TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Pączki Star Wars

2014-02-27 07:35:06

Dla niektórych łasuchów dziś najważniejsze święto w roku, czyli Tłusty Czwartek. Z tej okazji objadamy się ciastkami, słodyczami ale przede wszystkim faworkami (zwanymi także chrustem), no i pączkami. W tym ostatnim przypadku można połączyć przyjemne z pożytecznym i znaleźć pączek powiązany z sagą. Nie wiadomo dlaczego, w USA najczęściej pączki kojarzą się z Gwiazdą Śmierci. Mamy dziś kilka przykładów różnych pączków, na których mniej lub bardziej widać nawiązanie/inspirację.

Życzymy smacznego, a o swoich podbojach pączkowych możecie pochwalić się na forum.
KOMENTARZE (8)

Różne

Tatuaże Star Wars

2014-02-25 18:37:20 przepastny internet

W zeszłym tygodniu mogliśmy poznać bohaterów nowego serialu "Star Wars: Rebels". Z tej okazji tematem przewodnim dzisiejszego newsa o tatuażach jest symbol Sojuszu Rebeliantów. Jest to popularny motyw jeśli chodzi o tatuaże Star Wars i wielokrotnie przewijał się już przez serię tych newsów.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Różne

Star Wars Weekends 2014

2014-02-24 18:15:10 blog oficjlanej

Oficjalna na swoim blogu zapowiedziała tegoroczny powrót Star Wars Weekends, czyli specjalnych imprez związanych ze Star Wars, odbywających się w parku Disney’s Hollywood Studios, w Orlando na Florydzie. Spodziewać się należy licznych atrakcji dla dzieci, wielu gwiazd rozdających autografy, "dowcipnych" pokazów tanecznych, a być może również permiery nowych materiałów związanych z Gwiezdnymi Wojnami...może nawet z Epizodem VII?
Impreza potrwa przez pięć weekendów od 16 maja do 15 czerwca, a głównym prowadzącym Star Wars Weekends będzie ponownie James Arnold Taylor. Przy zapowiedzi pojawił się też plakat imprezy.


KOMENTARZE (5)

Różne

R2-D2 zaprasza na drugie śniadanie

2014-02-22 21:00:39

Wśród interesujących gadżetów jakie można odszukać w Internecie, można też znaleźć pudełka na lunch/drugie śniadanie do pracy/szkoły. Także takie z R2-D2.Centa takie pudełka to 16,99 USD, przynajmniej na Amazonie. Niestety jedzenie trzeba uzupełniać samemu.
KOMENTARZE (4)

Różne

Chewbacca kradnie!

2014-02-19 05:42:36

Chewbacca odkąd pamiętamy był związany ze świadkiem przestępczym, przemytnik Han Solo, kanciarz Lando no i gansgter Jabba. Teraz Chewbacca dybie na nas w Internecie.

Tym razem sprawa jest poważna, bowiem po sieci, głównie w USA, grasuje oprogramowanie - trojan, który zbiera informacje o transakcjach kartowych zwieranych w Internecie. Potem oczywiście je wykorzystuje. Na razie malware ten zdobył informacje o 24 milionach transakcji kartowych w 11 krajach. RSA, która wykryła to oprogramowanie, początkowo nie wiedziała jak je nazwać, ale strona do logowania podsunęła im pomysł. Tam znajduje się Chewbacca. Dlatego oficjalnie trojana nazwano ChewBacca.

