TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Aparat z „The Mandalorian”

2020-09-23 16:18:15 starwars.com/Karwan89

Firma fotograficzna Polaroid zapowiedziała i już udostępniła zainteresowanym limitowaną serię produktów inspirowanych serialem „The Mandalorian”. W ofercie znajdują się aparat natychmiastowy ($120) i filmy z nadrukowanymi ramkami z The Child i innymi motywami z serialu. Są też różne pakiety - więcej na stronie producenta.

Aparat to najnowszy model, tegoroczny Polaroid Now. Jego charakterystyczną cechą jest autofocus, którego brakowało w poprzednich produktach reaktywowanej Polaroid. Pozwala na robienie podwójnych ekspozycji, a tylko dwa aparaty iType wcześniej miały taką możliwość.Fani fotografii, chcący zakupić takie unikalne przybory fotograficzne, powinni się spieszyć: w USA zostały ostatnie sztuki; na szczęście w Europie jeszcze nie ma problemów z dostępnością.

Nowe produkty związane z serialem „The Mandalorian” zapowiadane będą w każdy poniedziałek od 24.10 począwszy. Lucasfilm i Disney ogłosili wczoraj, że będzie to odbywać się w to w ramach „Mando - poniedziałków” (klik).
KOMENTARZE (8)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 10/2020

2020-09-10 16:39:48 Blue Ocean Polska

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już październikowy numer Magazynu LEGO Star Wars w wyżej cenie 14,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „X-Wing Ruchu Oporu”, jedną szaszetkę naklejek orasz limitowaną kartę LEGO Star Wars.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 6 października dodatkiem będzie minizestaw „Myśliwiec TIE Wiecznych Sithów”. Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>
KOMENTARZE (5)

Różne

Dywany Star Wars

2020-09-04 19:11:58

Chcielibyście mieć gwiezdno-wojenny dywan w domu? Na Ruggable jest dostępnych kilka modeli, w różnych kolorach i wielkościach. Ceny wahają się od 109 USD do 399 USD. Kilka przykładowych modeli poniżej, zaś pełną galerię możecie przejrzeć w linku.


KOMENTARZE (6)

Różne

Galaxy’s Edge w 360 stopniach

2020-09-01 17:52:59

Na kanale youtube Disney Park opublikowane zostały dwa filmiki przedstawiające krótkie nagrania z Galaxy’s Edge w 360 stopniach. Jeśli chcecie sami sprawdzić jak wygląda przejście się po wybranych atrakcjach Star Wars w parku Disneya zachęcamy do obejrzenia tych filmików.
KOMENTARZE (2)
Loading..