TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Lampa – plakat z oryginalnej trylogii

2016-04-27 20:31:41

Różnych wersji plakatów z oryginalnej trylogii było wiele. Tym razem kolejny pomysł od Thinkgeek, lampa LEDowa i jednocześnie podświetlana wersja plakatu z klasycznej trylogii. Lampa działa na baterię, kosztuje 39,99 USD i można ją kupić tutaj. Plakaty do podświetlania są wymienialne, w zestawie znajdują się trzy.

O ile „Nowa nadzieja” i „Powrót Jedi” mają plakaty z oryginalnych wydań, o tyle w przypadku „Imperium kontratakuje” mamy plakat z wersji specjalnej.
KOMENTARZE (4)

Różne

Kolejny filmik promujący "Force for Change"

2016-04-22 08:33:35

"Force for Change" to akcja charytatywna organizowana przez Disneya i UNICEF, o której już kilkukrotnie pisaliśmy. Nie jest to typowa zbiórka, gdzie każdy zrzuca się ile chce, ale raczej kupuje się los i gratis za określoną cenę.

Tym razem 4 osoby, które wpłacą 500 dolarów, będą mogły otrzymać podpisaną przed J. J. Abramsa i Kathleen Kennedy, ruchomą figurkę BB-8. Dodatkowo ta osoba, która da najwięcej pieniędzy, pojedzie do siedziby LucasFilm w San Francisco i będzie mogła obejrzeć dowolnie wybrany przez siebie film SW. Poniżej filmik, w którym o akcji rozmawiają Oscar Isaacs i BB-8.
KOMENTARZE (1)

Różne

FN-2187

2016-04-21 18:11:19 OtherTees

OtherTees rozpoczęło sprzedaż kolejnej koszulki z Gwiezdnych Wojen. Na projekcie "FN-2187" znajdziemy hełm Finna z odciśniętą ręką jego przyjaciela. Standardowa koszulka kosztuje 35 zł, oprócz tego dostępne są wersje damskie, dla dzieci i bluzy. Wpisując podczas zakupu kod BastionStarWars otrzymacie 10% zniżki. Koszulka dostępna jest w sprzedaży do jutra do godz. 22:00. Nabyć ją można na stronie OtherTees.


KOMENTARZE (4)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 5/2016

2016-04-20 22:12:21

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już kolejny numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego został dołączony mini zestaw LEGO. Tym razem jest to Probot Imperium znany z Epizodu V z planety Hoth.

Na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 31 maja a dodatkiem będzie "AAT".

Jeśli ktoś z Was przegapił poprzedni numer warto sprawdzić w Empikach, gdzie często można dostać zarówno poprzedni jak i obecny numer magazynu.
KOMENTARZE (0)

Różne

Tom 6 i 7 przewodnika po galaktyce w sprzedaży

2016-04-17 21:50:44 empik.com

Jutro na kioskowe regały trafi siódmy już tom przewodnika po galaktyce, będącego kolejną częścią zeszytów z zabawami przeznaczonymi dla najmłodszych. W sprzedaży nadal dostępny jest też numer poprzedni, cena za jedno czasopismo wynosi 7,99 zł.

Kolekcja "Star Wars. Przewodnik po galaktyce". 25-tomowa kolekcja 20-stronicowych zeszytów z zadaniami kreatywnymi dla całej rodziny: rebusami, zagadkami, labiryntami, wyklejankami i kolorowankami.

W każdym tomie znajduje się opowiadanie ze świata Star Wars, a także encyklopedia przedstawiająca bohaterów, pojazdy i miejsca. Do wybranych tomów będą dołączone plakaty z wszystkich siedmiu filmów fabularnych "Star Wars".KOMENTARZE (1)

Różne

Na budowie Star Wars Land

2016-04-17 09:59:24

Praca nad nowymi atrakcjami, poświęconymi Gwiezdnym Wojnom, w parkach tematycznych Disneya trwa. Star Wars Land, o czym już informowaliśmy, będzie się znajdował w Disney Hollywood Studio na Florydzie (Orlando) i Disneylandzie w Kalifornii (Anaheim). Każdy z nich będzie miał 14 akrów powierzchni, a wejść do nich będzie można w ramach biletu do wspomnianych wyżej parków. Poniżej zobaczyć możecie jak wygląda praca nad atrakcjami Star Wars i jakie siły zaprzęgnięto do pomocy w niej.


