TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Kolejni Solo?

2016-02-16 07:09:55

Zaczynamy od Boba Igera. Otóż potwierdził on niedawno, że prace nad filmem o Hanie Solo już trwają. Jest on przygotowywany do zdjęć. Data premiery (przynajmniej na razie) nie uległa zmianie. Antologię o Solo zobaczymy 25 maja 2018. O ile nic się nie zmieni, będzie to ten obraz, który przywróci majowe premiery „Gwiezdnych Wojen”.

Tymczasem tra casting do filmu. J.J. Abrams ma poradę dla wszystkich kandydatów do roli Hana Solo. Otóż jak twierdzi, powinni oni przede wszystkim obejrzeć sobie kilka razy klasyczną trylogię, zwłaszcza „Nową nadzieję” i skoncentrować się na tym, jak grał Harrison Ford.


Taron Egerton

Alden Ehrenreich

Idris Elba


Tymczasem najnowsze plotki castingowe wyglądają następująco. Jakoby znów w grze jest Taron Egerton („Kingsman: Tajne służby”). Otóż podobno przesłuchania aktora do tej roli były wielokrotne. Drugim aktorem na nowej krótkiej liście jest Alden Ehrenreich. Ale najciekawsze jest to, że podobno obaj aktorzy odgrywali razem jakieś sceny jednocześnie. Do różnych ról. Niektórzy sugerują, że mogą grać braci Solo. Inni, że może być to zmyłka jak przy Epizodzie VII.

Ostatnio w Lucasfilmie pojawił się jeszcze jeden aktor - Idris Elba („Prometeusz”, „Luther”). Raczej w jego przypadku nie chodziło o rolę Hana Solo, ale zobaczymy co z tego wyniknie.
KOMENTARZE (36)
Loading..