TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Boba Fett i szczegóły spin-offa

2014-01-17 19:12:36 Latino Review

Serwis Latino Review już nie raz pojawił się w naszych plotkowych doniesieniach. Informacje, które udało się zweryfikować, najczęściej okazywały się wyssane z palca, ale nawet im przynajmniej raz udało się coś trafić (dokładniej chodzi o udział w castingu Michaela B. Jordana). Teraz zasypali nas kolejnymi doniesieniami na temat spin-offa Lawrence’a Kasdana, który wg ostatnich plotek powinien skoncentrować się na Bobie Fetcie.

Po pierwsze nie będzie to pierwszy spin-off, a drugi, jego premiera jest planowana na rok 2018. Według Latino Review film o Fetcie ma się zacząć dość mocnym otwarciem, w którym zupełnie nieznana osoba na samym początku zabija Bobę Fetta, przywdziewa jego zbroję i przywłaszcza imię. Pozwoliłoby to się całkowicie odciąć od prequeli i „Wojen klonów”.

Druga sprawa jest jeszcze ciekawsza, otóż według aż trzech różnych informatorów Latino Review, na krótkiej liście reżyserów tego spin-offa znajduje się Joe Johnston. Johnston na swoim reżyserskim koncie ma już takie filmy jak „Kapitan America: Pierwsze starcie”, „Jumanji”, „Wilkołak” czy „Jurassic Park III”, ale o tym, że chce nakręcić spin-off o Fetcie mówił już w 2011. Jakby tego było mało, przy klasycznej trylogii Johnston pracował pod okiem Ralpha McQuarriego i to on jest jednym z głównych ojców konceptów Boby Fetta.

Dla przypomnienia, pierwszy spin-off powinien pojawić się w 2016, na razie jednak nie mamy żadnych potwierdzonych informacji na ich temat. A do rewelacji Latino Review jak zwykle należy podchodzić z rezerwą.
KOMENTARZE (15)

Łotr 1

Boba Fett głównym bohaterem spin-offa Kasdana?

2014-01-04 02:29:48 Movies.Yahoo.com

W ostatnich miesiącach pomimo braku oficjalnych informacji, pojawiło się trochę plotek i spekulacji dotyczących gwiezdnowojennych spin-offów. Kolejna z nich zaprezentowana została na łamach serwisu Movies.Yahoo.com, gdzie na podstawie wywiadu AMC Movie Talk z reżyserem Jonem Schneppem potwierdzono po raz kolejny doniesienia, iż scenarzystą pierwszego z nadchodzących spin-offów będzie Lawrence Kasdan (o tym wspominaliśmy już tutaj i tutaj).

Najważniejszą informacją dla nas jest jednak ta o postaci, której historię film będzie opowiadał. Otóż, we wspomnianym wywiadzie Jon Schnepp wydaje się być stuprocentowo przekonany, iż głównym bohaterem spin-offa Kasdana będzie nie kto inny, jak Boba Fett - postać znana i lubiana przez wielu fanów, jednak nie odgrywająca zbyt wielkiej roli w głównych częściach sagi. Teraz twórcy zamierzają to zmienić i wygląda na to, że Fett dostanie w końcu swój własny kinowy film pełnometrażowy!


"Jednym z nich jest Boba Fett. Właśnie on. Jestem o tym przekonany. Nie ujawnię swojego źródła, ale to ten film napisze Lawrence Kasdan" - mówił w wywiadzie Jon Schnepp o wspomnianym spin-offie. Oczywiście aż do ujawnienia oficjalnych informacji należy traktować to wyłącznie jako plotkę. Nie można jednak zapominać, że Kasdan był jednym ze scenarzystów "Imperium kontratakuje", gdzie Fett pojawił się po raz pierwszy na wielkim ekranie, wydaje się więc idealnym kandydatem do opisania jego dalszych przygód.

Temat na forum.
KOMENTARZE (13)
Loading..