TWÓJ KOKPIT
0

Skeleton Crew

Grafika promocyjna ze „Skeleton Crew”

2024-07-22 17:52:27

Oficjalna promocja serialu „Skeleton Crew” jeszcze nie ruszyła, ale mamy kolejne przecieki. Tym razem w jednym ze sklepów w USA zajmujących się odsprzedawaniem różnych drobiazgów znaleziono przedmiot z grafiką z serialu. Prawdopodobnie trafił on do sklepu od kogoś kto dostał go jako gadżet z planu. Grafika jest kolorową wersją tej którą widzieliśmy w maju, gdy wyciekł inny gadżet.


KOMENTARZE (16)

Skeleton Crew

Imiona postaci ze „Skeleton Crew”

2024-07-07 18:42:15

Niedawno dzięki temo, że wyciekły grafiki jednego z gadżetów z serialu „Skeleton Crew”, mogliśmy zobaczyć jak będą wyglądać ucharakteryzowani dziecięcy bohaterowie (pisaliśmy o tym w tym miejscu). Poza imieniem Ortolianina, granego przez Roberta Timothy’ego Smitha, nie znaliśmy jednak pozostałych filmowych serialowych imion. Tym razem rąbka tajemnicy uchyla kolejny wyciek przedstawiający opakowanie klocków LEGO. W skład zestawu wejdzie statek Onyx Cinder oraz pięć figurek: Jod, Wim, Fern, KB oraz właśnie Neel. Dzięki temu jesteśmy w stanie już dopasować imiona postaci do aktorów, którzy będą grać w serialu:

  • Jod - Jude Law
  • Wim - Ravi Cabot-Conyers
  • Fern - Ryan Kiera Armstrong
  • KB - Kyriana Kratter
  • Neel - Robert Timothy Smith


Skeleton Crew Onyx Cinder Lego set leak
byu/ravio_ inStarWarsLeaks

KOMENTARZE (15)

Skeleton Crew

Jak wyglądają dzieciaki ze „Skeleton Crew”?

2024-05-22 19:27:15

Wygląda na to, że mamy pierwszy przeciek jeśli chodzi o „Skeleton Crew” i jego bohaterów. W sklepie Fanattik pojawiła się sztabka z serialu. Ten produkt początkowo przez pomyłkę miał dołączone właściwe zdjęcia ukazujące opakowania związane z serialem i jego bohaterami. Obecnie na stronie linkowanej są one usunięte, ale wciąż można je bez problemu znaleźć w sieci. Jak niżej.Znając życie, opakowania mogą nie być finalne. Z pewnością jeszcze nie było intencji by je pokazać teraz, tuż przed premierą „The Acolyte”. Serial „Skeleton Crew” prawdopodobnie zadebiutuje gdzieś w grudniu na Disney+.
KOMENTARZE (4)

Skeleton Crew

Old School rządzi, czyli o efektach w „Skeleton Crew”

2024-05-07 19:31:21

Jon Watts powoli zaczyna wykładać na stół karty związane z serialem „Skeleton Crew”. Wygląda na to, że jeśli chodzi o produkcję to czeka nas mieszanka nowoczesnej techniki i bardziej klasycznego podejścia. To ostatnie wymagało nawet ściągnięcia niektórych osób z emerytury.Watts był gościem na konwencie CCXP Mexico City i tam właśnie opowiadał o pracy nad serialem. Wspominał o tym, że używali technik prewizualizacji, motion capture, ale oczywiście też używali Volume (czyli StageCraft). Jednak jego zdaniem najwięcej zabawy mieli właśnie ze starymi technikami. Do animacji poklatkowej ściągnęli Phila Tippetta, który pamiętamy pracował nad oryginalną trylogią, ale też wracał do kilku ujęć w filmach (ostatnio „Skywalker. Odrodzenie”).

Inny przykład to dorysówka, czyli malowane obrazy tła. W tym wypadku musieli ściągnąć artystę z ILM z emerytury, bo nie miał kto im tego zrobić.

Watts mówił też, że serial jest zrobiony tak, by można było go doświadczać na wielu poziomach. Ma bawić i wciągać sam w sobie, nawet bez znajomości „Gwiezdnych Wojen”, ale oczywiście im lepiej je znamy, tym więcej rzeczy dostrzeżemy. Więc ma być przyjazny dla starych wyjadaczy, jak i tych, którzy zaczynają swą przygodę z odległą galaktyką.

Na konwencie Watts potwierdził, że serial zadebiutuje na Disney+ mniej więcej w okolicy gwiazdki 2024. Czyli później, niż się spodziewaliśmy patrząc na wcześniejsze zapowiedzi. To także prawdopodobnie opóźni premierę drugiego sezonu „Andora”.

