótce nowymi „ekscytującymi wieściami”. Jak wynika z innych wpisów na portalach społecznościowych aktorka przymierza się do zapoznania z serialem „Doktor Who”. Czyżby oznaczało to, że w przyszłości pojawią się produkty dla fanek tego serialu? W jednym z ostatnich wywiadów Eckstein zapowiedziała, że dla linii Star Wars są obecnie przygotowywane „jakieś akcesoria”. Ponownie wspomniała o tym, że pracuje nad własną bohaterką s-f, a to wiąże się z rozpoczęciem działalności wydawniczej.
  Poniżej możecie obejrzeć natomiast wywiad przeprowadzony na konwencie z aktorką, w którym opowiada o produktach Her Universe, fankach Gwiezdnych Wojen i science-fiction oraz o tym, jak na co dzień inspiruje ją Ahsoka.  Na koniec garść zdjęć z tegorocznego Comic-Conu, więcej znajdziecie na koncie Her Universe na stronie Flickr.

  Nowości Her Universe i poczynania Ashley Eckstein możecie śledzić na następujących stronach: HerUniverse.com, Facebook, Twitter, Flickr, oficjalnej stronie aktorki oraz YouTube.
  KOMENTARZE (6)

  Różne

  Nowa siedziba ILM

  2011-08-16 19:58:15

  Wygląda na to, że Lucas tym razem, pośrednio, poprze amerykańską Tea Party w walce z reżimem podatkowym Obamy. W końcu czasem trzeba zasłużyć na pisownię Luca$. Z wszystkich firm George'a obecnie największe przychody przynosi ILM, może dlatego, że Lucas nie nadzoruje już jej od dawna, a ludzie tam zatrudnieni nie dość, że są kompetentni to mają jeszcze wolną rękę. Dlatego jak donosi Hollywood Reporter, Industrial Light and Magic rozważa przeniesienie swojej siedziby do Vancouver w Kanadzie, gdzie podatki są dużo niższe. Oczywiście tych rewelacji nikt nie chce komentować. Na razie jednak wiemy, że ILM obecnie ma już swoje studio w Singapurze, natomiast wiele firm z San Francisco, pracujących dla przemysłu filmowego - w tym np. Pixar, otwiera swoje pracownie właśnie w Vancouver. Tym też podobno jest zainteresowany ILM. Swoją drogą, ciekawe czy i tym razem poszaleją budując nowy budynek.
  KOMENTARZE (0)

  Różne

  Most im. Hana Solo

  2011-08-08 21:22:00

  Wśród facebookowych inicjatyw pojawiła się jedna, tym razem związana z Wrocławiem. Otóż przy okazji budowy Wrocławskiej Obwodnicy Autostradowej, zbudowano najwyższy w Polsce most, a obecnie trwają przede wszystkim medialne zakusy jak nazwać tę nową przeprawę przez Odrę. Lokalny oddział Gazety Wyborczej zbiera nazwy przesłane od Wrocławian i nie tylko. Jeden z naszych redakcyjnych kolegów - Urthona - na Facebooku założył wydarzenie, w celu promowania mostu jako Most im. Hana Solo.

  Ponieważ w Grabowcu istnieje ul. Obi-Wana Kenobiego, to dlaczego Wrocław miałby być gorszy? :P Przesyłajcie propozycję nazwy nowo budowanego mostu na Rędzinie na adres most@wroclaw.agora.pl. Nazwijmy go Mostem Hana Solo :D Może się uda i będzie kolejna gwiezdnowojenna atrakcja w Polsce :D

  Jakby ktoś chciał wziąć udział to zachęcamy, przez promowanie wydarzenia facebookowego jak i przede wszystkim wysyłanie mejli na adres gazety.

  A sam most, oby w przyszłości Hana Solo, wygląda tak:


  KOMENTARZE (0)
  Loading..