Nie jest to jedyny przypadek, gdy złośliwe oprogramowanie ma nazwę po „Gwiezdnych Wojnach”. W 2011 było głośno o szpiegującym trojanie R2-D2. Natomiast sam Chewbacca jest już kojarzony z przestępstwami, raz go nawet aresztowano, ale także fani przebrani za Chewbaccę walczyli z korupcją lub o sprawiedliwość i to zarówno w Polsce jak i USA. A tak swoją drogą to obrazek wykorzystany tej stronie prezentowaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (4)

Różne

Kłopoty powstającego muzeum George’a Lucasa

2014-02-17 07:10:16

George Lucas dalej uporządkowuje swoje sprawy majątkowe i nie tylko. Znalazł miejsce dla Gwiezdnych Wojen (w pieczarze Disneya), rozdaje pieniądze, ale jednocześnie szuka też miejsca dla swoich kolekcji. George może się pochwalić bardzo dużą kolekcją przedmiotów związanych z historią Hollywood i filmów amerykańskich, które nabywał/dostawał przez lata. Dodatkowo ma też pewną ilość różnej wartości przedmiotów sztuki amerykańskiej czy obrazów Normana Rockwella, oraz wiele innych cennych przedmiotów o kulturalnej wartości. Szacunkowa wartość tej kolekcji to koło miliarda dolarów. George chciałby, by te wszystkie rzeczy można było spokojnie oglądać, by właściwie każdy mógł to zrobić, dlatego planuje od pewnego czasu stworzyć muzeum o nazwie Lucas Cultural Arts Museum. Oczywiście chciałby je wybudować w San Francisco. Znalazł lokację w Presidio, przygotował projekt budynku (ten po prawej), który ma mieć powierzchnię jakieś 8825 metrów kwadratowych. Nie dostał tylko pozwolenia na budowę. Wpierw lokalnemu samorządowi nie podobał się projekt, teraz wskazują, że lokalizacja budynku nie jest im na rękę. Tu warto przypomnieć, że Presidio to część San Francisco, która jest parkiem narodowym, a przede wszystkim narodowym pomnikiem historii w USA. To właśnie utrudnia budowanie tu czegokolwiek samowolnie. Władze twierdzą, że budynek nie będzie się komponował z resztą krajobrazu, zbytnio ją przytłumi. Dlatego zaproponowały Lucasowi inną lokację, bliżej Cyfrowego Centrum Lettermana (siedziby Lucasfilmu), która także znajduje się w Presidio. Niestety, prawdopodobnie będzie to wymagało przeprojektowania całego budynku, o ile oczywiście Lucas się zgodzi.
KOMENTARZE (1)

Różne

P&O 58: Jak zdobyć Insidera w moim kraju?

2014-02-16 06:11:13Kolejne pytanie, które mimo lat nadal może pozostawać aktualne. A odpowiada ulubieniec fanów Steve Sansweet.P: Chciałbym zdobyć magazyn „Star Wars Insider”, ale nigdzie nie mogę znaleźć go w moim kraju. Co mogę zrobić?

O: Sytuacja ta jest trudna, bo to przede wszystkim kwestia biznesowych decyzji i pewnej wiarygodności wobec naszych licencjonobiorców. Są oficjalne magazyny w USA, Anglii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech czy Meksyku. Z kontraktu wynika, że te narodowe magazyny muszą zawierać odpowiedni procent materiałów z Insidera, wraz z oryginalnymi, lokalnymi dodatkami. A wraz z licencją, dajemy też prawo do magazynu na danym terytorium. Niedawno (w 2002) uruchomiono prenumeratę międzynarodową „Insidera”, z wyjątkiem tych krajów, które mają narodowe magazyny. Staramy się też namawiać wydawców by oferowali nie tylko swój magazyn, ale i „Insidera”, a także wraz z „Insiderem” udostępniali swój magazyn do sprzedaży poza swoim narodowym terytorium.

