TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Podajnik Boba Fett

2021-07-31 14:01:16

Ciekawy gadżet dla graczy będących fanami Boby Fetta można kupić na Urban Outfitters. Jest to podajnik na pad w kształcie Boby Fetta. Od teraz pad nie musi bezużytecznie walać się po stole, lub gdzieś przy konsoli, może mieć swoje własne miejsce. Cable Guy Boba Fett Device Holder, bo tak nazywa się to ustrojstwo, kosztuje niecałe 25 USD i można go kupić tutaj.
KOMENTARZE (7)

Różne

Lucasfilm zatrudnił specjalistę od deepfake

2021-07-27 19:16:07 StarWarsNewsNet

Kilka razy mieliśmy okazję prezentować Wam filmiki stworzone przez fana o pseudonimie Shamook. Specjalizuje się on w filmikach w których przy wykorzystaniu deepfake podmienia/poprawia wygląd aktorów w określonych scenach. W swoim dorobku ma już filmiki w których osadził Harrisona Forda w filmie „Han Solo” (pisaliśmy o tym w tym miejscu) czy też poprawił wygląd Luke'a Skywalkera w serialu „The Mandalorian” (filmik możecie obejrzeć tutaj). Więcej jego przeróbek znajdziecie na kanale YouTube.Jak się okazuje jego aktywność nie pozostała niedostrzeżona przez Lucasfilm. Shamook wytłumaczył się dlaczego od dawna nie wrzucał żadnych materiałów i jak się okazuje nie miał na to czasu bowiem dostał angaż właśnie w Lucasfilmie. Został zatrudniony na stanowisku Senior Facial Capture Artist, czyli będzie zajmował się tym na czym, biorąc pod uwagę jego filmiki, zna się doskonale - czyli poprawianiu ujęć twarzy.

Poza samym angażem nie wiemy na razie przy jakich produkcjach będzie on pracował i czy to oznacza, że zobaczymy więcej ujęć z młodym Skywalkerem w kolejnych sezonach „The Mandalorian” czy też chodzi o inne postacie. Chodzą również słuchy, że w kolejnym filmie o przygodach słynnego archeologa będą sceny z jego młodości - kto wie, może Shamook cyfrowo odmłodzi Harrisona Forda do roli Indiana Jonesa.
KOMENTARZE (5)

Różne

Ozdoby świąteczne z Gwiezdnych Wojen

2021-07-21 22:01:57

Większość z nas w lipcu nie myśli jeszcze o tym jakimi ozdobami świątecznymi będą ustrojone nasze domy w grudniu, ale na pewno myślą o tym już producenci gadżetów. Firma Kurt S. Adler zaprezentowała tegoroczną ofertę swoich ozdób świątecznych z Gwiezdnych Wojen. Tematem przewodnim w tym roku jest serial „The Mandalorian”, a w szczególności Grogu. W ofercie znalazły się takie produkty jak stroiki (64,99$, sklep), ozdoby choinkowe (83,99$, sklep), dziadek do orzechów (83,99$, sklep) czy skarpety na prezenty (11,99$, sklep). Pełną ofertę znajdziecie w tym miejscu.


KOMENTARZE (4)

Różne

Mydło gwiezdno-wojenne

2021-07-17 20:48:50

Od 11 lipca w sklepie Dr Squatch można kupić ciekawy, limitowany produkt. Zestaw mydeł inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Chodzi oczywiście o stylistykę wizualną, więc nie o zapachy, a wygląd chodzi. W zestawie są 4 mydła bazujące w pewnym sensie na Yodzie, Maulu, Vaderze i Obi-Wanie.


KOMENTARZE (7)

Różne

Ślubne obrączki dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

2021-07-16 08:03:52

Obrączek z napisem „Kocham Cię” i „Wiem” było już sporo. Zresztą nie tylko obrączek, ale i innych podobnych produktów. Tym razem dość toporne, srebrne obrączki, które mają ten napis ale zapisany po gwiezdno-wojennemu. Aurebesh Rings kosztują 138 USD i można je kupić tutaj.


KOMENTARZE (2)
Loading..