TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Trzech kandydatów do roli Solo

2016-03-17 07:05:06

Poszukiwania Hana Solo trwają, ale lista aktorów się zawęża. Wg Hollywood Reporter w ubiegły weekend w Londynie testowano co najmniej trzech aktorów. To Alden Ehrenreich, Jack Reynor i Taron Egerton. Na nich lista się nie kończy, ale pozostałe nazwiska nie zostały ujawnione przez źródła serwisu. Niepotwierdzony jest udział Emory’ego Cohena. Oczywiście nie ma co liczyć na jakiekolwiek słowo komentarza ze strony Disneya czy Lucasfilmu. Nie wiadomo, czy w ramach testów przymierzali już stroje, czy tylko czytali. W każdym razie na pewno spotkali się z reżyserami filmu - Chrisem Millerem i Philem Lordem. Wszyscy, którzy byli w Londynie zostali wybrani z krótkiej listy aktorów o której pisaliśmy choćby tutaj. Z tamtej do „finału” weszli Reynor i może Cohen. Nazwiska Ehrenreicha i Egertona pojawiły się dzięki innym źródłom. W każdym razie początkowo zaczynano od liczby 2500 kandydatów, więc jesteśmy już na finiszu.


Taron Egerton

Alden Ehrenreich

Jack Reynor

Emory Cohen


Jeśli plotka o pojawieniu się Hana Solo w „Rogue One” jest prawdziwa, to zapewne poznamy wybranego aktora niebawem. Nawet jeśli nie, to tym razem Lucasfilm raczej nie będzie nas trzymał długo w niepewności, podobnie jak to miało miejsce z Felicity Jones. Informację zdradzono dość wcześnie, natomiast z pozostałymi aktorami czekano.

Zdjęcia ruszają na początku 2017. Premiera w maju 2018.
KOMENTARZE (34)

Han Solo

Chewbacca wraca

2016-03-10 07:04:33

Bob Iger wziął telefoniczny udział w konferencji Deutsche Bank‘s 24th Annual Media, Internet and Telecom Conference. CEO Disneya robi wiele różnych rzeczy, udziela wielu wywiadów i czasem też mówi o „Gwiezdnych Wojnach”. Tym razem wspomniał oczywiście „Rogue One” (który jest nakręcony), Epizod VIII (który jest kręcony), a także film o Hanie Solo. Ale teraz określił go mianem filmu o Hanie i Chewiem. Nie jest to oczywiście żadne zaskoczenie, bo chyba wszyscy się spodziewali, że oprócz Hana pojawi się też Chewbacca, ale miło, że dostaliśmy tę informację oficjalnie. Czy będzie to opowieść o początku ich przyjaźni, czy coś innego, na razie nie wiemy.Warto przypomnieć, że Peter Mayhew, którego nie wymieniono jako członka obsady Epizodu VIII sugerował, że niebawem pojawi się jakaś duża zapowiedź. W „Przebudzeniu Mocy” oprócz Petera w Chewbaccę wcielał się też Joonas Suotamo i wiele wskazuje, że to on właśnie przejmie tę rolę. Przynajmniej w Epizodzie VIII, choć pewnie też jest murowanym Chewiem w filmie o Solo. Może Peter też wróci jako konsultant, lub wcieli się w wookiego w kilku mniej wymagających scenach?

Zdjęcia powinny ruszyć po nowym roku. Premiera jest zapowiedziana na maj 2018. Scenariusz napisali Lawrence Kasdan i jego syn Jon. Za reżyserię odpowiadają Phil Lord i Chris Miller. NA razie nie wiemy, kto miałby zagrać młodszą wersję Hana Solo.
KOMENTARZE (19)
Loading..