K: Jeśli za coś, Sansweetowi można było przyznać tytuł mistrza nietrafionych odpowiedzi, to właśnie za tę wypowiedź. Z prenumeratą „Insidera” przez wiele lat było różnie, jeszcze w latach 90. dostęp do kart kredytowych w Polsce był praktycznie znikomy, do sieci również. Zdobycie „Insidera” graniczyło z cudem. Tym bardziej, że i zapotrzebowanie było mniejsze. Dziś nie ma problemu z kupnem „Insidera” w Empiku, ale nam de facto drogę przetarł brytyjski magazyn „Star Wars”, wraz z magazynem komiksowym. Natomiast w momencie, gdy Sansweet odpowiadał na tę pytanie, w Polsce jeszcze trudno było kupić magazyn w Empiku. Dziś nie tylko bez większych problemów można znaleźć najnowszy numer „Insidera”, ale także mieliśmy własny „Star Wars Magazyn”, który także zawierał przedruki z „Insidera”. Oczywiście z dostępnością tego ostatniego jest póki co problem, jak z wszystkim, za co zabrali się spece od licencji Disneya. Pozostaje nam czekać, aż sprawy na nowo się uregulują.
KOMENTARZE (3)

Różne

Wrecking Ball

2014-02-15 22:10:20

Nagrany w zeszłym roku utwór Wrecking Ball, w wykonaniu Miley Cyrus, odbił się szerokim echem w internecie - najpierw w formie komentarzy, później również przeróbek parodiujących go. Poniżej mamy dla Was jedną z nich. Na początku lutego Dave Walpole opublikował swoją wersję tego utworu, tym razem nawiązując do Gwiezdnych Wojen. Jak to wyszło? Zobaczcie sami.


KOMENTARZE (6)

Różne

Ręczniki z miłosnym wyznaniem

2014-02-14 17:13:41

"-I love You"
"-I know"

Najbardziej charakterystyczne wyznanie miłosne wśród fanów Gwiezdnych Wojen, było już obecne w wielu miejscach, widzieliśmy je na obrazach, kubkach, obrączkach. Teraz kwestia znana z Imperium Kontratakuje trafiła do łazienki.
W ofercie sklepu ThinkGeek znalazł się komplet wyjątkowych ręczników.
Mają wymiary 16" x 28", umieszczono na nich wspomniane kwestie oraz podobizny bohaterów. Wykonane są z mieszanki bawełny i bambusa. Mogą być wasze już za około 20 dolarów. Niestety problemem może okazać się transport, na stronie sklepu widnieje informacja o dostarczaniu ręczników tylko na terenie USA i Kanady.KOMENTARZE (4)

Różne

Wyślij walentynkę z Oficjalnej

2014-02-14 10:25:01 StarWars.com

Jeśli należycie do osób, które świętują dzisiejsze święto zakochanych i chcecie wysłać komuś e-walentynkę, to Oficjalna ma dla Was propozycję. Wśród e-kartek, które można od dawna wysyłać za pośrednictwem strony, znajduje się sporo opcji na dzisiejszą okazję. Wśród przeróżnych grafik znalazły się nowe, humorystycznie nawiązujące do Gwiezdnych Wojen, autorstwa Katie Cook. Prezentujemy je poniżej. Wszystkie kartki znajdziecie natomiast w tym miejscu.Jeśli nie znaleźliście takiej kartki, jakiej akurat potrzebujecie, to proponujemy poszukać w sieci, ponieważ można znaleźć tam wiele innych pomysłów fanów na gwiezdnowojenne walentynki. Część z nich prezentowaliśmy w przeszłości tutaj i tutaj.

O Walentynkach, dobrze lub źle, możecie wypowiedzieć się w tym temacie na forum.

Całusy od Redakcji :*
KOMENTARZE (3)

Różne

Her Universe na walentynki

2014-02-13 18:57:58 HerUniverse.com

Już jutro walentynki, święto zakochanych, które ma żarliwych zwolenników i przeciwników. W tym okresie na rynku zawsze pojawia się wiele specjalnych produktów. Sklep Her Universe, założony przez Ashley Eckstein (głos Ahsoki Tano w The Clone Wars), oferujący ubrania i gadżety dla fanek Gwiezdnych Wojen oraz innych popkulturowych tytułów, również wprowadził z tej okazji do sprzedaży nowe ubrania i biżuterię. Walentynkowe gadżety prezentują się następująco:

