TWÓJ KOKPIT
0

Różne

„Sokół Millennium” od Swarovskiego

2023-06-26 21:03:19

Czasem pojawiają się produkty, na które mogą sobie pozwolić jedynie prawdziwie zaangażowani fani, którzy nie boją się nawet władować w kredyt, byle móc realizować swą pasję. Właśnie dla takich naprawdę oddanych marce osób Swarovski przygotował nie lada gratkę. „Sokół Millennium” w wersji limitowanej.Pełen dynamiki egzemplarz z Edycji Limitowanej, w którym kunszt rzemieślniczy mistrzów firmy Swarovski łączy się z magią uniwersum Star Wars. Przygotowanie każdej sztuki, ozdobionej ponad 25 000 ręcznie osadzanymi kryształami w słynnej technice Pointiage®, zajmuje ponad 160 godzin. Czarna metalowa podstawa z charakterystyczną w pełni lustrzaną powierzchnią wzmacnia olśniewający blask tego wyjątkowego przedmiotu. Egzemplarz z limitowanej kolekcji, zawierającej łącznie 100 numerowanych sztuk na całym świecie, jest dostarczany w wysokiej jakości niebieskiej walizce z certyfikatem autentyczności. Numer wydania jest wygrawerowany na okrągłej metalowej tabliczce na podstawie. Przedmiot dekoracyjny. Produkt nie jest zabawką. Nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 15 lat.

Całość ma rozmiar: 16 x 26 x 18.5 cm. Kosztuje jedyne 70 tysięcy PLN. Niestety obecnie już się wyprzedały, więc albo można próbować zgłosić się do Swarovskiego z prośbą o reedycję, albo szukać z drugiego obiegu. Cena jednak może być wyższa.

O poprzedniej kolekcji pisaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (4)

Różne

Hayden Christensen w rozmowie z Diego Luną

2023-06-09 20:37:44

Od kilku lat Variety wypuszcza serię nagrań w których dwóch aktorów rozmawia ze sobą, prowadząc luźny wywiad. W tym roku na jednym z filmików z tej serii rozmawiają ze sobą Diego Luna i Hayden Christensen. Aktorzy opowiedzieli między innymi o tym jak trafili do Gwiezdnych Wojen, jakie znaczenie i wpływ na nich miał ten występ oraz o wielu różnych wspomnieniach z planu. Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy (przypominamy również, że YT daje możliwość tłumaczenia napisów - nie jest to perfekcyjne, ale może pomóc jeśli ktoś nie zna angielskiego).


KOMENTARZE (1)
Loading..