TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Szturmowcy lepiej tańczą niż strzelają

2016-05-31 16:45:42 youtube.com

To, że szturmowcy nie słyną z celnego oka, jest powszechne, jednak możliwe, że posiadają lepiej rozwinięte inne talenty. W aktualnej edycji talent show Britain's Got Talent, jednym z uczestników jest grupa dezerterów z Imperium, którzy dorabiają na boku jako zespół taneczny. Wywiad Imperium już namierzył część członków, tej godnej pożałowania inicjatywy i surowo osądzi. Ich haniebne popisy możecie ujrzeć poniżej.
KOMENTARZE (3)

Różne

Kubki w stylu tiki

2016-05-23 20:56:20

Zrobiło się ciepło, więc by jeszcze bardziej się utropikalnić może warto kupić sobie kubek w stylu tiki, czyli nawiązujący do kultur polinezyjskich. Niebawem takie kubki pojawią się w ofercie ThinkGeek. Na razie jest sześć różnych (Yoda, Vader, Chewbacca, R2-D2, Boba Fett i szturmowiec). Każdy z osobna kosztuje 14,99 USD, komplet 72,99 USD. Można je zmawiać tutaj. Wszystkie jak przystało na takie kubki, są ceramiczne. Poniżej zdjęcia:
KOMENTARZE (7)

Różne

Kolejne części przewodnika dla dzieci w sprzedaży

2016-05-20 21:22:33 empik.com

W kioskach i salonikach prasowych można już znaleźć tomy 8 i 9 serii "Star Wars: Przewodnik po Galaktyce", będących zeszytami z interaktywnymi zabawami dla dzieci w cenie 7,99 zł. Dodatkowo w numerze 9 znajdziecie plakat.

Kolekcja "Star Wars. Przewodnik po galaktyce". 25-tomowa kolekcja 20-stronicowych zeszytów z zadaniami kreatywnymi dla całej rodziny: rebusami, zagadkami, labiryntami, wyklejankami i kolorowankami.

W każdym tomie znajduje się opowiadanie ze świata Star Wars, a także encyklopedia przedstawiająca bohaterów, pojazdy i miejsca. Do wybranych tomów będą dołączone plakaty z wszystkich siedmiu filmów fabularnych "Star Wars".KOMENTARZE (12)

Różne

Zapachy samochodowe "Star Wars"

2016-05-11 13:26:35 Zapachynieztejziemi.pl

W sklepach na terenie całego kraju pojawiły się popularne "choinki zapachowe" z Gwiezdnych Wojen, które można kupić za około 10 złotych. Poniżej prezentujemy krótkie opisy, które można znaleźć na stronie producenta:

Oferowane przez nas zawieszki zapachowe STAR WARS nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale są przede wszystkim wykonane za pomocą nowoczesnej technologii z najwyższej jakości materiałów. Zapachy zastosowane w trakcie produkcji pochodzą od renomowanych producentów perfum. Gama zawieszek zapachowych będzie systematycznie rozszerzana, a w nadchodzącym roku planujemy także wprowadzić nowe artykuły z działu akcesoriów samochodowych. Już niedługo możecie spodziewać się kolejnych akcesoriów z wykorzystaniem wizerunku bohaterów z najbardziej rozpoznawalnej sagi filmowej na świecie !

Niech moc będzie z Wami.