Natomiast ponieważ nie mamy żadnych informacji o fabule, po sieci zaczynają krążyć przedziwne teorie na temat „Skeleton Crew”. Jedna z nich mówi, że Kerry Condon może zagrać starszą Omegę, czyli bohaterkę „Parszywej zgrai”. Na razie oczywiście jednak nic na to nie wskazuje, prawdopodobnie to tylko gdybanie.
KOMENTARZE (9)

Skeleton Crew

Zapłaciłaby żeby obejrzeć „Skeleton Crew”

2024-04-26 18:36:46Kerry Condon, aktorka znana z „Duchów Inisherin” czy serialu „Rzym” promuje właśnie swój film „Kraj świętych i grzeszników”, który debiutuje na Netflixie. Przy tej okazji w rozmowie z Variety wspomniała o innym projekcie, czyli „Skeleton Crew”.

Kerry stwierdziła, że to był wspaniały projekt i że choć ona sama nie ma dzieci, zapłaciłaby żeby móc zobaczyć ten serial. Uwielbiała go kręcić. Według niej w tym projekcie jest coś niewinnego, a przy tym uroczego i zabawnego. Ludzie mówią by nie pracować z dziećmi czy zwierzętami, ale ona tego nie rozumie. A w przypadku, gdy dzieci są naprawdę dobrymi aktorami, to są jakby nie z tego świata. Więc oglądanie niektórych z cen z nimi jest naprawdę niesamowitym przeżyciem.

Chwaliła także ekipę, przede wszystkim Juda Law, Jona Wattsa i reżyserów.

Serial zadebiutuje w drugiej połowie roku na Disney+.
KOMENTARZE (4)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” w listopadzie?

2024-03-11 19:28:40

Aktor Dane DiLiegro jakiś czas temu został powiązany z Lucasfilmem. Teraz wiemy, że wystąpi w serialu „Skeleton Crew”. Co więcej zdradził jedną rzecz na jego temat. Zrobił to przy okazji promowania filmu „Urojenie”, w którym zagrał, udzielając kilku odpowiedzi The Direct.Po pierwsze nie wie, kiedy będzie premiera serialu, ale przypuszcza, że będzie to listopad. Głównie dlatego, że z informacji, które posiada, wie, że w Lucasfilmie lubią coś w tym okresie wypuszczać. Jednakże nie ma żadnej konkretnej daty na myśli, takiej informacji nie posiada. Nie pomógł mu przy tym David Lowery, reżyser jednego z odcinków „Skeleton Crew”. Obaj mają podobną ilość informacji. Wiedzą tylko, że Lucasfilm liczy mocno na jedną z premier i obaj po cichu mają nadzieję, że to o „Skeleton Crew” chodzi.

O swojej roli powiedział tylko, że jest ona niewielka, niespecjalnie istotna, ale zabawna. I zagrał w bardzo fajnej sekwencji. Niestety nie powiedział nic więcej.

Z obecnych informacji i tak spodziewaliśmy się „Skeleton Crew” w drugiej połowie roku.
KOMENTARZE (6)

Skeleton Crew

Imię postaci z „Skeleton Crew”

2023-12-08 16:47:24

Choć na „Skeleton Crew” sobie trochę poczekamy, to Bespin Bulletin w końcu ma jakieś przecieki na temat serialu. Niewielkie, ale zawsze.Wśród dzieciaków, które mają być bohaterami serialu, jeden należy do obcej rasy. To ortolanin (gatunek Maxa Reebo), grany przez Roberta Timothy’ego Smitha. W końcu poznaliśmy imię tej postaci. To Neel. Choć niekoniecznie tak będzie wyglądać ostateczna pisownia, bowiem Bespin Bulletin jedynie słyszało to imię. Równie dobrze może być to Neil.

I niestety to tyle jeśli chodzi o informacje o „Skeleton Crew”. Wiemy, że serial zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku i to wszystko.
KOMENTARZE (5)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” później?

2023-11-29 19:22:43

Na razie to nie jest żadna oficjalna informacja. O tym, że „Skeleton Crew” będzie przesunięte na przyszły rok wiemy już od jakiegoś czasu. Między innymi z powodu strajków, Disney musiał trochę inaczej poukładać swój harmonogram, więc premiera serialu, która miała być pod koniec tego roku, się przesunęła na przyszły.Dotychczas myśleliśmy, że będzie to raczej początek przyszłego roku. Ale zakładając nawet, że mamy teraz miesiąc lub dwa do potencjalnej premiery, Disney milczy. Promocja serialu nie ruszyła. Bespin Bulletin i MSW twierdzą, że ich źródła sugerują, iż serial zostanie przesunięty względem pierwotnej daty nawet o rok. Czyli należy się spodziewać premiery między świętem Dziękczynienia a Bożym Narodzeniem 2024.

Nie są znane powodu przesunięcia produkcji Jona Wattsa i Christophera Forda. Możliwe, że z jakiegoś powodu będą potrzebne jakieś dokrętki, albo z powodu strajków inaczej chcą rozkładać akcenty Mandoverse. Dla przypomnienia, „Skeleton Crew” miało nawet zwiastun pokazany na Celebration.

