TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Amerykańskie kina już gotowe na „Mroczne widmo”

2024-03-30 09:26:53

Wygląda na to, że amerykańskie kina są już gotowe na „Mroczne widmo”. Kukurydza się praży tam praktycznie cały czas, podobnie jak napoje się chłodzą w lodówkach, ale oczywiście tym razem na rocznicowych seansach nie może zabraknąć odpowiedniej oprawy. Dlatego kubki na napoje i pojemniki na kukurydzę przypominają o 25 rocznicy premiery Epizodu I.Przypominamy, Epizod I wraca do amerykańskich kin 3 maja. Przy okazji będą organizowane maratony 9 części sagi.
KOMENTARZE (6)

Różne

Star Tours: Nowe misje z Ahsoką

2024-03-29 21:19:43

Już 5 kwietnia atrakcja „Star Tours – The Adventure Continues” w parkach Disneya w Orlando, Anaheim oraz Paryżu zostanie rozszerzona o misje związane z trzema serialami. Są to „Ahoska”, „Andor” i „The Mandalorian”.W przypadku serialu „Ahsoka” zobaczymy tu planetę Seatos. Dodatkowo będzie szansa dostać misję od Ahsoki, Cassiana Andora oraz Dina Djarina z Grogu. W sumie obecnie atrakcja oferuje jakieś 250 różnych kombinacji historii, co sprawia, że powtarzanie jej jest raczej unikalnym doświadczeniem.Ostatnie rozszerzenie atrakcji miało miejsce po premierze „Skywalker. Odrodzenie”, gdy dodano tam planetę Kef Bir.Naszą relację ze „Star Tours – The Adventure Continues” możecie przeczytać tutaj. Znając życie, w początkowym okresie, będzie dużo większa szansa, że dostaniemy, któreś z trzech nowych rozszerzeń.
KOMENTARZE (2)

Różne

Reklama „Gwiezdnych Wojen” w Nowym Jorku

2024-03-28 20:54:46

W tym roku 4 maja to nie tylko powrót do kin „Mrocznego Widma” (z fragmentem reklamującym serial „The Acolyte”), ale również wielki powrót 9 epizodów sagi do kin. W ramach maratonów. Niestety chyba tylko w USA. Natomiast właśnie ruszyła sprzedaż biletów na te maratony i Lucasfilm rozreklamował to w dość nietypowy sposób.

W Nowym Jorku oświetlono Empire State Building w ramach specjalnego pokazu świateł i dźwięku. Fragment tego niezwykłego przedstawienia można zobaczyć na YouTubie.


KOMENTARZE (5)
Loading..