TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Kolejne zdjęcie z planu

2017-09-26 18:55:28 Twitter

Ron Howard wychodzi chyba z założenia, że im więcej zdjęć z planu tym lepiej - a my się z tego bardzo cieszymy. Tym razem zdjęcie pewnego napisu i opis twitta sugerujący, że w filmie znajdziemy elementy inspirowane pracami Ralpha McQuarrie.


KOMENTARZE (12)

Han Solo

Nowe zdjęcie z planu

2017-09-25 07:34:22

Ron Howard zamieścił kolejne zdjęcie z planu spin-offa o Hanie Solo. Tym razem jest ono z ostatniego dnia zdjęciowego Emilii Clarke.


KOMENTARZE (18)

Han Solo

Kolejne zdjęcia z planu

2017-09-24 12:25:58

Ron Howard wczoraj zamieścił dwa kolejne zdjęcia z planu nadchodzącego filmu o Hanie Solo. Prawdopodobnie, tak jak i na ostatnio opublikowanym zdjęciu, widzimy na nich Kessel.Shooting a scene about desperate and dangerous times.

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (24)

Han Solo

Kopalnie na Kessel?

2017-09-21 06:50:24

Na Rona Howarda można liczyć. Nie tylko wrzuca kolejne zdjęcia do sieci, ale najwyraźniej śledzi też najnowsze plotki i w pewien sposób je podkręca. Te zaś dotyczyły ostatnio dwóch planet, które być może zobaczymy w filmie o Hanie Solo. Pierwsza to Corelia, która podobno zostanie ukazana w pierwszej części filmu. Druga to Kessel. Jak wiemy, Hantologia powinna dziać się na przestrzeni 6-7 lat, więc to okres w którym można ukazać wiele miejsc. Howard zaś wrzucił coś, co trochę wygląda na kopalnię.

Spicey?

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)Inne plotki sugerują, że jednak zobaczymy Dartha Vadera w filmie. Podobno kostium był używany na planie w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Wiemy, że na pewno w Vadera nie wcieli się Spencer Wending, o czym pisaliśmy wcześniej, mimo, że to właśnie z nim łączono wcześniejsze doniesienia o Vaderze.

Wraca też sprawa Norwegii. Otóż Norwedzy ostatnio pochwalili się, że u nich w Preikestolen ma być kręcony finał sequela „Gwiezdnych Wojen”. Wcześniej podobne doniesienia łączono z filmem o Hanie Solo, zresztą szybko żaden inny nie wchodzi w grę. Czyżby Howard miał jeszcze polecieć z ekipą na lokację? Zobaczymy.
KOMENTARZE (15)

Han Solo

Nowe zdjęcie z planu

2017-09-17 07:14:46

Ron Howard zamieścił kilka godzin temu nowe zdjęcie z planu filmu o Hanie Solo. Wraz ze zdjęciem podał informację, że był to ostatni dzień na planie, który spędził Paul Bettany.


KOMENTARZE (6)

Han Solo

Twitter Rona Howarda - kolejne zdjęcie

2017-09-14 21:32:48

Ron Horward co pewien czas przypomina nam o Hantologii. Na twitterze niedawno pojawiło się kolejne zdjęcie.Wciąż nie znamy tytułu filmu. Po przesunięciu premiery Epizodu IX nasuwa się pytanie, czy Hantologia zostanie także przesunięta na grudzień? Na razie oficjalnie wciąż obowiązuje data majowa.
KOMENTARZE (9)

Han Solo

Kolejne zdjęcia od Howarda

2017-09-07 07:09:55

Ron Howard twittuje i ujawnia kolejne zdjęcia z planu filmu o Hanie Solo.Zdjęcia powinny skończyć się we wrześniu, premiera w maju.
KOMENTARZE (12)

Han Solo

Paul Bettany dołącza do obsady

2017-09-02 18:30:54

Zaczęło się całkiem niewinnie od kolejnego twittu Rona Howarda.Reżyser umieścił zdjęcie z planu z aktorem Paulem Bettanym. Czy Paul Bettany dołączył do obsady, czy też jedynie odwiedził plan, by zagrać epizod? Nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Howard przyznał tylko, że będzie z Paulem współpracował po raz trzeci (po „Pięknym umyśle” i „Kodzie DaVinci”).

Nieoficjalnie zaś wychodzi na to, iż Bettany zastąpi Michaela K. Williamsa, którego rola została wycięta z powodu wydłużenia zdjęć do Hantologii i nałożenia się innych terminów (więcej). Scenariuszowo postać pozostanie niezmieniona, jednak z powodu braku czasu musiano zmienić jedną rzecz. Rasę bohatera. Będzie on teraz człowiekiem, a nie obcym tworzonym w technice motion-capture jak to było za czasów Phila Lorda i Chrisa Millera. Obecnie ILM nie miałby czasu na dobre dopracowanie tej postaci. Imię, rola, motywacja, wszystko zostaje bez zmian.

Paul Bettany będzie obok Woody’ego Harrelsona i Thandie Newton jednym z najbardziej znanych i doświadczonych aktorów w obsadzie.

Poza wspominanymi już filmami Howarda, wystąpił między innymi w „Panu i władcy – Na krańcu świata”, „Firewall”, „Iron Man” (1, 2 i 3), „Avengers: Czas Ultrona”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.
KOMENTARZE (10)
Loading..