 • Ponownie dostępna jest, na prośbę fanek, koszulka „I know” z grafiką Cat Staggs (28$).
 • Pierwsza koszula nocna Her Universe również nawiązuje do sławnego cytatu z „Imperium kontratakuje”. W ciemności pojawia się na niej odpowiedź Hana Solo na miłosne wyznanie księżniczki Lei (32$).
 • W ofercie pojawił się również dwuczęściowy naszyjnik, rozdzielany na dwie części z dwoma łańcuszkami (30$).
  Koszulkę „I know” oraz naszyjnik można było nabyć również w zestawie, w cenie 49.95$. Niestety, na chwilę obecną, naszyjnik jest wyprzedany.  Na stronie Her Universe (a także Facebooku i Twitterze) co jakiś czas pojawiają się promocje, obniżki i zapowiedzi nowych produktów. Ubrania od Her Universe można znaleźć także w sklepach Hot Topic i ThinkGeek.

  Jeżeli obchodzicie Walentynki, to czy planujecie wpleść w nie odrobinę Gwiezdnych Wojen?


  KOMENTARZE (3)
 • Różne

  Japońskie aparaty firmy Panasonic

  2014-02-12 07:27:23

  Nie raz pisaliśmy o ciekawostkach z Japonii. Tym razem pojawiła się tam kolejna od firmy Panasonic. Na tamtejszym rynku pojawiły się specjalne, limitowane edycje aparatów fotograficznych Lumix DMC-X51 oraz okryć notebooków SX/NX. Wszystko oczywiście w wersji Star Wars, podzielone na Ciemną i Jasną Stronę. Aparaty te kosztują koło 19800 JPY, czyli mniej więcej 600 PLN, natomiast okrycia na notebooki jakieś 12800 JPY, czyli niecałe 400 PLN. Poniżej przykładowy aparat, oraz galeria aparatów i okryć.  Wszystkie produkty Panasonica z serii Star Wars znajdziecie na ich japońskiej stronie.
  KOMENTARZE (5)

  Różne

  Tatuaże Star Wars

  2014-02-11 20:00:11 przepastny internet

  Pora powrócić do tatuaży fanów Star Wars. Te prezentowane dziś, w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych, tematycznie są związane z Gwiezdnymi Wojnami oraz miłością. Większość poniższych tatuaży nawiązuje do słynnej sceny miłosnego wyznania w Mieście w Chmurach. Jak widać, krótka wymiana zdań pomiędzy Leią i Hanem cieszy się popularnością wśród par, choć zdarzają się też inne pomysły na "miłosne" tatuaże Star Wars.  Przy okazji warto przypomnieć kilka z prezentowanych w przeszłości tatuaży pasujących do tej okazji.  Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
  Temat na forum
  KOMENTARZE (8)

  Różne

  Imprezy na ranczu Obi-Wana

  2014-02-06 22:40:56

  Wygląda na to, że muzeum kolekcjonariów gwiezdno-wojennych Steve’a Sansweeta, choć jest organizacją non-profit, znalazło kolejną niszę, którą wykorzystuje. Tym razem chodzi o organizację imprez, takich jak śluby, wesela, przyjęcia rodzinne bądź służbowe, oczywiście wszystko w klimacie. Cen oczywiście nie podano, jakby ktoś był zainteresowany to zawsze można napisać na emai: info@ranchoobiwan.org. Tymczasem pierwszy ślub już za nami. Całkiem niedawno na ranczu Obi-Wana pobrała się kanadyjska para, a ceremonię poprowadził Steve Sansweet. Cała impreza była oczywiście w klimacie, a kilka zdjęć przedstawiamy poniżej.  Swoją drogą, to gdyby ktoś wolał jednak brać ślub w Europie, to przypominamy, że można wynająć Villę Del Balbianello.
  KOMENTARZE (2)

  Różne

  10 najlepszych strojów

  2014-02-05 14:49:11 Oficjalny blog  Ostatni ranking na oficjalnym blogu zapewne spodoba się żeńskiej części fanów (choć nie tylko), przedstawia bowiem dziesięć najlepszych strojów z całej Sagi.

