TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Filmik bezpieczeństwa linii United Airlines

2019-10-26 09:15:14

W sieci pojawił się nowy filmik z instrukcją bezpieczeństwa linii lotniczych United Airlines. Obecnie jest tendencja by filmiki te miały pomysł na siebie i potrafiły zaciekawić pasażerów, zwłaszcza tych, którzy latają trochę więcej i zazwyczaj ignorują ten fragment lotu. Linie United Airlines wykorzystały „Skywalker. Odrodzenie”. Można tu dostrzec fragment pościgu na Pasaanie z Poe, Rey i Finnem.


KOMENTARZE (6)

Różne

Star Wars: Force For Change i IX Epizod

2019-10-24 21:20:04

W tym roku akcja „Force for Change” przybrała trochę inny charakter. Głównie przez partnerstwo z społecznością twórców robotów – FIRST. Celem w tym roku jest przede wszystkim promowanie innowacji wśród młodych. Należy zaprojektować nowego droida i wysłać go na konkurs. Lucasfilm wybierze jednego, zakupi prawa i użyje w przyszłych projektach „Gwiezdnych Wojen”, zaś zwycięzca dostanie zaproszenie na premierę „Skywalker. Odrodzenie”. Więcej w filmiku promocyjnym tłumaczą: Daisy Ridley, Mark Hamill, John Boyega i Oscar Isaac.


KOMENTARZE (2)

Różne

Kolejna część „Star Wars by the Numbers”

2019-10-20 10:56:04

Twórcy „Star Wars by the Numbers” przygotowali dla nas kolejną filmową statystykę, podliczyli ile razy w filmach z serii Star Wars pada słowo droid. Tym razem nie uwzględniono animacji, które tę liczbę by mocno powiększyły.


KOMENTARZE (0)

Różne

Magazyn Świat Lego „Lego Star Wars Wydanie Specjalne”

2019-10-16 13:43:58

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć wydanie specjalne magazynu Świat Lego poświęconego serii Star Wars w cenie 19,99 zł.

Wydanie specjalne kolorowego magazynu dla miłośników Lego Star Wars. Znajdziemy w nim jeszcze więcej ciekawostek i akcji ze świata Gwiezdnych Wojen, dwa plakaty w formacie XXL oraz większą zabawkę z oryginalnej serii Lego.


Większa zabawka, o której mowa w powyższym opisie magazynu to nic innego jak polybag zawierający TIE Fightera a opatrzony numerem 30381, którego możecie podziwiać poniżej.

KOMENTARZE (2)

Różne

Zakoduj używanie Mocy

2019-10-15 19:47:54

Chcecie by wasze dzieci zaczęły naukę programowania, a w przyszłości może wybrały studia inżynierskie? W dawnych czasach służył do tego język LOGO, dziś wygląda to zupełnie inaczej. Dzięki Kano Star Wars The Force™ Coding Kit dzieciaki mogą się bawić, doświadczać używania Mocy, a przede wszystkim samemu kodować w prosty sposób pewne rzeczy. Cała zabawa polega na tym, że z prostych obiektów dziecko (lub dorosły) może zakodować zabawę i własne działanie przyrządu w połączeniu z tabletem. Dzięki temu poruszając ręką sterujemy tym, co dzieje się na ekranie, czyli niczym Mocą sterujemy choćby mieczem. Całość kosztuje 79,99 USD. Są też dostępne wersje z innych uniwersów, czyli zamiast Mocy mamy czary Harry’ego Pottera albo Frozen.


KOMENTARZE (2)

Różne

Zegarki Star Wars

2019-10-13 10:11:48

Firma Citizen uruchomiła sprzedaż nowej kolekcji zegarków na licencji z Gwiezdnych Wojen. Pięć modeli to: Darth Vader, Han Solo, Gwiazda Śmierci, Boba Fett i Luke Skywalker. Kosztują w zależności od zegarka od 375$ do 475$. Nabyć je można za pośrednictwem Amazona. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem to należy się pospieszyć, zegarki wydane bowiem został w limitowanej kolekcji - a liczba egzemplarzy nawiązuje do dat premier filmów (1977 lub 1980).


KOMENTARZE (5)

Różne

Kolejny odcinek „Star Wars by the Numbers”

2019-10-09 21:11:22

W kolejnej odsłonie „Star Wars by the Numbers” twórcy postanowili sięgnąć do serialu „Resistance”. Tym razem policzyli ile razy jeden z jego bohaterów (Kazuda) krzyczał lub zaliczył upadek. Filmik z tymi statystykami znajdziecie poniżej.


KOMENTARZE (3)

Różne

Latający szturmowiec w LATAM, czyli podniebna reklama „Galaxy’s Edge”

2019-10-09 18:51:57

Kiedyś pisaliśmy o japońskich Dreamlinerach linii ANA malowanych na R2-D2, BB-8 i C-3PO. Teraz w ich ślady poszła kolejna linia lotnicza, czyli brazylijski oddział LATAM. Ich samoloty jednak są reklamą „Galaxy’s Edge”.LATAM Brasil wzbogaciło się o trzy samoloty Beoing 777-300ER. Jeden z nich nazwany jest samolotem szturmowcem (Stormtrooper Plane). Są tam logo LATAM, ale również właśnie reklamy parku Disneya. Samolot wczoraj przyleciał do São Paulo i zacznie regularne kursy do Londynu, Madrytu, Miami i Frankfurtu. Ale to nie koniec gwiezdno-wojennych atrakcji. Na pokładzie w rozrywce pokładowej dostępna ma być cała saga „Gwiezdnych Wojen”.

Swoją drogą w przypadku LATAM nie jest to pierwszy „reklamowy” samolot Disneya. Parę lat wcześniej latał inny promujący Disney World.
KOMENTARZE (1)

Różne

Promocje LEGO z okazji Triple Force Friday

2019-10-04 19:43:26 LEGO

Z okazji Triple Force Friday firma LEGO przygotowała wyjątkowe okazje na zestawy klocków spod znaku Gwiezdnych Wojen. Oprócz premiery najnowszych zestawów do wyprzedaży trafiły niektóre starsze sety, które można znaleźć w tym miejscu. Robiąc zakupy na kwotę 330 złotych można otrzymać gratis zestaw „Mikromodel Bitwa o Endor” (40362), który prezentujemy poniżej.

Dodatkowo każdy kto zakupi zestawy LEGO Star Wars może liczyć na podwójne punkty VIP a sama akcja trwa do 6 października.

KOMENTARZE (3)

Różne

Pufa sako - wampa z odciętą ręką

2019-10-04 19:36:57

Chcieliście sobie kupić pufę sako, albo jeszcze lepiej worek sako? Teraz w w sieci jest coś ekstra, pufa sako w kształcie wampy z odciętą ręką. Wampa ma łapę, którą można oderwać. Produkt będzie dostępny od 1 listopada i ma kosztować 149,99 USD. Zdjęcia poniżej.

Można to kupić tutaj (chwilowo są problemy z serwerem).
KOMENTARZE (6)
Loading..