TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Znaki towarowe zarejestrowane

2016-03-21 17:36:37„Rogue One” wciąż jest dla nas jedną wielką tajemnicą, ale powoli wyciekają pewne rzeczy. Lucasfilm zarezerwował znak towarowy „Shadow Trooper” który ma się pojawić w różnych produktach – zabawkach, ubraniach różnego rodzaju, elektronice, ozdobach świątecznych i wielu innych rzeczach. Wygląda na to, że „Shadow Trooper” będzie mocno związany z nowym filmem, ale to nas akurat nie dziwi. Pytanie tylko na ile ci nowi szturmowcy cienia będą powiązani z tym, co już znamy z dawnego EU, a na ile czymś nowym. Jedno jest pewne, patrząc po ilości planowanych produktów odegrają istotną rolę w filmie.

Jeśli chodzi o produkty, to już zaczynają pojawiać się zapowiedzi, tak komiksu jak i książki wprowadzającej. O nowym „Piątku Mocy” wiemy, ale wygląda na to, że tym razem bardzo wąska lista produktów pojawi się wcześniej, by zaostrzyć apetyt na właściwą ucztę.

Podobno w „Rogue One” mamy mieć kilka różnych gościnnych pojawień się bohaterów. Tak zwanych cameo. Jakoby w Lucasfilmie powstał specjalny dział, który właściwie tylko tym się zajmuje. Chodzi o to by lepiej powiązać ze sobą różne filmy i inne produkty. Czyli nawet jeśli coś nie jest istotne w fabule, specjalni scenarzyści zajmą się delikatnym wpleceniem tego. Na razie nie wiemy dokładnie o kogo chodzi. Tych plotek było bardzo wiele, od Hana Solo, Jabby, łowców nagród (w tym Boby Fetta, Bosska, Dengara, 4-LOMa, Zuckussa, IG-88 czy Cada Bane’a), po Yodę. No i oczywiście Vader, Tarkin, Imperator i tak dalej...

Jeśli jesteśmy przy łowcach nagród, to jedną z pierwszych informacji było to, że może to być film o grupie łowców. Wiele wskazuje na to, że może to być prawda. Donnie Yen i Jiang Wen podobno mają grać łowców, którzy dołączyli do Rebelii.
KOMENTARZE (18)

Łotr 1

Kolejne plotki o Łachudrach

2016-03-12 20:36:56

Zaczniemy od małego przecieku z spotkania akcjonariuszy Disneya. Tam Bob Iger pokazał fragment „Rogue One”. Niestety nie trafił on do sieci, znalazły się jedynie opisy. Nie pokazano zbyt wiele, bardziej kilka dynamicznych ujęć niż scen. Pojawiają się tam zarówno szturmowcy w czarnych zbrojach jak i chromowych, przypominających trochę Phasmę. Są też nowe AT-AT. Pokazano też zdjęcia trzech osób z obsady: Felicity Jones, Diego Luny i Donniego Yena. Felicity Jones siedziała w jakimś pojeździe. Reszty niestety świadkowie nie zapamiętali.

Ale powoli pewne rzeczy zaczynają wyciekać. MakingStarWars ma trochę informacji na temat droida, którego zagra Alan Tudyk. Ma on być wszystkim tym, czym nie jest BB-8. Będzie humanoidalny, w pewien sposób straszny i niebezpieczny. No i wysoki. Nie będzie to taki słodziak jak BB-8. Redaktorzy nie mają zdjęć, ale to co widzieli pozwolił im narysować tego droida z pamięci.Jeszcze jedna ciekawostka to fakt, że hełmy nowych szturmowców mogą mieć wbudowany system celujący. Wcześniej nawet na fanowskich modelach pojawiły się zielone światełka. To właśnie one prawdopodobnie będą częścią tego systemu.

Z jeszcze innych plotek, podobno część postaci tła to jacyś partyzanci, taki dodatek obok religijnych wojowników.

Natomiast brak zwiastuna czy jakichkolwiek materiałów promocyjnych powoduje, że w sieci pojawiają się fałszywki. W tym jedna, sugerująca, że zwiastun zajawkowy pojawi się przed filmem „Batman vs. Superman”. Pablo Hidalgo uciął tą dyskusję, mówiąc że to podróbka. Cóż, może jak już premiera BD i DVD „Przebudzenia Mocy” przycichnie to w końcu zaczną coś reklamować „Rogue One”. Pierwsze książki już zostały zapowiedziane.
KOMENTARZE (19)

Łotr 1

Nowe logo?

2016-03-02 18:38:54

Niewiele wiemy o samym „Rogue One”. Tym razem polityka Disneya i Lucasfilmu w sprawie przecieków jest naprawdę restrykcyjna. Za to pojawiły się zdjęcia koszulek i gadżetów jakie dostała ekipa filmowa. Niby nic istotnego, a jednak da się tu zauważyć nowe logo oraz napis „Go Rogue”.Czy to logo naszych ananasów, czy jeszcze jakieś inne, pewnie okaże się z czasem.
KOMENTARZE (12)
Loading..