  Trwa Fashion Week [jedna z największych imprez w świecie mody - przyp. tłum.], coś, czego normalnie nie łączy się z odległą galaktyką. Ale "Gwiezdne Wojny" są wypełnione modą. Kostiumy w filmach łączą style różnych kultur, czasów i miejsc, by stworzyć coś oryginalnego, a jednak znajomego - informują nas także w jaki sposób postrzegać pewne postaci, jaki jest ich stan ducha i dokąd zmierzają. Więc "Star Wars" i Fashion Week mogą mieć więcej wspólnego, niż to mogłoby się zdawać - z pewnego punktu widzenia - a ten rakning oddaje hołd niesamowitym projektom, które ożyły w filmach. Uwaga: Ta lista nie zawiera mundurów ani zamaskowanych postaci (czyli brak tu szturmowców, rebeliackich pilotów czy Dartha Vadera).

  10. Hrabia Dooku, "Atak klonów"  Gdy widownia pierwszy raz spotyka hrabiego Dooku w "Ataku klonów", to wie o nim naprawdę niewiele, poza tym, że był kiedyś Jedi, a teraz dowodzi ruchem Separatystów. Pasuje mu więc strój podobny do szat rycerzy, z zawadiackimi butami i tuniką, lecz nie wygląda on jak strażnik pokoju i sprawiedliwości. Zamiast tego, strój Dooku ma ciemne kolory, wygląda schludnie i odpowiednio, co sygnalizuje materializm i chciwość hrabiego. To prosty projekt, lecz potężny i idealnie ukazujący coś mroczniejszego, co kryje się wewnątrz.

  9. Dwórki, "Mroczne widmo"  Projekt dwórek powstały na potrzeby "Mrocznego widma" odniósł pełen sukces. Wygląda jak dodatkowa część do sukien królowej, pasuje pod względem wyglądu i koloru, ale jest odpowiednio skromny. Wyróżnia się głównie dzięki unikatowemu połączeniu barw, które przechodzą od czerwieni do żółci, i pomaga zilustrować specyficzną modę będącą nieodłączną częścią różnych światów. Teraz, gdy ktoś zobaczy szaty podobne do tych, które nosiły dwórki, to od razu przychodzi mu do głowy Naboo.

  8. Leia Organa (w bikini), "Powrót Jedi"  Niesławne "niewolnicze" bikini Lei to jeden z najbardziej znanych strojów z "Gwiezdnych Wojen". Nie ma niczego podobnego w żadnym z filmów, co łączyłoby jednocześnie metal i tkaninę na sposób retro futurystyczny. Choć jasno widać, że ten kostium odsłania najwięcej ciała, to warto spojrzeć na inne detale, takie jak zakręcone elementy, oplatające księżniczkę niczym wąż - co bardzo kontrastuje z liniami prostymi w większości filmów, a co jednocześnie przywołuje na myśl jej nikczemnego oprawcę. Od czasu premiery "Powrotu Jedi" bikini stało się symbolem siły Lei, ponieważ ze strasznej sytuacji wychodzi zwycięsko.

  7. Luke Skywalker, "Powrót Jedi"  Na pierwszy rzut oka czarne szaty Jedi należące do Luke'a odzwierciedlają jego wewnętrzną bitwę z ciemną stroną. Ale sam kostium jest niezaprzeczalnie fajny, łączący tunikę i kamizelkę w tradycyjne szaty Jedi, zaakcentowane przez pas z narzędziami. Luke wygląda w nim naprawdę potężnie, co jest szczególnie ważne podczas jego pierwszej konfrontacji z Jabbą, który nie bierze gróźb młodego Jedi na poważnie.

