TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Drugi Tydzień Powrotu Jedi: Tatuaże

2013-05-27 20:46:35 przepastny internetNa Bastionie co jakiś czas prezentujemy tatuaże zdobiące fanów Gwiezdnych Wojen. Przy okazji Tygodnia Powrotu Powrotu Jedi czeka Was mały przegląd malunków związanych z VI epizodem. Jak widać niektórzy tak bardzo lubią tę część Star Wars, że są skłonni poświęcić jej całą rękę lub nogę. Na dwóch pierwszych grafikach widoczny jest ten sam tatuaż w różnych fazach powstawania.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.

Wszystkie atrakcje Drugiego Tygodnia Powrotu Jedi znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (8)

Różne

Wylicytuj jeansy Skywalkera

2013-05-26 22:17:01Różne rzeczy trafiają na aukcje, czasem z magazynów uda się wydobyć prawdziwie wyjątkowe gadżety, za które fani gotowi są zapłacić niebagatelne sumy pieniędzy.
Tym razem na licytację trafiły białe jeansy wykonane przez firmę Levi's. Nie byłoby w nich pewnie nic wyjątkowego gdyby nie ich właściciel. Są to dokładnie te spodnie, (jedne z nich?) które nosił Mark Hamill podczas zdjęć do Nowej Nadziei. Na jeansach znajduje się naszywka “Bermans&Nathans / 40 Camden St / London NW 1”, która jest gwarancją oryginalności kostiumu. Spodnie można kupić tutaj, na aukcji organizowanej przez dom aukcyjny Nate D. Sanders. Aktualnie licytuje 13 chętnych, a cena już po godzinie wynosiła $36,000. Aukcja potrwa do wtorku, organizatorzy spodziewają się otrzymać za spodnie nawet $100,000. Chętni?

KOMENTARZE (8)

Różne

Ledowy Boba Fett

2013-05-24 18:05:26

Chcecie w domu zainstalować sobie jakieś światełka LEDowe? W kuchni, w łazience, a może w pokoju? Proponujemy chińskie rozwiązanie z Bobą Fettem. Problem jest z kupieniem, ale można ich szukać na eBayu (choćby tutaj, acz ta aukcja kończy się za kilka dni). Zawsze możecie poszukać na eBayu pod hasłem „Star Wars Cool Led Light Boba Fett”, są też i inne, acz już nie tak spektakularne. Dostępne są w kolorach niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym i białym i kosztują 33,99 USD. Są dostępne wtyczki europejskie, samo światełko ma wielkość 30x22 cm, ale najważniejsze chyba jest jak wygląda.
KOMENTARZE (1)

Różne

Laserowo wycinany Sokół

2013-05-24 08:59:42

Czy jest coś czego Azjaci nie wymyślili? Trudno odpowiedzieć na to pytanie biorąc pod uwagę ich odważne pomysły. Tym razem do sprzedaży trafił model Sokoła Millenium, wycinany z metalu. Do jego złożenia nie jest potrzebny klej, tylko dobre szczypce i masa cierpliwości. Chętni mogą nabyć go tutaj za około 15 dolarów. Po złożeniu model ma wysokość około 7 centymetrów, niestety brak informacji o dokładnych wymiarach, tak samo jak o tym czy kadłub wykonany jest ze stali nierdzewnej. W sprzedaży jest także model R2-D2 stworzony w podobny sposób.

KOMENTARZE (5)

Różne

Plakaty propagandowe

2013-05-20 00:35:37

Cóż, propaganda nie jest nam obca, jedni mówią o zamachach, inni o Państwie Opiekuńczym, jeszcze innym marzy się monarchia albo tęczowa rewolucja. O tym że nawet świat Gwiezdnych Wojen nie jest wolny od propagandy mogliście się już kilka razy przekonać za sprawą Bastionu. Pisaliśmy o apetycznej propagandzie Rebeliantów, było już o propagandzie imperialnej a nawet chińskiej.
Dzisiaj będzie więc uniwersalnie, przedstawiamy plakaty przygotowane przez Mike'a Kungla z okazji święta Gwiezdnych Wojen "May the Fourth Be With You".


