TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Kandydat do roli Fetta?

2014-06-28 08:16:14

Po pierwsze od kilku dni media informują, że możliwe jest przesunięcie pierwszego spin-offa na rok 2017. Miałoby to mieć związek z wypadkiem Harrisona Forda i ew. przesunięciem Epizodu VII. Tyle, że Lucasfilm potwierdza, iż nie ma planów przesunięcia filmu, więc tym bardziej nie ma podstaw by film Garetha Edwardsa i Gary’ego Whitty pojawił się rok później.

Druga dość ciekawa informacja to plotki, zakładające, że film Edwardsa faktycznie będzie filmem o Bobie Fetcie. Według tej plotki w filmie Fetta miałby zagrać Temuara Morrison, którego kojarzymy z roli Jango Fetta, czy klonów, oraz głosu Fetta w klasycznej trylogii po zmianach na DVD. Wcześniej, przy okazji serialu „Star Wars: Underworld” mówiono o tym, że Fetta miałby grać ponownie Daniel Logan, odtwórca roli Boby w „Ataku klonów” i głosu Boby w „Wojnach klonów”.

Poza Morrisonem na IMDB wśród aktorów pojawiły się jeszcze dwa nazwiska. Mike Kasem oraz Mason Brett (w roli sierżanta Stakewicha). Oczywiście w tym wypadku trzeba się wykazać szczególną czujnością, bo nie wiadomo skąd te informacje się tam pojawiły, a jak już wiemy, bazę tę może edytować każdy.

Na razie plotki o aktorach należy jednak traktować bardzo ostrożnie. Póki co nie potwierdzono nawet, czy film faktycznie będzie o Fetcie.
KOMENTARZE (8)

Łotr 1

Niestety Pattinson nie zagra Hana Solo

2014-06-21 11:43:05

Robert Pattinson, znany wszystkim głównie z sagi „Zmierzch” zdementował pogłoski jakoby miałby zostać nowym Hanem Solo lub Indianą Jonesem. Pewnie i tak temat będzie wracał do momentu, aż zostanie do tych ról wybrany inny aktor, ale część antyfanów Pattinsona z pewnością się ucieszy.

Druga sprawa dotyczy spin-offu, który ma wyreżyserować Josh Trank. Otóż pojawiły się pierwsze plotki, że będzie to film ze stajni Disneya, który wróci do tradycji premier majowych. Podobno planowany jest na maj 2018, jednakże tu warto poczekać na oficjalne potwierdzenie daty. Swoją drogą po wczorajszych rewelacjach o Epizodzie VIII też pojawiła się sugestia o majowej premierze.

W Lucasfilmie oglądają „Grę o tron”, podobno 9 odcinek czwartego sezonu pt. „The Watchers on the Wall” spodobał im się tak bardzo, że zaproszono na ranczo reżysera Neila Marshalla. Od razu nasuwa się tylko jedna spekulacja, wiadomo, że będą szukać kogoś do reżyserii trzeciego spin-offa, więc czemu nie Marshall. W swoim czasie pewnie wszystko się wyjaśni.
KOMENTARZE (27)