  6. Han Solo, "Nowa nadzieja"  Kamizelka, czarne buty i kabura. Han Solo wygląda w "Nowej nadziei" jak futurystyczny kowboj, a jego strój jest jednym z bardziej znanych w historii kina. Pod pewnym względem projekt ten nie powinien wypalić - niebieskie spodnie połączone z czarną kamizelką i białawą bluzką to dziwne połączenie - ale po prostu wypala, a detale takie jak czerwone paski naszyte na spodnie dodają całości gwiezdno-wojennego posmaku. Jako prawdziwe świadectwo dziedzictwa tego kostiumu, okazał się on popularny wśród fanów kostiumów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

  5. Padmé Amidala (w sukni ślubnej), "Atak klonów"  Widziana tylko przez chwilę pod koniec "Ataku klonów", suknia ślubna Padme to elegancki kostium, pełen wzorów i detali. Ma w sobie starożytny wdzięk - wynikający z faktu, że została po części wykonana z australijskiej narzutki w stylu vintage. Ma białawy kolor i prześwitujące elementy. Dołączony welon, pełen ornamentów, przydaje projektowi równowagi i utwierdza nas, że to najpiękniejsza suknia Padme.

  4. Anakin Skywalker, "Zemsta Sithów"  Z wszystkich Jedi to Anakin pokazuje największą klasę. W "Zemście Sithów" jest strój jest całkowicie unikalny, z tuniką i ciemniejszymi kolorami, które pasują do jego mechanicznej ręki. Przypomina kostium hrabiego Dooku, ale jest bardziej kinestetyczny, z fałdami i warstwami, które odzwierciedlają wewnętrzne potyczki bohatera.

  3. Lando Carlissian, "Imperium kontratakuje"  Garderoba Landa nadaje się idealnie dla tego, kim jest i gdzie się znajduje. Gładkie czarne spodnie i bluzka w kolorze nieba wraz z dopasowaną peleryną - perfekcyjne dla łotra sprawującego pieczę nad Miastem w Chmurach. Jest łagodny, dziarski i pewny siebie. Schemat kolorów jest charakterystyczny tylko dla Landa, tak jak powinno być.

  2. Leia Organa (podczas ceremonii wręczenia medali), "Nowa nadzieja"  Wielu fanów uważa suknię z kapturem za kwintesencję Lei, ale jej strój z ceremonii wręczenia medali jest o wiele ciekawszy pod względem projektu - bierze elementy z jej szat i tworzy coś nowego. Z efektownym srebrnym pasem i zbiegającymi się warstwami, które zwisają z jej ramion, łączy w sobie prostotę i wyrafinowanie o wiele bardziej niż cokolwiek innego w jej garderobie. Stanowi także ładne połączenie ze stylem, który prezentowała w prequelach jej matka, co udowadnia, że w odległej galaktyce istniały tradycje związane z modą.

  1. Padmé Amidala, "Mroczne widmo"  "George [Lucas] powiedział, że ["Mroczne widmo"] to zdecydowanie film kostiumowy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o królową", mówi artysta koncepcyjny Iain McCaig. W istocie, Padme Amidala nosi dużo stylizowanych sukienek i egzotycznych strojów formalnych w "Mrocznym widmie", z których wszystkie wymagały dużej pracy, wyrafinowania i pracy rąk tylko dla kilku minut (a czasem sekund) czasu ekranowego. Tym niemniej, liczba detali i ilość sukienek noszonych przez królową w "Mrocznym widmie" mówią nam wiele o tradycji na Naboo, jej kulturze i sztuce, dodając znaczący aspekt do wszechświata "Gwiezdnych Wojen". A z wszystkich tych strojów nie ma bardziej imponującego niż ikoniczna szata królewska Padme. Inspiracją do jej stworzenia były niezliczone kraje i kultury, w tym Mongolia i Tybet, a najwięcej pracy włożyli w to McCaig i projektantka kostiumów Trisha Biggar. Stworzyła ona stroje dla postaci z całych prequeli, wykorzystując tkaniny z całego świata oraz kolory, które sprawdzały się w różnych oświetleniach i sytuacjach, oraz mówiły coś o bohaterze. Suknia z sali tronowej jest tego przykładem. Jej barwą jest głównie śmiała czerwień, podkreślająca silną osobowość królowej i jej wolę walki, co widać w punkcie kulminacyjnym filmu. Suknia ma dziwne detale, takie jak owalne klejnoty nad brzegiem, które w jakiś sposób dobrze się sprawdzają i pasują do rękawów oraz trzyczęściowej ozdoby głowy; dodają też azjatyckich motywów do "Gwiezdnych Wojen". Kostium ten, widziany po raz pierwszy na zwiastunie filmu, sprawił, że widzom otworzyły się oczy ze zdumienia i pozostaje on niesamowitym dziełem sztuki.

