TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Sygnet z „The Mandalorian”

2023-02-28 20:42:25

Jutrzejszą premierę trzeciego sezonu „The Mandalorian” można uczcić oglądaniem odcinka z sygnetem na palcu. Najlepiej gwiezdno-wojennym, a jeszcze lepiej mandaloriańskim. Tak się składa, że taki sygnet można kupić na Etsy. Kosztuje ponad 600 złotych, ale podróbką beskaru w tym przypadku jest srebro, więc podbija to cenę.


KOMENTARZE (3)

Różne

Dywanik z Vaderem

2023-02-23 21:45:54

Na Etsy pojawił się dywanik z Vaderem. Formalnie rzecz biorąc oznaczony jest jako produkt dla dzieci, element pokoju dziecinnego. Natomiast z pewnością wielu fanów chętnie przyjmie coś takiego. Dywan ten jest dostępny w kilku opcjach wielkościowych, a co za tym idzie także cenowych, obecnie najtańsze zaczynają się od niecałych 500 PLN (choć można natrafić na promocyjne zniżki).


KOMENTARZE (5)

Różne

Mark Hamill wspiera Ukrainę

2023-02-07 16:39:55

Rosyjska agresja na Ukrainę trwa już od prawie roku. Większość świata zdążyło przywyknąć do tej sytuacji, ale wciąż jeszcze znajdują się ludzie, którzy mówią głośno o konflikcie, nie zapominając o dziejącej się tam tragedii wojny. Jedną z takich osób jest Mark Hamill. Mark postanowił zrobić zbiórkę.

Ale nie zamierza tylko kwestować, a raczej sprzedawać. Dokładnie do sprzedaży trafią plakaty z „Gwiezdnych Wojen” z autografem aktora. Nie sprzedaje on często jakichkolwiek produktów z autografami, ostatnim razem coś takiego miało miejsce sześć lat temu.

Mark jest od września zeszłego roku ambasadorem projektu „Army of Drones”, tytuł ten dostał od prezydenta Ukrainy Zełeńskiego.Plakaty zostaną wystawione na aukcję. Ich liczba nie będzie duża, więc Mark liczy, iż wyciągną w ten sposób pieniądze od bogatych kolekcjonerów. Pieniądze wspomogą platformę ukraińską United24, która służy do zbierania datków na cele wojny. Dotychczas zebrano 252 miliony Euro.
KOMENTARZE (5)
Loading..