TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Serial jesienią 2006 - oficjalne potwierdzenie

2004-09-28 19:31:00 TOR

Pierwszego października wyjdzie kolejny numer kwartalnika License! Europe. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w wywiadzie dla tego pisma, Howard Roffman dyrektor Lucas Licensing potwierdził, że "...jesienią 2006 zobaczymy skończony Gwiezdnowojenny serial TV z żywymi aktorami, stworzony przez LucasFilm".

Co prawda mówiło się o tym wczesniej, lecz wywiad ten jest pierwszym oficjalnym potwierdzeniem.
KOMENTARZE (18)

Star Wars TV

Ewoki na DVD

2004-09-27 17:52:00 StarWars.com


Jakiś czas temu oficjalnie podawano informacje o wydaniu seriali Droids i Ewoks na DVD.
Teraz przyszła kolej na dwa filmy o Ewokach.

W roku 1983, kiedy zakończono pracę nad filmami, "Gwiezdne Wojny" przeniosły się do TV. Publiczność miała szansę zobaczyć filmy "Caravan of Courage" [Karawana odwagi] i "The Battle for Endor" [Bitwa o Endor], które opowiadały o rodzinie Towani, w szczególności Cindel (Aubree Miller), którzy rozbili się na porośniętym lasem księżycu Endor i przeżywają wspaniałe przygody z Ewokami.
Pierwszy film wyreżyserował John Korty, w którym to Cindel i jej brat Mace (Eric Walker) szukają swoich rodziców, którzy zostali uwięzieni przez olbrzymiego Goraxa.
Drugi film, w reżyserii Jima i Kena Wheatów, to opowieść o walce Ewoków, Cindel i pustelnika Noa przeciw maruderom.
W obu filmach gra Warwick Davis jako Wicket - Ewok, który zaprzyjaźnia się z Leią w "Powrocie Jedi". DVD zawierające 2 filmy pojawi się 23 listopada 2004 w USA.
KOMENTARZE (8)
Loading..