TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 11/2018

2018-10-31 16:08:04

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już listopadowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 10,90 zł, do którego został dołączony minizestaw „Droideka” oraz LEGO Star Wars oraz jedna karta limitowana.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 29 listopada dodatkiem będzie minizestaw „X-wing Poe Damerona”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.
KOMENTARZE (3)

Różne

Naklejki na Halloween

2018-10-31 07:18:12

Dziś Halloween, a to wydarzenie, niezależnie czy ktoś je obchodzi, czy nie, zawsze wiąże się z pewnymi produktami około gwiezdno-wojennymi. W tym roku taką ciekawostką są naklejki na Halloween. Można je kupić tutaj za około 7 USD. Poniżej zaś ciekawe grafiki, które tam zastosowano, w zestawie podobno jest 100 naklejek. To oczywiście produkt licencjonowany.


KOMENTARZE (12)

Różne

Poczuj Wookiego w swoim mieszkaniu

2018-10-26 18:38:59

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jaki zapach wydziela Wookie, Rancor czy też jaka woń się unosiła w powietrzu w kantynie to w pewien sposób możecie się o tym przekonać. Za 106,99 euro można nabyć zestaw 15 świec zapachowych, które będą wydzielały w pełni licencjonowany aromat ze świata Gwiezdnych Wojen (sklep). Może w ten sposób stworzycie wieczorem niezapomnianą atmosferę?


KOMENTARZE (12)

Różne

Zestaw do ping-ponga

2018-10-23 17:27:31

Jeśli chodzi o gadżety związane z „Gwiezdnymi Wojnami” zazwyczaj są to rzeczy stosunkowo niewielkie. Nie tym razem. W Wielkiej Brytanii można kupić gadżet wielkogabarytowy, a dokładniej zestaw do ping-ponga, czyli tenisa stołowego. Cornilleau Star Wars Limited Edition Tennis Table to unikalny zestaw, wyprodukowany w ilości 1000 egzemplarzy. Oprócz stolika są także paletki, piłeczki. Wszystko w klimatach „Gwiezdnych Wojen”. Produkt jest oczywiście licencjonowany. Kosztuje 549 GBP i można go zamawiać tutaj. Niestety odbiór tylko na Wyspach.
KOMENTARZE (5)

Różne

„Star Wars Adventures” 4/2018

2018-10-19 11:01:34 empik.com

Od paru dni w sprzedaży możecie znaleźć czwarty tegoroczny numer czasopisma dla dzieci Star Wars Adventures, który ukazuje się w Polsce jako kwartalnik w nakładzie wydawnictwa Egmont Polska. W środku poza komiksem, plakatem, tekstami i zabawami dla najmłodszych, otrzymamy dwie zabawki niespodzianki i limitowana karta z serii LEGO Star Wars. Magazyn kosztuje 10,99 PLN .

Magazyn poświęcony kultowej sadze pt. "Gwiezdne wojny". Znajdziemy w nim wyselekcjonowane komiksy, bazę wiedzy z zakresu uniwersum Star Wars, ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów, a także łamigłówki i zagadki. Do każdego numeru dołączony jest prezent.
KOMENTARZE (3)

Różne

8. doroczny festiwal kredowej sztuki ulicznej w Lucasfilmie

2018-10-16 07:09:05

Jak co roku w Lucasfilmie odbył się doroczny festiwal ulicznej sztuki kredowej. Jak zwykle pracownicy mogli tworzyć swoje dzieła na chodnikach wokół Cyfrowego Centrum im. Lettermana w San Francisco. Ich prace przejrzano i oceniono. Trzy pierwsze miejsca to „The Nightmare Before Sithmas”, „Luminous Beings Are We” oraz „Yodeling Yoda”.


KOMENTARZE (7)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 10/2018

2018-10-03 22:21:42

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już październikowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 10,90 zł, do którego została dołączona minifigurka „Obi-wana Kenobiego z mieczem świetlnym”, jedna saszetka kart LEGO Star Wars oraz jedna karta limitowana.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 30 października a dodatkiem będzie minizestaw „Droideka”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.
KOMENTARZE (4)

Różne

Tropami „Gwiezdnych Wojen” – Dubrownik, czyli Canto Bight

2018-10-03 07:05:06

Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych Polaków jest Chorwacja. Od zeszłego roku, Dubrownik, czyli jedno z najtłumniej odwiedzanych miast tamtego kraju, kusi nas także z powodów „Gwiezdnych Wojen”. To właśnie tam Rian Johnson kręcił kilka ujęć, które stały się Canto Bight na planecie Cantonica.

Dubrownik zobaczyć jest stosunkowo łatwo, ale jak dotrzeć do miejsc, gdzie nagrywano „Gwiezdne Wojny”? O tym przeczytacie w naszej relacji.

Dubrownik, czyli Canto BightWcześniejsze relacje znajdziecie tutaj:

KOMENTARZE (8)

Różne

Kolejne trzy lata z Kathleen Kennedy

2018-10-01 07:15:01

Jak donosi Hollywood Reporter, Kathleen Kennedy zostanie w Lucasfilmie aż do 2021. Jej kontrakt został wydłużony o trzy lata.

Tu przypominamy, że od czerwca po sieci krążyły pogłoski, iż Kathleen Kennedy odejdzie z Lucasfilmu we wrześniu. Dziś, dzięki Hollywood Reporter, wiemy dokładnie, że plotki te miały swoją podstawę w kontrakcie Kennedy. Ten jak widać został przedłużony. Nie jest to w Disney takie niespodziewane, bowiem warto przypomnieć, iż kontrakt Boba Igera także był już przedłużany o kolejne lata, mimo zapowiedzi przejścia na emeryturę.„Hollywood Reporter” dodaje ponadto, że obecnie w Lucasfilmie trwają pracę nad Epizodem IX. Tu raczej potwierdzają, to co już wiemy. Jeśli chodzi o kolejne filmy, to wciąż, tak jak ostatnio mówił Iger, decyzje dopiero zapadają. W każdym razie możemy oczekiwać spowolnienia jeśli chodzi o „Gwiezdne Wojny”, przynajmniej w kinie. Obecnie jedyny film Lucasfilmu, poza Epizodem IX, który ma zaplanowaną datę premiery i został oficjalnie ogłoszony jako film to nowy „Indiana Jones”. Choć pamiętamy, iż Iger wspomniał również o serii Davida Benioffa i D.B. Weissa oraz innych projektach związanych z Sagą. Czyżby zatem po trylogii sequeli to właśnie filmy twórców „Gry o tron” miały być podstawą kinowego uniwersum w najbliższych latach? Zobaczymy.

W przyszłym roku Lucasfilm otwiera nowy etap wraz platformą cyfrową Disneya. Zobaczymy oprócz startującego w przyszłym tygodniu „Ruchu Oporu”, nowe odcinki „Wojen klonów” i serial aktorski.

Przypominamy, iż niedawno Katleen dostała nagrodę im. Ivinga G. Thalberga, za wkład w rozwój kinematografii. Od tego momentu, narracja niektórych fanów mówiących o jej rychłym odejściu załamała się.
KOMENTARZE (31)
Loading..