KOMENTARZE (2)

Różne

Kontynuacja akcji "Force For Change"

2016-04-13 23:23:32 oficjalna

W ciągu ostatnich dwóch lat wielokrotnie pisaliśmy o akcji charytatywnej "Force For Change", którą promował J. J. Abrams wraz z Lucasfilmem. Udało się dzięki temu zebrać prawie 10 mln $, które zostały przeznaczone na różne cele. Lucasfilm postanowił kontynuować tę akcję i dalej wspierać zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. Tym razem mają one trafić do czterech organizacji: UNICEF Kid Power, Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, Boys & Girls Clubs of America i Make-A-Wish. Lucasfilm przekaże od siebie tym organizacjom tyle samo pieniędzy ile dadzą fani. Wesprzeć je można za pośrednictwem tej strony. Poniżej natomiast znajdziecie dwa filmiki zachęcające do wzięcia udziału w akcji.
KOMENTARZE (5)

Różne

Rozstrzygnięcie czwartej edycji „This is Madness!”

2016-04-13 15:23:09 oficjalnaW finale czwartej edycji „This is Madness!” zmierzyli się ojciec z synem, czyli Darth Vader i Luke Skywalker. Fani w tym roku wybrali młodego Skywalkera. Warto jednak zauważyć, że w pół finałach pojawiły się aż dwie postaci z „Przebudzenia Mocy”, czyli Rey i Kylo Ren. Ciekawe jak zabawa będzie wyglądać za rok, gdy dołączą do niej Łotry.
KOMENTARZE (6)

Różne

P&O 170: Jak pokazujecie materiał George’owi Lucasowi?

2016-04-10 08:39:49Dziś znów konkretne pytanie o sposób w jaki pracowali animatorzy przy prequelach. Odpowiada Dan Gregorie.P: Jak pokazujecie przygotowany przez was materiał George’owi Lucasowi? Czy ogląda on filmiki QuickTime na waszych monitorach, czy raczej puszczacie mu w sali projekcyjnej?

O: Najczęściej dostarczamy klipy QuickTime do montażysty, który łączy je w film. George potem ogląda je w systemie montażowym AVID, także z dodatkowymi ujęciami. Dopóki sekwencja nie jest prawie skończona, nie oglądamy jej w sali projekcyjnej. George czasem przychodzi do naszych biurek, ale bardzo rzadko.
KOMENTARZE (0)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 4/2016

2016-04-04 22:12:28

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już kolejny numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego został dołączony mini zestaw LEGO. Tym razem jest to Myśliwiec gwiezdny Naboo.

Na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 16 kwietnia a dodatkiem będzie "Probot Imperium" znany z początkowych scen Imperium kontratakuje na planecie Hoth.
KOMENTARZE (0)

Różne

Gwiezdnowojenne dodatki w prasie o grach

2016-04-01 08:52:46 cd-action.pl, ppe.pl

Zapewne wśród wielu fanów Star Wars znajdą się gracze nabywający prasę o grach wideo. Gwiezdne wojny zarówno w Polsce, jak i na świecie, wielokrotnie gościły na okładkach tejże prasy, i tak było też w przypadku ostatniej premiery "Battlefronta". Tym razem do dwóch polskich czasopism dodano niewielkie dodatki związane z ostatnimi gwiezdnowojennymi trendami.
W kwietniowym numerze magazynu "CD-Action" ukazał się tekst o zapowiedzi gry "LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy", a dodatkowo do numeru dodano pakiet stickerów od firmy Topps, z serii opartej na "Przebudzeniu Mocy".
Natomiast w kwietniowym wydaniu czasopisma "PSX Extreme" ukazał się przekrojowy artykuł na temat "35 pomysłów, które na zawsze zmieniły gry", więc możemy spodziewać się wzmianki o jakiejś grze z starego uniwersum. Jako dodatek otrzymamy plakat (wielkość 77 x 54 cm) przedstawiający grafikę promocyjną do gry "Battlefront".
Oba magazyny nadal są dostępne w sprzedaży w kioskach i salonikach prasowych.


KOMENTARZE (2)
Loading..