Łotr 1

Aktor ze „Zmierzchu” w roli Hana Solo

2014-06-11 17:35:44

Zaczynamy od właściwie oficjalnej wieści. Otóż na planie Epizodu VII pojawił się George Osborne, zrobił sobie zdjęcie z J.J. Abramsem, Katlheen Kenedy i R2-D2 i wrzucił na Twittera.Samo zdjęcie właściwie nic nie wnosi do Epizodu VII, ale dalsze wypowiedzi Osborne’a owszem, w dodatku dotyczą pierwszego spin-offa. Po pierwsze warto dodać, że George Osborne to brytyjski kanclerz skarbu, czyli właściwie odpowiednik naszego ministra finansów. Przejechał się na plan filmowy, gdyż Lucasfilm podobnie jak w Emiratach tak i w Wielkiej Brytanii dostaje zniżki podatkowe, jednak najciekawsze są wypowiedzi kanclerza po wizycie na planie. Otóż potwierdził on, że w przyszłym roku rozpoczną się zdjęcia do kolejnego filmu z sagi, czyli pierwszego spin-offa w reżyserii Garetha Edwardsa na podstawie scenariusza Gary’ego Whitty. Według niego kolejny film powinien również być kręcony w Pinewood Studios, czyli dokładnie w tym samym miejscu, gdzie obecnie trwają zdjęcia. Można przypuszczać, że rozpoczną się mniej więcej za rok.To jednak nie koniec wieści około-spin-offowych. Otóż pojawiła się plotka, że Robert Pattinson dołączy do obsady Gwiezdnych Wojen. Cześć mediów pisała o tym, że będzie to Epizod VII, ale te same informacje mówią, że aktor miałby wcielić się w rolę Hana Solo. Rozwijając plotkę warto przypomnieć informację sprzed kilku dni, gdzie część serwisów podała, iż znany z sagi „Zmierzch” aktor zastąpi Harrisona Forda w roli Indiany Jonesa. Teraz piszą, że raczej chodziło o Hana Solo. Więc mamy sytuację bardzo podobną do tej sprzed roku, gdzie mieliśmy mnóstwo spekulacji co do obsady. Czy Pattison faktycznie będzie kapitanem Solo w pierwszym spin-offie, za jakiś czas się na pewno dowiemy.
KOMENTARZE (61)

Łotr 1

A jeśli Boba Fett to jaki?

2014-06-03 19:11:18

Zaczynamy od jednego zdjęcia, na którym widać Garetha Edwardsa (reżyser) i Gary’ego Whittę (scenarzysta) w Lucasfilmie. Zrobili sobie zdjęcie z Vaderem i wrzucili podpis sugerujący, że to spotkanie z szefem. I tu zaczynają się spekulacje. W Lucasfilm znajdują się dwie duże figurki – Vadera i Fetta, z którymi goście bardzo często robią sobie zdjęcia. O ile zdjęcie z Fettem byłoby bardzo sugestywne, o tyle z Vaderem daje pole do spekulacji.Po pierwsze jeśli faktycznie Vader jest szefem to może chodzi o to, że jest zlecającym i tym samym potwierdzają, że to film o Fetcie? Są oczywiście też i inne teorie. Patrząc na to, że obecnie najbardziej eksplorowanym okresem jest czas bliski klasycznej trylogii i Imperium (np. serial „Rebelianci” i zapowiedziane książki), to być może pierwszy spin-off również wpisze się w te klimaty i zobaczymy gdzieś w nim Vadera. Oczywiście to luźne plotki, większość spekulacji, bo z nimi mamy teraz przede wszystkim do czynienia, zakłada jednak, że będzie to film o Fetcie. Jedna z nich jest wyjątkowo ciekawa. Pojawiły się sugestie, że „Star Wars 1313” nie poszło do kosza w całości, a sam pomysł Lucasa, by użyć tam Fetta właśnie zostanie wykorzystany przy spin-offie. Według tej sugestii szkice koncepcyjne, które powstały na potrzeby gry miałby być wykorzystane przy produkcji filmu. Przynajmniej jako podstawa do dalszego rozwoju. Poniżej sugerowany Boba Fett z gry:


Warto dodać, że spekulacje na temat filmu o Fetcie ciągną się dość długo. Wiele wskazuje na to, że miał za niego odpowiadać Larry Kasdan, ale nie wiemy, czy spin-off Edwardsa i Whitty to ten sam projekt, czy coś zupełnie innego. Inne stare informacje mówią, że Lucas zostawił kilka luźnych pomysłów na spin-offy. Znając go wiemy, że lubił wracać do niewykorzystanych i starych pomysłów, więc historia z przerabianiem podstaw „Star Wars 1313”, wcale nie brzmi tak niedorzecznie. Ale trzeba pamiętać, że póki co wszystkie informacje to tylko plotki i domysły.
KOMENTARZE (22)
Loading..