KOMENTARZE (4)

Różne

4 maja - Dzień Star Wars

2013-05-04 14:55:41 cały internet

Dziś czwarty maja, czyli po angielsku May the 4th, który fani szybko wykorzystali jako pozdrowienie May the 4th Be With You, czyli bardzo blisko do angielskiego „Niech Moc będzie z Tobą”. O szczegółach tego święta już pisaliśmy. To z resztą dopiero początek świętowania, bo przecież w maju miały swoją premierę Epizody a także jest to miesiąc, w którym urodziny obchodzi George Lucas.
Zatem dziś możemy świętować Gwiezdne Wojny, a oto w jaki sposób:

W internecie:

Na Facebooku zorganizowaliśmy wydarzenie Dzień Gwiezdnych Wojen po polsku - MAY THE 4TH BE WITH YOU!, do obejrzenia w tym miejscu. Tam możemy komentować, publikować zdjęcia, wspólnie cieszyć się Star Wars.

Na facebookowej stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars zamieściliśmy galerię ze zdjęciami Polskich fanów Star Wars.

Na Twitterze można dzielić się swoim entuzjazmem z internetem z użyciem hasztagów #MayThe4BeWithYou i #Maythe4th, oraz oczywiście odwołaniem do oficjalnego konta na twitterze @starwars.

W sklepach:

W sklepach komiksowych, również polskich internetowych, zamawiać można gwiezdnowojenną edycję darmowego komiksu Free Comic Book Day.

W serwisie z grami Steam urządono wyprzedaż weekendową wszystkich dostępnych tam gier Star Wars, cały pakiet gier za 45 Euro lub pojedyńczo w obniżonych cenach.

Sklep internetowy Dark Horse Digital wyprzedaje cyfrowe komiksy Star Wars w dwóch pakietach: May the 4th Kids MegaBundle z 30$ i May the 4th MegaBundle, na który składa się ponad 3000 stron komiksu za 100$. Oba pakiety zawierają też kilka stron z komiksu The Star Wars.

Na ulicy:

Każdy fan zachęcony jest do ubrania się w strój związany z Gwiezdnymi Wojnami, może to być prosta koszulka z motywem SW, a może być przygotowana kreacja.

W Warszawie S.W.A.T. organizuje imprezę dla dzieci na trzecim piętrze salonu Traffic Club przy ul. Brackiej.

Na Bastionie:

Oczywiście zapraszamy na Bastion, na przykład do licznych dyskusji na forum. No i oczywiście czekamy na nowe wieści, ponieważ Lucasfilm zapowiedział na dzisiaj jakiegoś rodzaju rewelacyjne wiadomości.

A jak Wy świętujecie Dzień Star Wars?

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Różne

Star Wars: Where Science Meets Imagination w Kalifornii

2013-05-03 07:41:10 oficjlana

Nie tylko „Star Wars Identities” podróżuje. Swoje tourne kończy powoli inna wystawa – „Star Wars: Where Science Meets Imagination”, która 19 października 2013 zostanie otwarta w San Jose w Kalifornii. Dokładniej w The Tech.

Wystawa podróżuje po świecie już od października 2005. Pierwsze ekspozycje miały miejsce w Bostonie, potem zawędrowała między innymi do Australii. Dotychczas odwiedziło ją ponad dwa miliony osób. Niestety, San Jose będzie ostatnim przystankiem na trasie.

Sama wystawa zawiera prawdziwe kostiumy, modele czy rekwizyty ze wszystkich sześciu filmów. Jednym z nich z pewnością jest tajemnicza ręka Luke’a, o której pisaliśmy stosunkowo niedawno.

Bilety do The Thech można kupić tutaj.
KOMENTARZE (0)
Loading..