TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Kosmiczna karafka szturmowiec

2023-09-16 17:34:11

O karafce w kształcie szturmowca kiedyś już pisaliśmy. Tym razem pojawiła się prawdziwie kosmiczna promocja. Można kupić karafkę, która poleci w kosmos. No dobra, to już trochę naciągane, w każdym razie będzie gdzieś blisko granic stratosfery. Kosztuje 99,95 USD i można ją zakupić tutaj.Tu warto jednak dodać odrobinę wyjaśnienia. Nie chodzi o nowy sposób na wyciąganie pieniędzy od fanów, a raczej jest to forma szukania pieniędzy przez studentów, którzy pragną w ramach swoich zajęć wysłać balon. Karafka ma zwrócić uwagę i sprawić, by ktoś zasponsorował im ten eksperyment. Prawdę mówiąc ten pomysł z karafką w kształcie szturmowca nie jest jedyny, wysyłali balonami także inne przedmioty.
KOMENTARZE (2)

Różne

Oryginalny X-wing wystawiony na aukcję

2023-09-12 17:24:24

W połowie października odbędzie się aukcja kolekcji zmarłego modelarza Grega Jeina. Na aukcji organizowanej przez Heritage Auctions znalazło się kilka rzeczy związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”, ale także innymi filmami. Obecnie wystawiono prawie 556 przedmiotów, które można przejrzeć tutaj.

Najdroższy z nich to model X-winga, który grał w „Nowej nadziei” (myśliwiec dowódcy Czerwonych). Cena wywoławcza to 400 tyś. USD. O połowę tańszy jest strój szturmowca. Jest też sporo innych rzeczy.

Wracając jednak do X-winga. Industrial Light & Magic zrobiło kilka jego modeli, jedne były przeznaczone do wysadzenia, inne jak ten ocalały, bardziej szczegółowe do bliższych zdjęć.

W zeszłym roku X-wing wystawiony na aukcji został sprzedany za 2,3 miliona USD (więcej). Aukcja odbędzie się 15 października. Zobaczymy jaką uzyska cenę.
KOMENTARZE (7)

Różne

Nowości w parkach Disneya

2023-09-11 19:44:25

W ten weekend podczas imprezy Destination D23 zaprezentowano nowości, których możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach w parkach Disneya. Fani Gwiezdnych Wojen również mogli znaleźć coś dla siebie wśród tych zapowiedzi. Star Tours jest jedną z głównych atrakcji związanych z naszym ulubionym uniwersum, już od lat przyciągającą wielu fanów. W przyszłym roku rozszerzone miało być o zestaw nowych przygód, związanych z całkowicie nowymi lokacjami. Teraz zapowiedziano również, że swoją rolę odegra w tym Ahsoka Tano. Nowych przygód w Star Tours można się spodziewać wiosną przyszłego roku.

Tymczasem do „Galaxy’s Edge” dołączają kolejne postacie z nowych seriali. Tym razem na miejscu pojawiła się Hera Syndulla.


KOMENTARZE (5)
Loading..