Złoty robot, specjalista od etykiety i protokołu, znający ponad sześć milionów form komunikacji. Został zbudowany przez Anakina Skywalker w jego młodzieńczych latach, pierwotnie jako pomoc domowa dla jego matki. Pomimo wybitnego talentu do wpadania w tarapaty, wraz ze swoim stałym towarzyszem R2-D2 tworzy duet najbardziej wpływowych robotów we wszechświecie.
Zapach: Vanilla (wanilia)Legendarny wojownik Wookie. Przyjaciel Hana Solo i drugi pilot na pokładzie Sokoła Millenium. Chewbacca jest częścią podstawowej grupy Rebeliantów, która przywróciła wolność galaktyce. Znany z temperamentu i wielkiej celności swojej kuszy. Chewbacca jest nie tylko wielki wzrostem, ale również sercem. Jego lojalność wobec przyjaciół jest niezachwiana niezależnie od zagrożeń jakie niesie sytuacja.
Zapach: Apple & Cynamon (jabłko i cynamon)Niegdyś bohaterski rycerz walczący po stronie dobra, Darth Vader został uwiedziony przez ciemną stronę mocy by stać się Lordem Sithów. Przez wiele lat służył Imperatorowi -Darth Sidious-, doprowadzając swoimi czynami do prawie całkowitego zniszczenia zakonu Jedi oraz raczkującego Sojuszu Rebeliantów. Gdy odkrywa fakt posiadania dwójki dzieci -Luke i Leia- okazuję się, iż pozostały w nim resztki dobra.
Zapach: BlackNiepozorny droid o wielkiej odwadze, doświadczony astromechanik i asystent pilota myśliwca - to tylko niektóre z licznych zalet tego małego robota. Jego upór i pomysłowość w wykorzystaniu posiadanych gadżetów wielokrotnie miały wpływ na bieg historii wszechświata. Zaprzyjaźnia się i tworzy nierozłączną parę z droidem C-3PO.
Zapach: New CarSzturmowcy to elitarne oddziały uderzeniowe fanatycznie lojalne wobec Imperium. Ich znakiem rozpoznawczym jest biała zbroja, która zapewnia kontrolę temperatury ciała, dzięki której żołnierze są w stanie przetrwać w niemal każdym środowisku. Szturmowcy są znani ze swojej celności i wielkiej skuteczności w użyciu Imperialnych Blasterów. Atakują z dużą przewagą liczebną by szybko złamać szyki i ducha u swoich przeciwników.
Zapach: OceanLegendarny mistrz Jedi, o wzroście niewspółmiernym do hartu ducha i umiejętności walki. Najprawdopodobniej posiadacz największej wiedzy o Mocy, odpowiedzialny za wyszkolenie szeregu swoich następców na przestrzeni ponad 800 lat. To dzięki jego naukom Luke Skywalker,jest gotowy stawić czoła swojemu ojcu, Lordowi Vaderowi.
Zapach: Green Tea (zielona herbata)

KOMENTARZE (7)

Różne

Retro hołd dla klasycznej trylogii

2016-05-05 14:48:46

W sieci można znaleźć sporo parodii zwiastunów w stylu jaki był prezentowany w serialach z lat 70. Jednak tym razem nie będzie to sprawny mix ujęć z sagi, a oryginalna animacja, będąca hołdem dla klasycznej trylogii, stworzona przez francuskie studio Backlight.

Star Wars Classics Tribute / Backlight Studio from Backlight Studio on Vimeo.


KOMENTARZE (8)

Różne

Wycieraczki Star Wars

2016-05-03 12:43:54 GeekUp

Jeśli chcielibyście, aby goście jeszcze przed wejściem do Waszego domu zobaczyli jakiś gwiezdno-wojenny motyw to jest to produkt, który może Was zainteresować. Sklep GeekUp.pl wprowadził do sprzedaży wycieraczki Star Wars. Wykonane z włókna kokosowego mają wymiary 50x70 cm. Dostępne są w pięciu różnych wersjach, po 89 zł. Nabyć je można w tym miejscu.


KOMENTARZE (5)

Różne

Dokument "Sekrety sagi" w TV

2016-05-01 18:43:36

Majówka w pełni się rozkręca, więc możemy się spodziewać w telewizji emisji powtórek. Znajdzie się jednak też coś dla fanów Star Wars. Telewizja AXN puści na swoich kanałach film "Sekrety sagi". Jest to dokument "Star Wars: The Legacy Revealed", który został pierwotnie wyemitowany w maju 2007 roku w stacji The History Channel. Emisja tego filmu odbędzie się dziś na kanale AXN Spin o godzinie 20:15, oraz jutro na AXN Black o godzinie 21:05. Zainteresowanych zapraszam do oglądania.

Telewizyjny film dokumentalny, który miał swoją premierę w 2007 roku w The History Channel. Powstał w wyniku współpracy Prometheus Entertainment, The History Channel i Lucasfilm Ltd. Producentem wykonawczym i reżyserem filmu jest zdobywca nagrody Emmy, Kevin Burns. Dokument opowiada o roli filmowych Gwiezdnych wojen we współczesnej kulturze i zdradza kulisy powstania filmów. Poruszona też zostaje kwestia odniesień do mitologii greckiej. Film składa się z wywiadów przeprowadzonych ze znanymi politykami, dziennikarzami i krytykami filmowymi, materiałów archiwalnych oraz fragmentów wszystkich sześciu odsłon Gwiezdnych wojen.


KOMENTARZE (4)
Loading..