Star Wars TV

Kevin Smith wyreżyseruje serial "Gwiezdne wojny", a Amy Allen...

1

Dzieje się wokół serialu i plotkuje. Stopklatka donosi:

W serwisie IESB pojawiła się informacje, że Kevin Smith będzie scenarzystą i reżyserem aktorskiego serialu, którego fabuła powstanie w oparciu o "Gwiezdne wojny".
Według doniesień serwisu Smith, wielki fan "Gwiezdnych wojen", wyreżyserować ma trzy kolejne odcinki serii.
Oficjalnie plany realizacji aktorskiego serialu z udziałem postaci znanych z kolejnych części Gwiezdnej Sagi potwierdził sam Lucas podczas spotkania z fanami "Gwiezdnych wojen"
.

Ale to nie koniec plotkowych rewelacji. Podczas konwentu Star Wars Celebration III, Amy Allen (Aayla Secura) stwierdziła, że ma nadzieję zagrać w serialu, gdyż jak się okazuje spoiler Aayla Secura nie ginie w ROTS (koniec spoilera) i wszystko wskazuje, że się jednak pojawi w serialu, acz nie wiadomo na czy będzie to rola główna czy drugoplanowa.

Revenge of the Bricks

0

Jak już wcześniej informowaliśmy (więcej) 8 maja na Cartoon Network ukaże się krótki filmik LEGO. Teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź „Revenge of the Bricks” (Zemsta Klocków), bo taki będzie nosił tytuł.

Poznaj Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera, Chewbaccę, Yodę i Mistrzów Jedi w sposób w jaki nigdy nie widziałeś ich wcześniej w filmie LEGO: „Star Wars: Revenge of the Bricks”. Ostatni rozdział Gwiezdnej Sagi jest już prawie przed nami, ale przedtem Lucasfilm i firma LEGO połączyły swoje siły, by stworzyć wydarzenie telewizyjne, które trzeba będzie koniecznie zobaczyć. Starcie Dobra i Zła, niesamowite eksplozję, a także heroiczne bitwy rycerzy Jedi w starciu z Sithami, który chcą przejąć władzę nad galaktyką w nowym, w pełni komputerowym animowanym filmie krótkometrażowym. Całość ma zawierać bardzo dużo akcji i humoru, a dodatkowo ma być stylizowana na figurki LEGO. Na Amerkańskim Cartoon Network filmik ukaże się 8 maja 2005 o godzinie 19:00. Moc budowania jest z nimi.

Zwiastun tego filmiku będą mogli zobaczyć Ci fani, którzy pojawią się na Star Wars Celebration III. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej premiery, czy pokazu na Hyperspace.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.