TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

„Gwiezdne Wojny” wracają do Norwegii?

2016-08-25 21:37:03

Wciąż niewiele wiemy o filmie o Hanie Solo, do którego zdjęcia ruszą po nowym roku. Tym razem pojawiła się plotka o nowej lokacji plenerowej, która, o ile oczywiście twórcy się ostatecznie zdecydują, może zostać użyta w tym filmie. Niektórzy sugerują też Epizod IX (czy „Indianę Jonesa 5”), ale może to być jeszcze trochę za wcześnie. To film Lawrence’a Kasdana jest w chwili obecnej w preprodukcji, kompletowana jest ekipa, trwa casting, szukanie lokacji i przygotowanie dekoracji.Chodzi o Norwegię. Nie jest to nowy kraj, jeśli chodzi o „Gwiezdne Wojny”. Nagrywano tu „Imperium kontratakuje”, dokładniej w okolicy miejscowości Finse.

Teraz w Norwegii pojawili się twórcy z Hollywood. Oglądają oni miejsca: Trolltunga, Folgefonna, Lofoten oraz Pulpit Rock w Rogaland. Tą ostatnią podobno szczególnie są zainteresowani przedstawiciele Lucasfilmu. Byli oni tu w czerwcu i lipcu szukając idealnych miejsc do zdjęć.

Czy Norwegia trafi ponownie do „Gwiezdnych Wojen”? Zobaczymy.
KOMENTARZE (29)

Han Solo

Czy zobaczymy Lando w spin-offie?

2016-08-14 18:05:18

Kilka dni temu portal The Wrap wypuścił informację, jakoby w kolejnym spin-offie Star Wars miał powrócić Lando Calrissian. Plotka pochodzi od Umberto Gonzalesa, dawniej piszącego dla Latino Review. Wg niego Lucasfilm rozpoczął już casting do roli młodego Calrissiana, a nazwa robocza postaci pod którą się on odbywa to "Chance" (szansa). Jeśli plotka by się potwierdziła, to oznaczałoby, że reżyserzy Phil Lord i Chris Miller będą musieli zmierzyć się nie tylko z przywróceniem na ekrany Hana Solo (którego zagra Alden Ehrenreich) ale i kolejnej znanej postaci z oryginalnej trylogii.

Dużo czasu nie było potrzeba, aby się pojawiły również pierwsze plotki odnośnie tego kto mógłby zagrać młodego Lando Calrissiana. Ponoć jedną z pierwszych przesłuchanych osób był Donald Glover. W zeszłym roku mieliśmy okazję go zobaczyć w filmie "Marsjanin" w roli Richa Purnella.


KOMENTARZE (9)

Han Solo

Firma produkująca film o Hanie Solo ujawniona

2016-08-04 17:02:51

Powoli poznajemy szczegóły komedii o Hanie Solo (oczywiście gatunek nie jest w stu procentach potwierdzony). Lucasfilm powołało ostatnio dwie spółki córki, które mają zarządzać produkcjami kolejnych filmów. Pierwsza z nich to Carbonado Industries (UK) Ltd, ma odpowiadać za film o Solo. Druga PLT Productions Ltd zajmie się kolejnym obrazem, czyli najprawdopodobniej Epizodem IX. Niektórzy co prawda sugerują, że może to być inny film, czyli piąty Indiana Jones, więc pewnie za jakiś czas przy okazji dostaniemy potwierdzenie.Druga sprawa dotyczy Aldena Ehrenreicha. Aktor nie pojawi się w „Łotrze 1”. Jako Han Solo zadebiutuje w Hantologii, jak niektórzy fani nazywają ten film. Potwierdził to wprost Gareth Edwards, pisaliśmy o tym tutaj.

Powoli zaczynają się już przymiarki do innych ról. Wcześniej Bob Iger potwierdził Chewbaccę w tym filmie, więc siłą rzeczy najprawdopodobniej powróci tu Joonas Suotamo. Ale to było do przewidzenia. Pojawiły się plotki, że szukana jest główna aktorka, partnerka Hana Solo. Podobno w zaawansowane rozmowy prowadziła pewna pani o inicjałach M.D. Niektórzy strzelają, że może chodzić o Mackenzie Davis, którą ostatnio widzieliśmy w „Marsjaninie”, a którą pamiętamy z castingu do „Łotra 1”. Tam odpadła. Czy tym razem jej się uda? Zobaczymy. O ile oczywiście o nią chodzi.

Zdjęcia do filmu ruszą na przełomie stycznia i lutego.
KOMENTARZE (16)
Loading..