TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Operator do filmu o Hanie Solo znaleziony

2016-09-28 21:43:22Wygląda na to, że film o Hanie Solo znalazł już swojego operatora. Został nim Bradford Young. W jego dorobku znajdziemy filmy takie jak „Selma”, „Rok przemocy” (z Oscarem Isaaciem). Na premierę oczekuje film „Nowy początek” z Forestem Whitakerem. Dziennikarskie doniesienia o zaangażowaniu Younga do „Gwiezdnych Wojen” potwierdził jeden z reżyserów filmu, czyli Chris Miller.

Zdjęcia do filmu o Hanie Solo rozpoczną się w styczniu lub lutym. Nam pozostaje jeszcze czekać na ogłoszenie obsady i może ekipy. Premiera filmu jest planowana na maj 2018.
KOMENTARZE (8)

Han Solo

Billy Dee Williams o nowym Lando

2016-09-21 06:59:40

Legendarne ego Billy’ego Dee Williamsa znów dało o sobie znać. Zapytany przez Huffington Post o to co sądzi o Donaldzie Gloverze, który podobno ma się wcielić w młodszą wersję Landa, Dee Williams przyznał, że nawet nie wie, kto to jest Donald Glover. Ale nie podoba mu się to. Sugeruje producentom „Gwiezdnych Wojen”, by zostawić tę postać w spokoju. Wątpi, czy ktokolwiek jest w stanie wyciągnąć więcej z tej postaci, niż on sam. Zdaniem Billy’ego to właśnie on sprawił, że Lando jest tak wyjątkowym bohaterem i nie potrafi sobie wyobrazić, by ktokolwiek inny wchodził w jego buty. Zresztą wątpi, czy ktokolwiek byłby w stanie wnieść w tę postać, tyle co on. Zdaniem Dee Williamsa kolor skóry nie wystarcza, by stworzyć wyrazistą postać. Do tego potrzeba pewnego indywidualnego zaangażowania, dlatego te postaci się sprawdziły.Jednocześnie Dee Williams byłby gotowy wrócić i jeszcze raz wcielić się w tę rolę, gdyby tylko go o to poproszono. Wróciłby jednak już jako stary człowiek. Warto dodać, że Dee Williams chętnie podkłada głos Lando w serialach. Czy to „Rebeliantach”, czy „Detours” (które niestety nie ujrzało jeszcze światła dziennego).

Billy Dee Williams już wcześniej zasłynął różnymi narcystycznymi wypowiedziami. Swego czasu miał nawet na swojej stronie wideo-przewodnik czarusia, gdzie można było się nauczyć między innymi czarującego uśmiechu.
KOMENTARZE (32)
Loading..