MSB i Bespin Bulletin sugerują, że następnym serialem, który pojawi się na Disney+ będzie „The Acolyte”. I nastąpi to gdzieś w drugim kwartale 2024, albo nawet w sierpniu 2024. Potem ma być „Skeleton Crew”, zaś drugi sezon „Andora” i czwarty „The Mandalorian” wylądowałby w 2025. Wciąż jednak są to tylko plotki, Disney póki co nie ujawnia swoich kart.
KOMENTARZE (6)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” w przyszłym roku

2023-10-07 09:22:47

Nie jest to jakieś specjalne zaskoczenie, zwłaszcza, że już wcześniej pojawiły się głosy iż kolejny Disneya serial zadebiutuje trochę później. Dodatkowo i tak spodziewaliśmy się, że „Skeleton Crew” pojawi się bliżej końca roku i część odcinków i tak zostanie wyemitowana w 2024. Natomiast wygląda na to, że faktycznie serial powinien zadebiutować w styczniu.

Źródłem tej informacji jest fragment dokumentu o prawach do serialu, który zarejestrowano w USA. Co ciekawe znalazł się tam opis pierwszego odcinka.

W pierwszym odcinku „Skeleton Crew” zostaje przedstawionych czworo dzieci, które dokonują tajemniczego odkrycia na swojej rodzinnej, wydawałoby się bezpiecznej planecie, a następnie gubią się w dziwnej i niebezpiecznej galaktyce. Szukając drogi do domu spotykają niespodziewanych przyjaciół i wrogów. Będzie to większa przygoda niż sobie wyobrażali.


Inną ciekawostką jest to, że na ebayu pojawiły się koszulki ekipy serialu. Niby nic specjalnego, ale fani zauważyli jedną ciekawą rzecz. Symbol, na którym są litery tionijskie. W obecnym kanonie starożytny tionijski pełni rolę podobną do naszej greki. W nim zostało zapisanych część starych ksiąg Jedi, które studiowała Rey.Nam pozostaje czekać na promocję “Skeleton Crew”. Teraz, świat jeszcze żyje „Ahsoką”, ale prawdopodobnie newsy o kolejnym serialu zaczną się pojawiać częściej.
KOMENTARZE (7)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” opóźniony?

2023-09-05 18:35:22Jak donosi Bespin Bulletin serial „Skeleton Crew” może być opóźniony. Nie jest to pierwsze doniesienie tego typu, już obserwatorzy zauważyli brak zapowiedzi serialu w ramówce Disney+ na ten rok. Można to było tłumaczyć na dwojaki sposób, albo faktycznie jest opóźniony, albo pojawi się w końcówce roku po „Ahsoce” więc nie warto teraz o tym wspominać.

Bespin Bulletin twierdzi, że jednak w tym wypadku chodzi raczej o pierwszą możliwość. Opóźnienie jest pokłosiem strajków scenarzystów i aktorów, które trwają w Hollywood i nie wiadomo kiedy się skończą. O ile seriale „Skeleton Crew” i „The Acolyte” są w całości nakręcone, trwała jedynie postprodukcja, to jednak strajki bez wątpienia wpłyną na dalsze plany Disneya. Chcąc zachować dopływ nowości na platformę, muszą albo dogadać się ze strajkującymi (na co na razie się nie zanosi), albo poukładać je inaczej, tak by przerwy między kolejnymi produkcjami były dłuższe. Dotyczy to także innych produkcji na Disney+, nie tylko „Gwiezdnych Wojen”.

Bespin Bulletin jednak nie jest w stanie powiedzieć na kiedy serial zostanie przesunięty. Pojawiła się nawet data listopada 2024, czyli byłby to prawie rok, ale nie jest to potwierdzone. Opóźnienia także dotkną „The Acolyte” i drugi sezon „Andora”. W tym ostatnim przerwano zdjęcia, więc możemy go zobaczyć dopiero w 2025. Na ten rok planowany jest także czwarty sezon „The Mandalorian” i na razie data wydaje się być jak najbardziej realna i mało zagrożona. Zresztą nikt nie zakłada, że strajki potrwają aż tak długo.

Tu warto dodać, że wiarygodność Bespin Bulletin bywa różna. Często się sprawdza, ale zdarzają im się także fake newsy. Niemniej jednak w tym wypadku, coś wydaje się być na rzeczy. Oczywiście w sieci można też znaleźć informacje, że zarówno „The Acolyte” jak i „Skeleton Crew” mogą zostać skasowane, po to by Disney mógł wpisać je w straty, ale na tę chwilę to raczej są czcze spekulacje.

Prawdę mówiąc jeśli chodzi o kolejne premiery, liczymy, że jakieś światło w tej sprawie zostanie rzucone na Destination D23, które odbędzie się w ten weekend. W niedzielę planowana jest prezentacja przyszłych premier Disneya.
KOMENTARZE (2)
Loading..