  To wszystko. Co o tym myślicie? Czy to dopracowaliśmy? A może postradaliśmy rozum? Może coś przeoczyliśmy? Dajcie znać w komentarzach.


  KOMENTARZE (19)

  Różne

  Bluzeczka w romby

  2014-02-04 17:18:28

  Stare mody czasem wracają, kiedyś popularne wzorki w romby, nazywane czasem z angielska argyle, znów są modne w niektórych środowiskach. To zainspirowało projektanta Iana Leino do stworzenia własne, gwiezdno-wojennej wersji z TIE Fighterami. Sama bluza wygląda tak  Wzór z bliska zaś tak:  Bluzy są dostępne na stronie projektanta, w wersji z długim i krótkim rękawem, pierwsze kosztują 28 USD, drugie 20 USD.
  KOMENTARZE (10)

  Różne

  Star Wars Insider 147

  2014-02-03 14:24:53 Previews World

  Niedawno za sprawą wydawnictwa Titan ukazał się nowy numer najbardziej znanego gwiezdnowojennego magazynu w historii - Star Wars Insider. To już sto czterdziesta siódma edycja tego czasopisma. Poniżej prezentujemy jego okładki i zawartość.

  Star Wars Insider 147 • 50 powodów dlaczego uwielbiamy Prequele! - Insider prezentuje 50 najlepszych rzeczy w prequelach!
 • Sztuka Wojen - Kulturalny krytyk Camille Paglia mówi dlaczego Zemsta Sithów jest artystycznym sukcesem!
 • Asystent Imperium - Aktor Milton Johns wyjaśnia jak doszło do tego, że spędził tak okropnie dużo czasu na planie Epizodu V.
 • Autorzy Expanded Universe: Kevin J. Anderson - Ulubiony autor fanów, Kevin J. Anderson o Akademii Jedi, Młodych Rycerzach Jedi i nie tylko!
 • Przegląd McQuarriego - Tym razem przejrzymy prace dotyczące Mos Eisley.
 • Zły Bib - Aktor Michael Carter mówi o swojej roli prawej ręki Jabby!
 • Młot - Całkowicie nowa opowieść od Edwarda M. Erdelaca z rysunkami Joego Corroneya i Briana Millera.
 • Twórca stworzeń - Kontynuując naszą serię wywiadów z pracownikami ILM, tym razem zatrzymamy się przy niesamowitych pracach Jona Berga!
  KOMENTARZE (6)
 • Różne

  Szlafrok Boby Fetta

  2014-02-02 09:44:15

  W ofercie internetowego sklepu Argos pojawił się szlafrok z wzorem mandaloriańskiej zbroi noszonej przez najbardziej znanego łowcę w galaktyce. Szlafrok kosztuje tylko 9,99 £, wykonany jest w całości z poliestru i możecie go zamówić tutaj.
  Oczywiście i tak nie będziecie w nim wyglądać tak dobrze jak Jeremy Bulloch, ale możecie próbować.
  KOMENTARZE (6)
  Loading..